bet365 boonuskood

Coolbet tervitusboonuste ülevaade ja tingimused

24 jaanuar 2022
par admin

Ainult uued kliendid | Reklaamsisu | 18+

Coolbet kasiino pakub erilist võimalust valida kahe tervitusboonuse vahel. Vali endale kas 100% sissemakseboonus või saa mängimiseks juurde 60 eurot – valik on sinu.

Coolbet Logo

Samm-sammuline registreerumise juhend

Tervitusboonuse saamiseks tuleb esmalt avada Coolbet kasiinos konto. Õnneks ei võta see aga rohkem kui paar minutit, kui järgid neid samme:

 1. Suundu meie lehel olevate viidete abil Coolbet lehele.
 2. Klõpsa lehe ülanurgas olevale rohelisele nupule „Ava konto“.
 3. Täida ankeet, sisestades vajalikud andmed.
 4. Kinnita oma konto SMS-i abil, mis saadetakse sulle pärast ankeedi täitmist.
 5. Õnnitlused – sinu konto on nüüd avatud!

Coolbet boonuse detailid

Ülalmainitud tervitusboonus on omasuguste seas üsna unikaalne, kuna pakub võimalust valida üks kahest tervitusboonusest.

Esimene boonus on olemuselt 100%-ne sissemakseboonus, mis võib ulatuda 150 euroni. Sellele summale lisaks võib nautida ka kuni 50 tasuta spinni mängus Super Flip. Teise boonusena võib aga saada 60 eurot boonust pärast üksnes 10-eurose sissemakse tegemist. Esimese boonuse saamiseks tuleb teha aga pisut suurem sissemakse – vähemalt 20 eurot.

Positiivne on see, et tasuta spinnidega saadud võitudele ei kehti mitte mingisugust läbimängimisnõuet. Rahaline boonus tuleb aga läbi mängida 30 päeva jooksul vähemalt 35-kordselt.

Meie hinnang

Coolbet Pros: Coolbet miinused:
 

Võimalik valida kahe boonuse vahel

Rohkelt tasuta spinne

Spinnid on läbimängimisnõudeta

 

Boonusrahal on kõrge läbimängimisnõue

Kõik mängud ei lähe arvesse boonuse läbimängimisel

Boonuste struktuur ja valik võib ajada segadusse

Boonuse kasutustingimused

Nagu teistel boonustel on ka Coolbeti tervitusboonusel omad piirangud, mida tuleb järgida selleks, et boonus edukalt aktiveerida. Siinkohal toome põgusalt välja mõned taolised piirangud:

 • boonus on saadaval vaid Eesti mängijatele ning ainult siis, kui konto on loodud Eesti aadressiga;
 • võimalik on valida vaid üks kahest boonusest ning korraga ei saa olla mitut boonust aktiveeritud;
 • seni, kuni boonus on aktiivne, ei tohi teha üle 6 euro suuruseid panuseid;
 • osad mängud on boonuse läbimängimisest kõrvaldatud – täpset nimekirja saab näha Coolbeti lehel.

Coolbeti teised boonused

Coolbet on väga mitmekülgne kasiino ning sestap pole kasiinosektsiooni tervitusboonus sugugi ainus, mida portaalis nautida saab. Eraldi tervitusboonused on nimelt olemas ka spordipanustamise ja pokkerimängude sektsioonis.

Spordi tervitusboonus: 100% boonust kuni 150 euroni või 20-eurone riskivaba panus

Sarnaselt kasiinosektsioonile saab ka spordipanuste tegemiseks valida ühe kahest boonusest. Esimese boonusena pakutakse 100%-st sissemakseboonust 150 euro ulatuses. Boonuse saamiseks tuleb teha lihtsalt vähemalt 10-eurone sissemakse.

Teise võimalusena võib saada 20 euro ulatuses riskivabu panuseid ja lisakingitusena 50 tasuta spinni „Fairytale Legends: Red Riding Hood“ slotika jaoks.

Ka siinkohal tuleb arvesse võtta läbimängimisnõudeid. Spordiboonused tuleb läbi mängida vähemalt 1.7 koefitsiendiga, kuid tasuta spinnidele ei rakendu õnneks läbimängimisnõuet. Arvestada tuleb ka seda, et sissemakseboonust ei saa kasutada siis, kui teed sissemakse e-rahakoti vahendusel.

Pokkeri tervitusboonus: 20 000 euro väärtuses freerolle

Kui soovid hoopis pokkerit mängida, tasub valida pokkeri tervitusboonus, mille raames võib saada osa kuni 20 000-eurosest freerollide pajast. Selle jaoks tuleb lihtsalt registreerida pokkeri alias ja alustada mängimist.

Freerollid vabanevad astmeliselt: näiteks esimese astme tingimus on pokkeri aliase loomine, auhinnaks on 28 piletit 50-eurostele freerollidele. Teise astmena tuleb mängida 10 kätt Texas Hold’emi, misjärel võib saada 8 piletit 500-eurostele freerollidele. Iga aste on ka piiritletud ajaga, näiteks saab teisel astmel osaleda neli nädalat pärast seda, kui jõudsid teisele astmele.

coolbet boonus

Makseviisid

Coolbeti makseviiside struktuur on äärmiselt lihtsakoeline, tänu millele ei pea ülemäära palju pead vaevama selle osas, kuidas sisse- ja väljamaksed töötavad.

Sissemaksete tegemiseks on saadaval järgmised makseviisid:

 • Swedbank, SEB ja LHV pangalingid;
 • Visa ja MasterCard krediitkaardid;
 • Trustly pangaülekanne;
 • Skrill ja Neteller e-rahakotid.

Kõigi puhul kehtib üks nõue: minimaalne lubatud sissemakse on 10 eurot.

Väljamakseid saab teha samuti kõigile neile makseviisidele, seejuures silmas pidades, et väljamakseks valitud makseviis peab olema sama, mida kasutati sissemakse tegemiseks. Minimaalne lubatud väljamakse suurus on 20 eurot ning kõige kiiremini liigub väljamakse e-rahakottide vahendusel: sel juhul on väljamakse kohene. Teiste makseviiside puhul tuleb oodata 1-3 pangapäeva.

Saadaval olevad panustamisvõimalused ja mängud

Coolbeti mänguvalik on äärmiselt mitmekülgne: kaetud on nii spordipanustamine, kaardimängud, pokker, live-kasiino kui ka rohkelt slotimänge, seega on mänguvõimalusi igale maitsele ja igaks päevaks.

Spordipanustamine on Coolbeti üks olulisimaid valdkondi ning see nähtub ka panustamisvõimaluste valikust. Panustamiseks on saadaval mitukümmend erinevat valdkonda, neist kõige prominentsemad on muidugi jalgpall, korvpall, tennis, jäähoki ja talisport. Panuseid saab teha maailma tippliigade mängudele: esiletõstetud liigade hulgas on näiteks Serie A, La Liga, Bundesliga ja Ligue 1.

Professionaalsed spordipanustajad võivad nautida Coolbeti „Superpakkumiste“ sektsiooni, kust leiab kõrgemate koefitsientidega premium-panused.

Mis puudutab panustamisturgusid, siis ka neid on rohkelt ning muidugi saab teha traditsioonilisi panuseid, sealhulgas händikäp-panuseid.

Kasiinomängude sektsioon on võrdväärselt rikkalik, pakkudes kõikvõimalikke mänge, mida võiks üldse ette kujutada. Kasiinost leiab sadu slotikaid, mis on pärit maailma suurimatelt tootjatelt, mängida saab kümneid lauamänge – kõike alates ruletist ja blackjackist kuni videopokkeri ja muude mängudeni. Eraldi kategooria alt leiab jackpotimängud, mis pakuvad põnevaid elamusi suuremate võidusummade näol.

Kogu mänguvalikut arvesse võttes on Coolbeti valik tõeliselt rikkalik ja elamusterohke, pakkudes midagi igale maitsele. On vähe kasiinosid, kes saavad uhkeldada niivõrd mitmekülgse valikuga – Coolbet kuulub ühtede selliste kasiinode hulka ning näib, et portaal pole kompenseerinud mitte ühegi sektsiooni loomise kvaliteedilt.

Coolbet essti top kasiino mangud

Coolbet live-panustamine ja live-kasiino

Ülalmainitud mänguvõimalustele lisaks pakub Coolbet ka reaalajas panustamise võimalust spordipanuste kategoorias ning live-kasiino võimalust kasiinomängude kategoorias.

Coolbet livebet sektsioonis saab teha reaalajas panuseid kümnetele toimuvatele matšidele. Ühena vähestest pakub kasiino võimalust teha reaalajas panuseid ka teistele valdkondadele peale jalgpalli: esindatud on ka näiteks jäähoki, tennis, käsipall, e-sport ja võrkpall. Panustamine on selles sektsioonis üsna sarnane tavalisele panustamisele, kuid ainuke erinevus seisneb selles, et koefitsiente uuendatakse reaalajas vastavalt sellele, kuidas mäng kulgeb.

Coolbet live-panustamine

Kui soovid nautida ehtsa kasiino glamuuri, tasub avada live-kasiino sektsioon. Selles kategoorias ootavad sind ees kümned live-lauad, mis on loodud maailma parimate live-kasiinomängude tootjate NetEnt ja Evolution Gaming poolt. Coolbeti valik on live-kasiino sektsioonis täiesti hämmastav: ainuüksi ruleti ja blackjacki laudu on mitukümmend, samuti saab mängida mitmeid muid live-mänge, mis jätavad ehtsa kasiino mulje. Kui soovid mängida live-kasiinomänge, siis on Coolbetis julgelt üks Eesti parimaid valikuid.

Klienditeenindus

Küsimuste tekkimisel ei pea muretsema eriti kaua, kuna Coolbeti teenindus on saadaval pea kogu aeg. Kontakteerumiseks on kolm võimalust: saata e-kiri, helistada või küsida abi live-chati vahendusel. Kõige kiirem on live-chat, mille vahendusel vastatakse hinnanguliselt üksnes 15 sekundi jooksul. Ka meilidega ei lähe väga kaua, kuna vastused võivad saabuda juba paari tunni jooksul.

Coolbet klienditeenindus tegutseb argipäevil kell 9-17, telefoni teel on kasiino kättesaadav nädalavahetustel kell 9-20.

Korduma kippuvad küsimused

1. Kas hetkel on saadaval Coolbet boonuskoode?

Coolbet boonused võivad olla seotud boonuskoodiga, sel juhul võid leida infot kas meie lehelt või Coolbet boonuseinfo juurest.

2. Kes saab kasutada boonuseid?

Tervitusboonuste puhul on tegemist uutele kasutajatele mõeldud boonustega.

3. Kas Coolbetis on mobiilseid boonuseid?

Coolbet ei näi eristavat mobiilikasutajaid teistest, seega peaksid boonused olema sobivad ka mobiilseadme vahendusel mängimiseks.

4. Kas boonust saab kasutada üheskoos teiste pakkumistega?

Paraku ei ole võimalik Coolbeti tervitusboonust kasutada üheskoos teiste pakkumistega.

5. Näib, et ma ei saa boonust kasutada, kellega peaksin ühendust võtma?

Probleemide korral on kõige lihtsam võtta ühendust Coolbet klienditeenindusega.

 • Muud kihlveokontorid

+18 Mängi vastutustundlikult