bet365 boonuskood

Betsafe ja boonuste kiire ülevaade

7 juuni 2019
par admin

Ainult uued kliendid | Reklaamsisu | 18+

Betsafe kasiino, mis on tuntud kui üks Eesti suurimaid internetikasiinosid, tervitab uusi mängijaid magusa kasiinoboonusega, mis ulatub 100 euroni ning lisaks annab ka kuni 500 tasuta spinni. Alljärgnevalt selgitame lahti Betsafe boonuse head ja vead, et saaksid seda rõõmuga kasutada registreerumisel.

Samm-sammuline registreerumise juhend

Kasiinokonto avamine pole sugugi keeruline ning võtab vaid mõne minuti aega. Järgida tuleb vaid neid lihtsaid samme:

 • Klõpsa siin lehel olevale nupule, et suunduda Betsafei kodulehele;
 • Klõpsa Betsafei lehe üleval paremas nurgas olevale rohelisele nupule „Ava konto“;
 • Täida lühike registreerumisankeet või registreeru ID-kaardi/mobiil-ID vahendusel;
 • Kinnita oma konto ja läbi isikutuvastus – seda kõike saab teha mugavalt oma konto kaudu;
 • Kui ka isikutuvastus on tehtud, ongi konto täies ulatuses aktiveeritud ning saad asuda mängima!

betsafe bonus code

Betsafe kasiino boonuse detailid

Betsafe boonus on olemuselt sissemakseboonus, mille saamiseks tuleb teha vähemalt 10-eurone sissemakse. Boonus on 200%-ne, duubeldades sissemakse kuni 50 euroni, st maksimaalselt võib saada 100 eurot rahalist boonust. Lisaks rahalisele boonusele on võimalik saada ka 50-500 tasuta keerutust.

Enne, kui sissemakseboonus on vabastatud väljamaksete tegemiseks, tuleb summa 30 päeva jooksul kasiinos läbi mängida 25-kordselt. Tasuta spinnidest saadud võidud on aga vabamate tingimustega: need võidud tuleb vaid ühekordselt läbi mängida.

betsafe boonuskood

Meie hinnang

Betsafe – plussid:

 • Tervitusboonused saadaval mitmele mängukategooriale;
 • Võimalik saada tasuta spinne;
 • Madal läbimängimisnõue tasuta spinnidel.

Betsafe – miinused:

 • Pole sissemakseta boonuseid;
 • Tasuta spinnide hulk on seotud õnnerattaga;
 • Tasuta spinnid on mõeldud uuemale slotikale, mis ei pruugi olla meelejärgi.

Olulised kasutustingimused

Nagu igas kasiinos on ka Betsafe boonus seotud teatud kasutustingimustega, mis võivad mõjutada seda, kes ja kuidas saab boonust kasutada. Siin on mõned tähtsamad punktid, mida pead boonuse saamiseks meeles pidama:

 • tervitusboonus on saadaval vaid uuele kliendile, kes avab uue konto Betsafeis;
 • konto peab olema registreeritud aadressiga Eestis, teiste asukohtade puhul ei saa boonust aktiveerida;
 • ühe IP aadressi kohta on saadaval vaid üks boonus, seega tervitusboonust ei saa kasutada, kui sama IP kaudu on juba varem boonust kasutatud mõne teise kontoga.

Kui nendest tingimustest kinni pidada, siis ei tohiks boonuse vabastamisega probleeme tekkida.

Betsafei teised pakkumised

Ülalmainitud tervitusboonus ei ole tegelikult aga ainus, mida uued kasutajad saavad nautida. Betsafe kasiino on tuntud rikkalike boonuste poolest, millest mõned olulisemad toome siinkohal välja.

Spordipanustamine: kuni 100 euro ulatuses tasuta panuseid

Kuna spordipanustamine on üks Betsafe leivanumbreid, pakutakse magusat boonust ka spordipanustamise kategooriaga liituvatele mängijatele. Kui teed pärast konto avamist vähemalt 10-eurose sissemakse ja panustad vähemalt 10 euro eest erinevatele spordisündmustele, lisatakse sinu kontole koheselt 25 euro eest tasuta panuseid. Seda boonust saab nautida 4 kuud järjest: kui teed iga kuu esimese nelja kuu jooksul 10 euro eest panuseid, saad Betsafe poolt 25 eurot juurde.

Panuseid tuleb teha vähemalt 1.5 koefitsiendiga ning sellesama koefitsiendiga tuleb ka saadud võidud läbi mängida. Läbimängimiseks on aega 14 päeva.

Pokker: kuni 1000 eurot sissemakseboonust

Pokkerisõbrad saavad nautida sensatsiooniliselt suurt pokkeriboonust, mis on maksimaalselt 1000 euro suurune. Sarnaselt paljudele teistele pokkeriboonustele vabaneb see väikeste osadena: 1000-eurose boonuse puhul makstakse see välja 100 osas, iga osa 10 eurot. Pärast boonuse kasutamist on aega selle vabastamiseks 60 päeva, iga 1 euro eest tuleb maksta 5 eurot reiki.

Soovi korral on võimalik valida ka üks kolmest väiksemast boonusest: kas 10 eurot, 25 eurot või 250 eurot, kuid valida saab ainult ühe ning seda ei saa enam muuta.

betsafe pokker

Makseviisid

Boonuste kasutamiseks tuleb muidugi esmalt teha sissemakse. Selle jaoks on Betsafeis saadaval järgnevad võimalused:

 • Swedbank ja SEB pangalingid;
 • Krediitkaardid;
 • Skrill;
 • Neteller.

Kõigi nende puhul laekub ülekanne koheselt ja minimaalne võimalik summa on 10 eurot.

Väljamakseid saab teha kõigile makseviisidele, kuid pangalinkide asemel saab kasutada pangaülekannet ükskõik millisesse panka. Pangaülekande puhul on makselimiit ühtlasi kõige väiksem, olles endiselt 10 eurot, kuid teiste makseviiside puhul on lubatud minimaalne summa 25-30 eurot. Skrilli ja Netelleri puhul laekub makse enamasti juba 24 tunni jooksul, teiste makseviiside puhul tuleb arvestada kuni 5 tööpäeva pikkuse ooteperioodiga.

Panustamisvõimaluste ja mängude valik

Betsafei saab lugeda täisteenuskasiinoks, kuna portaal pakub otseses mõttes kõiki mänguvalikuid, olles üks vähestest Eesti kasiinodest, kus on niivõrd rikkalik mänguvalik ning niivõrd palju panustamisvõimalusi.

Sport on selgelt Betsafeis suure kaalukausiga. Spordiennustusi saab teha pea igale sündmusele, mida vähegi võiks soovida: lisaks tuhandetele jalgpallimatšidele saab teha panuseid ka valdkondadele nagu e-sport, kriket, male, snuuker, saalihoki ja kümned teised alad. Lisaks on Betsafeis võimalik panustada aktuaalsetele sündmustele, sealhulgas poliitikasündmustele, muusikale ja muule. Eriti menukad Betsafei lisavõimalused on live-panustamine ja Cashout funktsioon, mis sobivad hästi kogenud spordipanustajatele.

Kasiinomängude kategooriast võib leida sarnaselt rikkaliku valiku. Mängud on jaotatud kategooriatesse „slotid“, „lauamängud“, „videopokker“ ja „muud mängud“, viimase alla on koondatud erinevad õnnemängud ja virtuaalspordimängud, mida mujalt naljalt ei leia. Ainuüksi slotikate hulgast leiab mitusada erinevat mänguautomaati.

Klassikaliste mängude eelistajad saavad nautida lauamängude valikut, mille mitmekümnepealist valikut täiendavad live-kasiino mängulauad. Blackjack, rulett, baccarat ja erinevad pokkerilauad on kõik Betsafeis esindatud.

betsafe app ios

Betsafe live-panustamine

Betsafe kasiino pakub kahte põnevat võimalust: live-spordipanuseid ja live-kasiinot, üks mõeldud spordimängudele ning teine klassikalistele kasiinomängudele.

Live-panustamine võimaldab panustada reaalajas erinevatele spordisündmustele, kõige prominentsemalt jalgpallile. Live-panuseid saab aga teha teistelegi valdkondadele nagu jäähoki, käsipall, korvpall, võrkpall, tennis ja snuuker. Panustamisvõimalusi on pidevalt saadaval kümneid, igaüks neist ahvatlevate koefitsientidega.

Live-kasiino ei jää valikult sugugi maha. Betsafeis on saadaval rikkalik valik blackjacki ja ruletilaudu erinevate panuselimiitidega, varieerudes paarikümnest eurost mitmekümne euroni. Niiviisi on piisavalt valikuid nii high-roller mänguritele kui ka neile, kes soovivad lihtsalt meelelahutuslikult vaba aega veeta.

Üks edasijõudnum sektsioon Betsafe lehel kannab nime „live-mängud“. Tegemist on unikaalse funktsiooniga, kus kombineeritakse spordipanustamine live-kasiinoga. Live-mängude kategoorias saab näha, kuidas ehtne krupjee mängib mõnda mängu – näiteks täringumängu – ning mängijad saavad panustada sellele, kuidas üks või teine mänguvoor lõppeb.

Betsafe Klienditeenindus

Küsimuste korral saab mugavalt ühendust võtta Betsafei klienditeenindusega, mis on saadaval absoluutselt iga päev: argipäevil kella kümnest hommikul üheteistkümneni õhtul ning nädalavahetusel kella kaheteistkümnest päeval kella üheksani õhtul.

Ühenduse saamiseks on kolm viisi: live-chat, e-post või helistamine. Kõige kiirem on live-chat, mille vahendusel võib saada vastuse juba 30 sekundi jooksul. Kirjadele vastatakse tavaliselt tunnikese jooksul ning kõnede puhul helistatakse tagasi samuti umbes tunnikese jooksul. Alternatiivina on aga alati võimalik uurida Betsafe KKK-sektsiooni, kus on juba välja toodud enim levinud küsimused-vastused.

betsafe kontakt

Korduma kippuvad küsimused

1. Kas hetkel on saadaval Betsafe boonuskoode?

Betsafe jagab enamasti boonuseid ilma kooditeta, kuid selleks, et veenduda boonuse aktiveerimise tingimustes, on kõige mõistlikum kontrollida tingimusi Betsafei lehel.

2. Kes saab kasutada boonuseid?

Tervitusboonuseid saavad üldiselt kasutada üksnes uued kasutajad.

3. Kas Betsafeis on mobiilseid boonuseid?

Jah, enamjaolt on Betsafe boonused saadaval ka mobiili kaudu, eraldi mobiilseid boonuseid ei näi kasiinos olevat.

4. Kas boonust saab kasutada üheskoos teiste pakkumistega?

Enamjaolt tohib olla korraga aktiivne vaid üks boonus, kuid seda tasub kontrollida üle enne uute pakkumiste kasutamist.

5. Näib, et ma ei saa boonust kasutada, kellega peaksin ühendust võtma?

Kui boonuse kasutamisel tekib probleeme, võta kindlasti ühendust Betsafe klienditeenindusega.

 • Muud kihlveokontorid

+18 Mängi vastutustundlikult