18+ | Kaubanduslik sisu | Rakenduvad kasutustingimused | Palun mängige vastutustundlikult

Euro 2021 – võitjate koefitsiendid, EM rühmad, matšide ajakava ja kõik, mida pead teadma EM 2021 kohta

2021 aasta suvel hakkavad südamed kiiremini põksuma sadadel tuhandetel jalgpallisõpradel ja spordipanustajatel, kuna lõpuks on käes aeg hoida pöialt oma lemmiktiimidele 2021. aasta Euroopa jalgpalli meistrivõistlustel ehk UEFA Euro 2021 võistlusel.

Euro 2021 võitjate koefitsiendid

Riik

Saad täna oma OlyBeti boonuse

Inglismaa 5.9

[CCTA cta_id=163564 design=button Olybet-Estonia-Bonus_Sport-Article Bonus-Sports Betting activity=”Sports Betting”]

Prantsusmaa 5.9

[CCTA cta_id=163564 design=button Olybet-Estonia-Bonus_Sport-Article Bonus-Sports Betting activity=”Sports Betting”]

Belgia 6.8

[CCTA cta_id=163564 design=button Olybet-Estonia-Bonus_Sport-Article Bonus-Sports Betting activity=”Sports Betting”]

Saksamaa 7.8

[CCTA cta_id=163564 design=button Olybet-Estonia-Bonus_Sport-Article Bonus-Sports Betting activity=”Sports Betting”]

Portugal 8.8

[CCTA cta_id=163564 design=button Olybet-Estonia-Bonus_Sport-Article Bonus-Sports Betting activity=”Sports Betting”]

Hispaania 8.8

[CCTA cta_id=163564 design=button Olybet-Estonia-Bonus_Sport-Article Bonus-Sports Betting activity=”Sports Betting”]

Holland 13.0

[CCTA cta_id=163564 design=button Olybet-Estonia-Bonus_Sport-Article Bonus-Sports Betting activity=”Sports Betting”]

Itaalia 12.0

[CCTA cta_id=163564 design=button Olybet-Estonia-Bonus_Sport-Article Bonus-Sports Betting activity=”Sports Betting”]

Koefitsiendid pärinevad ajast 5.5.21. Pea meeles, et koefitsiendid võivad muutuda. OlyBet – Rakenduvad kasutustingimused: Boonusraha tuleb läbi mängida 10-kordselt vähemalt 1.6x koefitsiendiga 14 päeva jooksul.

Jalgpalli EM 2021

Tähistamaks Euroopa meistrivõistluste 60. sünnipäeva, korraldatakse tänavu võistlust väga unikaalselt. Turniir toimub nimelt 11 linnas 11 erinevas UEFA riigis üle kogu maailma! Veel ühe esmakordse üksikasjana kasutatakse EM 2021 turniiril videopõhist kohtunikusüsteemi.

Euro 2021

Võib julgelt öelda, et Euro 2021 turniirist tuleb üks kõige meeliülendavamaid spordisündmuseid viimase kümnendi jooksul. Sestap on ka spordipanustajad juba põnevil. Praegu on paras aeg selleks, et viia end kurssi spordiennustuste maailmaga, uurida lähemalt koefitsiente, favoriite ning panna paika oma panustamisplaan. Alljärgnevas artiklis räägime kõigest sellest ning veelgi enamast.

Euro 2021 koefitsiendid ja panused

Euro 2021 on vaieldamatult jalgpallipanuste maailma kõige fenomenaalsem sündmus, mispuhul pakuvad kõik kihlveokontorid kümneid erinevaid panustamisvõimalusi. Veelgi enam, kõik kihlveokontorid üritavad üksteist üle trumbata ahvatlevate koefitsientidega. See on panustajate jaoks justkui saagikorjamisaeg: EM 2021 on suurepärane aeg selleks, et teha oma esimesed edukad spordiennustused.

Pea igas kihlveokontoris saab teha muuhulgas ka Euro 2021 live-panuseid, ent praegu saab juba seada paika matšieelseid panuseid. Üks panus, mille teevad ilmselt kõik spordipanustajad kogu maailmas, on Euro 2021 võitja ennustamine. Hetkel käib juba koefitsientide ralli igas kihlveokontoris selle osas, milline riik võib EM-i võita. Samuti on kujunenud välja teatud favoriidid. Sellele lisaks on aga rohkelt erinevaid põnevaid panustamisvõimalusi:

 • Milline mängija lööb kõige rohkem väravaid (nö skooritegijad);
 • Kes võidab individuaalsetes alagruppides;
 • Millised tiimid jõuavad alagruppidest edasi;
 • Milline mängija lööb esimese värava;
 • Üle/alla panused individuaalsetes matšides;
 • Punased/kollased kaardid, penaltid jms;
 • Nurgalöögid;
 • Poolaja/täisaja panused.

Euro 2021 puhul on populaarne panustada ka sellele, kas mõlemad tiimid skoorivad või mitte. See on üks ütlemata põnev panustamisvalik, kuna nõrga kaitsega tiimide vastasseisus on sellise panuse vastus ilmselt „jah“. Kõik sellised panused muudavad Euro 2020 turniiri eriti adrenaliinirohkeks.

Euro 2021 favoriidid

Kõik kihlveokontorid on juba paika pannud koefitsiendid teatud favoriitidele. Mis kõige põnevam: kogu maailm leiab praegu peaaegu ühesõnaliselt, et favoriidid on:

 • Inglismaa
 • Prantsusmaa
 • Belgia

Paljudele üllatuslikult peavad kihlveokontorid üheks oluliseks favoriidiks Belgiat, kelle koondist peetakse hetkel olevat oma nö kuldajastus. Jällegi peitub konks koondises: Belgia kapten Eden Hazard on löönud 32 väravat, kuid koondises on ka Belgia kõige edukam skoorija Romelu Lukaku, kelle nime all on 57 väravat.

Euro 2021 favoriidid

Üks Inglismaa tugevusi on koduväljak: 7 mängust 5 mängitakse koduväljakul Wembley staadionil. Kuigi Inglismaa pole pikka aega võitnud, pannakse väga palju lootuseid kaptenile Harry Kane’ile, keda peetakse ka üheks võimalikuks skooritegijaks. Kane oli näiteks skooritegija 2018 maailmakarika ajal. Samas aga peetakse Inglismaa kaitseliini natuke nõrgaks. Nagu eksperdid ütlevad, siis Inglismaa peab kõvasti treenima, ent võidu noppimine on igati võimalik.

Prantsusmaa on üks favoriitidest arusaadaval põhjusel: tegemist on praeguse FIFA maailmakarika tšempioniga. Prantsuse koondisesse kuuluvad suurepärased mängijad, kes on oma jalgpalliosavusega suisa hirmuäratavad.

Samas on osad panustajad skeptilised, kuna väga harva on juhtunud seda, et üks koondis suudab korraga hoida nii maailmakarikat kui ka EM-i trofeed. Siiski on Prantsusmaasse palju usku tugeva tiimi pärast, kellega annab vastamisi minna isegi kõige osavamatel mängijatel.

Euro 2021 võimalikud tulemused

Skooritegija, st enim väravaid lööva mängija panused on ühed Euro 2021 armastatuimad panused. Nö kuldse jalaga mängijateks peetakse kolme väga selget tugevat mängijat:

 • Harry Kane’i (Inglismaa)
 • Romelu Lukakut (Belgia) ja
 • Cristiano Ronaldot (Portugal)

Kihlveokontorid on nende kolme mängija suhtes üsna ühehäälsed ning ennustavad just neid kolme meest saavutama kõrgeimad väravaskoore Euro 2021 vältel.

Harry Kane on üks skooritegijate suurfavoriite, kuna tegemist on mängijaga, kes on tõesti omamoodi kuldse jalaga. Just temale pannakse suurim rõhk – ta on omamoodi Inglismaa koondise päästja, just nagu seda on Ronaldo Portugali jaoks. Kane on ületanud kõikide ootuseid, olles saanud näiteks 22 katsest 12 väravat (seega 55% katsetest lõppesid väravaga).

Mis puudutab Lukakut, siis ehkki ta on Belgia kõige tugevam väravalööja, ei ole ta sugugi nii aktiivne skoorija kui Kane, lüües värava umbes iga 97 minuti kohta. Eksperdid ei pea Lukakut tegelikult kõige suuremaks skoorijaks, ent kihlveokontorid arvavad täpselt vastupidi – seda ilmselt Lukaku üldise tugeva tulemuse pärast.

Ronaldo on mees, kelle oskustest ei pea isegi pikalt rääkima. Just Ronaldo pärast võitis Portugal Euro 2016 võistluse, kuid kuna ta sai viimasel turniiril viga, ei usu enam paljud, et ta suudab ajalugu korrata ja uuesti Portugalile karika tuua. Siiski on Ronaldo ebamaiselt tugeva sooritusega mängima, kes skoorib umbes 41% kordadest. Sestap on ta ka üks mängijatest, kelle puhul võib uskuda tugevat skoori.

Euro 2021 grupid

Gruppidele panustamine on omaette kunst. Siiski on ka siinkohal mõned teatud favoriidid, kelle puhul võib uskuda alagrupist edasijõudmist.

EM-i panustamine: A-rühm

A-rühma kuuluvad Itaalia, Šveits, Türgi ja Wales. Kui Itaalia koondise meestel pole just halb päev, peaksid nad saama kõigist grupi 3 konkurendist hõlpsalt jagu, olles näidanud suurepärast vormi meistrivõistluste ajaks.

EM-i panustamine: B-rühm

Taani rühm kohtub Belgiaga, kelle meeskond on meeletult tugev, olles kindel favoriit Taani ees. Grupis on ka Venemaa, keda peetakse Taani otseseks vastaseks grupis 2. kohale jõudmiseks.

EM-i panustamine: C-rühm

C-grupis on Holland, Ukraina, Austria ja Põhja-Makedoonia. Holland on suurfavoriit, kuid Ukraina ja Austria on samuti tasavägised, nii et vaatame, kes jõuab EM-i alagrupis teisele kohale.

EM-i panustamine: D-rühm

D-alagrupp on veidi dünaamilisem ning pakub põnevat showd Inglismaa ja Šotimaa vahel, samas Horvaatia ja Tšehhi proovivad samuti jõuda EM-i veerandfinaali. Kõigi meeskondade jaoks kisub asi keeruliseks, ent Inglismaa on igal juhul kindel favoriit.

EM-i panustamine: E-rühm

Meie kallid naabrid rootslased on sattunud väga keerulisse rühma, kuhu kuuluvad Hispaania, Poola ja Slovakkia. Kuna Hispaania on favoriit, on ülejäänud kolm riiki üpris võrdsed teise koha pretendendid.

EM-i panustamine: F-rühm

Euroopa meistrivõistluste kõige keerulisem rühm, kus on kolm meeletult tugevat meeskonda, igaüks neist suure võimalusega Euroopa meistrivõistlused 2020 võita. Portugali koosseis on äärmiselt tugev, ent samas on Saksamaa ja Prantsusmaa veteranid, kes on alati finaalis tugevad. Parem küsimus on see, milline nendest kolmest meeskonnast EI liigu edasi.

Euro 2021 matšide graafik

Euro 2021 matšid toimuvad vahemikus 11. juuni kuni 11. juuli 2021. Siin on kogu ülevaade kõikidest Euro 2021 matšidest:

11. juuni:
A-alagrupp: Türgi vs Itaalia (21:00, Rooma)
12. juuni:
A-alagrupp: Wales vs Šveits (15:00, Bakuu)
B-alagrupp: Taani vs Soome (18:00, Kopenhaagen)
B-alagrupp: Belgia vs Venemaa (21:00, Peterburi)
13. juuni:
D-alagrupp: Inglismaa vs Horvaatia (15:00, London)
C-alagrupp: Austria vs Põhja-Makedoonia (18:00, Bukarest)
C-alagrupp: Holland vs Ukraina (21:00, Amsterdam)
14. juuni:
D-alagrupp: Šotimaa vs Tšehhi (15:00, Glasgow)
E-alagrupp: Poola vs Slovakkia (18:00, Peterburi)
E-alagrupp: Hispaania vs Rootsi (21:00, Sevilla)
15. juuni:
F-alagrupp: Ungari vs Portugal (18:00, Budapest)
F-alagrupp: Saksamaa vs Prantsusmaa (21:00, München)
16. juuni:
B-alagrupp: Soome vs Venemaa (15:00, Peterburi)
A-alagrupp: Türgi vs Wales (18:00, Bakuu)
A-alagrupp: Itaalia vs Šveits (21:00, Rooma)
17. juuni:
C-alagrupp: Ukraina vs Põhja-Makedoonia (15:00, Bukarest)
B-alagrupp: Taani vs Belgia (18:00, Kopenhaagen)
C-alagrupp: Holland vs Austria (21:00, Amsterdam)
18. juuni:
E-alagrupp: Rootsi vs Slovakkia (15:00, Peterburi)
D-alagrupp: Horvaatia vs Tšehhi (18:00, Glasgow)
D-alagrupp: Inglismaa vs Šotimaa (21:00, London)
19. juuni:
F-alagrupp: Ungari vs Prantsusmaa (15:00, Budapest)
F-alagrupp: Portugal vs Saksamaa (18:00, München)
E-alagrupp: Hispaania vs Poola (21:00, Sevilla)
20. juuni:
A-alagrupp: Itaalia vs Wales (18:00, Rooma)
A-alagrupp: Šveits vs Türgi (18:00, Bakuu)
21. juuni:
C-alagrupp: Põhja-Makedoonia vs Holland (18:00, Amsterdam)
C-alagrupp: Ukraina vs Austria (18:00, Bukarest)
B-alagrupp: Venemaa vs Taani (21:00, Kopenhaagen)
B-alagrupp: Soome vs Belgia (21:00, Peterburi)
22. juuni:
D-alagrupp: Tšehhi vs Inglismaa (21:00, London)
D-alagrupp: Horvaatia vs Slovakkia (21:00, Glasgow)
23. juuni:
E-alagrupp: Slovakkia vs Hispaania (18:00, Sevilla)
E-alagrupp: Rootsi vs Poola (18:00, Peterburi)
F-alagrupp: Saksamaa vs Ungari (21:00, München)
F-alagrupp: Portugal vs Prantsusmaa (21:00, Budapest)

Alagruppidest saavad edasi iga grupi 2 parimat ning neli parimat kolmanda koha tiimi.

Väljalangemismängud (16 parima matšid):
26. juuni:
1: 2A vs 2B (18:00, Amsterdam)
2: 1A vs 2C (21:00, London)
27. juuni:
3: 1C vs 3D/E/F (18:00, Budapest)
4: 1B vs 3A/D/E/F (21:00, Sevilla)
28. juuni:
5: 2D vs 2E (18:00, Kopenhaagen)
6: 1F vs 3A/B/C (21:00, Bukarest)
29. juuni:
7: 1D vs 2F (18:00, Peterburi)
8: 1E vs 3A/B/C/D (21:00, Glasgow)

Veerandfinaalid:
2. juuli:
VF1: võitja 6 vs võitja 5 (18:00, Peterburi)
VF2: võitja 4 vs võitja 2 (21:00, München)
3. juuli:
VF3: võitja 3 vs võitja 1 (18:00, Bakuu)
VF4: võitja 8 vs võitja 7 (21:00, Rooma)

Poolfinaalid:
6. juuli:
PF1: võitja VF2 vs võitja VF1 (21:00, London)
7. juuli:
PF2: võitja VF4 vs võitja VF3 (21:00, London)

Finaal:
11. juuli:
Võitja PF1 vs võitja PF2 (21:00, London)

Euro 2021 linnad ja staadionid

EM 2021 on väga unikaalne turniir oma toimumispaikade poolest. Turniiri erinevad etapid toimuvad kokku 11 erinevas linnas üle kogu maailma, mistõttu tuuakse mängijateni eriti mitmekülgne turniirisari. Siin on ülevaade kõigist 11 toimumispaigast:

London, Inglismaa – Wembley staadion. Legendaarsel Wembley staadionil toimuvad nii poolfinaalid kui ka finaalmäng (ning lisaks ka alagrupimäng ja 16 parima matš). Oma 90 000 kohaga on Wembley teine suurim staadion kogu Euroopas. Inglismaa on teadupärast üleüldiselt Euroopa jalgpalli süda ning üks suurimaid favoriite ka EM 2021 vältel, mistõttu on väga kohane korraldada finaalmäng just nimelt Wembley staadionil. Veel ühe põneva faktina on Wembley staadion Inglismaa riikliku jalgpallikoondise koduväljak.

München, Saksamaa – Allianz Arena. 70 000 inimest mahutaval Allianz Arenal toimuvad alagrupimängud ja veerandfinaalid. Nagu Saksamaale kohane, on tegemist tehnoloogiliselt väga kõrgel tasemel staadioniga: esimese staadionina maailmas on selle kogu välissein värvivahetavate paneelidega kaetud. Muidugi ka München ise on hämmastav linn, olles Saksamaa suuruselt kolmas linn. Ehkki II maailmasõja ajal sai linn kõvasti kannatada, on see taastatud peaaegu täielikult vastavalt oma esialgsele linnakujundusele.

Euro 2021 linnad ja staadionid

Rooma, Itaalia – Stadio Olimpico. Imekaunis Roomas asuv staadion mahutab natuke alla 73 000 inimese ning seal korraldatakse samuti alagrupimänge ja veerandfinaale. Staadion restruktureeriti 1990. aastal toimunud FIFA Maailmakarika tarbeks. Ka jalgpalli EM on seal staadionil varasemalt toimunud, ehkki seda viimati 1980. aastal. Rooma on juba iseenesest imeline linn, kuhu tasub reisida mitte ainult Euro 2021 jälgimiseks, vaid ka üleüldise reisikogemusena – tegemist on ju siiski ühe Euroopa vanima linnaga!

Bakuu, Aserbaidžaan – Olümpiastaadion. Ühe vähese Euroopavälise paigana toimuvad alagrupimängud ja veerandfinaalid Bakuu olümpiastaadionil, mis mahutab umbes 68 700 inimest. Tegemist on üpris uue paigaga, mis sai valmis alles 2015. aastal, seega on Euro 2021 üks suurimatest spordisündmustest, mida Olümpiastaadion saab võõrustada. Bakuu on samuti intrigeeriv linn, mis on tuntud oma tugevate tormituulte pärast: sestap on linn saanud „Tuulelinna“ hüüdnime. Ehkki paljude jaoks tundmatu linn, on Bakuu üks maailma kõige kirkama ööeluga paiku.

Peterburi, Venemaa – Krestovski staadion. Eestile kõige lähemal asuv staadion mahutab umbes 68 000 inimest ning seal korraldatakse Euro 2020 alagrupimänge ning veerandfinaali matši. Staadion ehitati 2018. aasta FIFA tarbeks ning viimastel aastatel on seal nähtud mitmeid suursündmuseid. 2022. aastal toimub Krestovski staadionil isegi UEFA meistrite liiga finaal. Kes pole Peterburis käinud, sellel tasub kindlasti sättida EM-i mängu jälgima, kuna Peterburi võib olla paljudele väga koduse atmosfääriga paik.

Bukarest, Rumeenia – Arena Națională. 55 600 inimest mahutaval staadionil toimuvad alagrupimängud ja 16 parima matšid. Selle areeni suurim tõmbenumber on sissetõmmatav katus, mille ehitamine läks maksma suisa 20 miljonit eurot. Varasemalt on seal toimunud ka 2014. aasta FIFA Maailmakarika kvalifikatsioonimäng ja 2012 UEFA Euroopa Liiga finaalmäng. Mis puudutab Bukaresti, siis tegemist on linnaga, mis üllatab oma elegantse arhitektuuri ja ajaloolise puudutuse poolest. Ühtlasi on Bukarest Euroopa suuruselt neljas linn rahvahulga poolest.

Amsterdam, Holland – Johan Cruyff Arena. Ligi 56 000 inimest mahutav staadion on koduks alagrupimängudele ja 16 parima matšidele. Paik kandis enne nime Amsterdam Arena, ent see nimetati ümber 2016. aastal meie seast lahkunud hollandi jalgpalluri Johan Cruyffi auks. Sarnaselt Bukarestis asuvale staadionile on ka sellel sissetõmmatav katus, mis on kaetud klaasiga. Jalgpalli EM on toimunud seal ka varem, seda 2000. aastal, mil võitis Prantsusmaa Itaalia ees seisuga 2:1. Tegemist on ühe vanema staadioniga, mis avati juba 24 aastat tagasi. See on kahtlemata koht, mida võiks külastada iga spordisõber.

Glasgow, Šotimaa – Hampden Park. Glasgow suisa kisendab sportlikkusest, mistõttu on umbes 51 000 inimest mahutav Hampden Park suurepärane valik alagrupimängude ja 16 parima tiimi matšide korraldamiseks. Hampden Park on Šotimaa riikliku jalgpallitiimi koduväljak ning seal toimuvad sisuliselt kõik Šotimaa suuremad mängud. Erakordne on aga see, et esmakordselt avati sealne staadion 1903. aastal! Staadionit on aja jooksul uuendatud ja renoveeritud, ent see on vaieldamatult kõige pikema ajalooga koht, kuhu üks EM 2021 huviline tänavu sattuda võib.

Kopenhaagen, Taani – Parkeni staadion. Parkeni staadion on kõigist kohtadest kõige väiksem, mahutades vaid 38 000 inimest alagrupimängude ja 16 parima tiimi matšide jaoks. Sama staadionit kasutatakse ka kontsertide jaoks. Näiteks korraldati sealsamas 2001. aasta Eurovisiooni lauluvõistlus, kus kõikidele eestlastele teadatuntult võitis võistluse Eesti. Seega on Parkeni staadion eestlaste jaoks väga sümboolne koht, kuhu tasuks kindlasti minna Euro 2021 mänge jälgima.

Budapest, Ungari – Puskás Aréna. Osad alagrupimängud ja 16 parima matšid toimuvad umbes 56 000 inimest mahutaval staadionil Budapesti südames. Euro 2020 korraldamine on ungarlaste jaoks nii oluline, et ette võeti tõeliselt kolossaalne ehitustöö, mille hind oli lõpuks 190 miljardit Ungari forinti (610 miljonit eurot) ning sellega ületas ehitus 100% oma esialgsest kavandatud eelarvest. Ühtlasi on tegemist väga kalli staadioniga, mille hind ületab isegi Allianz Arena hinda. Staadion avati alles 2019. aastal, seega on tegemist uhiuue kohaga, mille suursündmuseks saabki Euro 2021 korraldamine.

EM – ajaloo ülevaade

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel on pikk ja kirev ajalugu, mis sai alguse 1960. aastal. Sarnaselt teistele spordisuursündmustele korraldatakse ka seda iga 4 aasta järel.

Põnev on aga see, et üle-Euroopalise jalgpalliturniiri idee käidi välja juba 1927. aastal Henri Delaunay poolt, kes oli Prantsuse jalgpalli administraator ja üks valdkonna nö vanaisasid. Kolm aastat pärast tema surma hakatigi lõpuks korraldama suurvõistlust, kuid Delaunay auks kutsutakse tema nimega EM-i trofeed.

Mõistagi toimusid esimesed meistrivõistlused Prantsusmaal. EM-il osales 17 meeskonda ja finaalis võistlesid omavahel lõpuks 4 tiimi.

Alles 1980. aasta turniiril laiendati EM kaheksale tiimile ning kaasati grupitasandi süsteem, st alarühma võitjad said edasi finaali. 1996. aastal võeti esimest korda kasutusele sõna „Euro“ võistluse nimes ning ühtlasi laiendati formaat 16 tiimile 8 asemel.

2007. aastal pakkusid iirlased ja šotlased välja formaadi laiendamise 24 tiimi peale. Ajaloolise muudatusega koos sai Prantsusmaa taas korraldada võistlust ning seega oli UEFA Euro 2016 esimene kord, kui võistlus toimus 24 tiimiga finaalis. Tänasel päeval ongi seega formaadis 24 tiimi finaalis ning kokku 55 kvalifitseeruvat tiimi.

Kõige edukamad on jalgpalli EM-is olnud sakslased ja hispaanlased, kes on mõlemad võidu koju viinud 3 korral. Siin on täielik nimekiri senistest EM-i võitjariikidest:

1960 – Nõukogude Liit
1964 – Hispaania
1968 – Itaalia
1972 – Lääne-Saksamaa
1976 – Tšehhoslovakkia
1980 – Lääne-Saksamaa
1984 – Prantsusmaa
1988 – Holland
1992 – Taani
1996 – Saksamaa
2000 – Prantsusmaa
2004 – Kreeka
2008 – Hispaania
2012 – Hispaania
2016 – Portugal

Euro 2021 panustamisboonus

Alustades algusest, siis edukate spordipanuste tegemiseks tuleb end varustada kontoga tunnustatud kihlveokontoris. Eestis on rikkalikult litsentseeritud kvaliteetseid spordipanustamislehti, kus saab teha ka Euro 2021 panuseid.

Lisaks multifunktsionaalsetele panustamislehtedele pakuvad suurimad Eesti kihlveokontorid uutele tulijatele ka magusaid spordiboonuseid, millega saab teha esimesi spordipanuseid.

Niiviisi saab spordimaailma ukse vahele jala pista ka uuem spordiennustaja, kes tahab alles tööstusega tutvust teha.

Leia alljärgnevate kihlveokontorite hulgast endale sobiv variant ning kasuta ka spordiboonuseid!

OlyBet bonus: Uue OlyBet spordipanustajana saad nautida esimese sissemakse duubeldamist kuni 100€ ulatuses. Boonusraha tuleb läbi mängida 10-kordselt vähemalt 1.6x koefitsiendiga 14 päeva jooksul.

[CCTA cta_id=163564 design=button Olybet-Estonia-Bonus_Sport-Article Bonus-Sports Betting activity=”Sports Betting”]

Optibet bonus: Optibet pakub igale uuele kliendile kuni 100€ ulatuses riskivabasid panuseid. Kui teed vähemalt 10€ sissemakse, antakse kohe 30€ eest riskivabu panuseid. Ülejäänud panuste saamiseks pead ise muudkui spordipanuseid tegema: näiteks saad veel 20€ eest riskivabu panuseid siis, kui teed vähemalt 100€ eest üksikpanuseid. Riskivaba panusega kaotatud raha tagastatakse pärisrahana ja sellele ei rakendata mitte mingit läbimängunõuet. Silmas tasub aga pidada seda, et boonuse saab aktiveerida 10-euroste intervallidega, st 10 x 10€.

[CCTA cta_id=163565 design=button Optibet-Estonia-Bonus_Sport-Article Bonus-Sports Betting activity=”Sports Betting”]

Unibet bonus: Unibet annab uutele mängijatele 100% boonust 100€ ulatuses esimesel sissemaksel. Esimese kahe sissemakse jooksul annab portaal aga 10€ eest tasuta panuseid mõlemal sissemaksel. Boonusraha tuleb spordipanustel läbi mängida 6-kordselt minimaalselt 1.4x koefitsiendi juures.

[CCTA cta_id=170723 design=button Unibet-Estonia-Bonus_Sport-Article Bonus-Sports Betting activity=”Sports Betting”]

Euro 2021 KKK

✅Kus jalgpalli EM 2020 toimub?

Jalgpalli EM 2020 on unikaalne turniir, kuna tänavu on turniiripaiku suisa 12: kokku 12 linna 12 erinevas riigis. Võistluspaikadeks on Aserbaidžaan, Hispaania, Holland, Iirimaa, Inglismaa, Itaalia, Rumeenia, Saksamaa, Šotimaa, Taani, Ungari ja Venemaa.

✅Kes on EM 2021 favoriidid?

Favoriidid võivad küll igal ajal muutuda, kuna alagrupimatšide käigus toimub nii mõndagi põnevat, ent peaaegu kõik kihlveokontorid peavad suurimaks favoriidiks siiski Inglismaad. Tugevat konkurentsi peaks Inglismaale pakkuma riigi põline konkurent Prantsusmaa, kellega on Inglismaal ka kihlveokontorites väga tasavägised koefitsiendid.

✅Millal ja kus teha EM 2021 spordiennustusi?

EM 2021 spordiennustusi saab teha juba praegu peaaegu kõikides suurimates Eesti kihlveokontorites. Mida lähemale jõuavad turniirimängud, seda põnevamaks läheb ka panustamistegevus. Varasemad panustajad võivad aga saada osa parematest koefitsientidest, seega tasub oma valitud kihlveokontori koefitsientidele pilk peale visata juba täna.

Kokkuvõte

Jalgpalli EM 2020 on niivõrd intrigeeriv turniir, et isegi need, kes muidu kätt jalgpallipulsil ei hoia, on telerite ette naelutatud. Melu, põnevus ja metsikud koefitsiendid: on palju põhjuseid, miks EM 2021 on eriti jalustrabav.

Tänavune võistlus on võib-olla kogu EM-i ajaloo kõige põnevam, arvestades, et turniir tuli aasta võrra edasi lükata. Fännid on seega pidanud veelgi kauem ootama ja sestap on kogu atmosfäär kordades ärevam.

Igaühel on nüüdseks juba kujunenud oma isiklik EM-i favoriit ja väike panustamisplaan. Kas sinulgi tekkis selle artikli lugemise järel mõni spordipanuse idee? Kas sa arvad, et võidab Inglismaa või Prantsusmaa? Kes teeb avaskoori?

Pane end valmis Euro 2021 pöörasteks mängudeks, leia endale kvaliteetne kihlveokontor ning valmistu EM 2021 turniiriks juba täna – varased panustajad võivad sattuda suurepäraste koefitsientide ja lahedate võimaluste peale. Euro 2021 on turniir, mida ei tohi kindlasti kahe silma vahele jätta!