bet365 boonuskood

Grand Prix online kasiino GrandX ülevaade

24 jaanuar 2022
par admin

Ainult uued kliendid | Reklaamsisu | 18+

Casino Grand Prix on tuntud füüsiliste kasiinode kett, kes juhib ühtlasi ka online kasiinot nimeta GrandX – kui näed kuskil seda nime, siis tead, et tegemist on tegelikult Grand Prix kasiinoketiga. See tuntud kasiino pakub kõikidele uutele mängijatele tervitusena kuni 250-eurost boonust, mida saab kasutada esimesel sissemaksel.

Samm-sammuline registreerumise juhend

Boonuse kasutamiseks tuleb esmalt avada GrandX kasiinos konto. Selle jaoks tuleb järgida vaid neid samme:

 • Klõpsa meie lehel oleval viitel, et suunduda kasiino veebilehele.
 • Klõpsa kollasel „Ava konto“ nupul.
 • Täida registreerumisankeet.
 • Järgi kasiino antavaid juhiseid oma konto kinnitamiseks ja valideerimiseks.
 • Nüüd peakski su konto olema valmis sissemakse tegemiseks.

GrandX boonuse detailid

GrandX tervitusboonus on olemuselt 100%-ne sissemakseboonus, mis ulatub kuni 250 euroni. See tähendab, et näiteks 200-eurose sissemakse korral lisatakse kasiinokontole veel 200 eurot. Boonuse saamiseks tuleb teha oma esimese sissemaksena vähemalt 10-eurone ülekanne, vastavalt sellele summale saad ka boonuse.

Tervitusboonusega mängides võidetud summadele rakendub ka läbimängimisnõue. Summa tuleb läbi mängida 40-kordselt 14 päeva jooksul. Enne selle nõude täitmist ei ole võimalik boonust välja kanda.

GrandX tervitusboonus

Meie hinnang

GrandX plussid:

 • Üpris suur boonuse summa
 • Madal sissemaksenõue
 • Boonust saab rakendada iga mängu mängimiseks

GrandX miinused:

 • Üsna kõrge läbimängimisnõue
 • Pole tasuta spinne
 • Läbimängimisel on mitmeid piiranguid

 

Olulised kasutustingimused

Läbimängimisnõue ei ole ainus tingimus, mida tuleb järgida boonuse kasutamisel. Selleks, et edukalt boonus aktiveerida ja seda kasutada, tuleb silmas pidada ka neid olulisi tingimusi:

 • tervitusboonus on mõeldud Eesti mängijatele, teiste asukohtade puhul võivad olla rakendatud piirangud;
 • boonus on mõeldud ainult sellele kontole, kus see aktiveeriti: boonuseid ei saa üle kanda teistele kontodele;
 • boonust võib kasutada ainult ühe korra ning iga mängija saab boonust kasutada ühe korra, st pole lubatud erinevate nimede kasutamine või muud taolised trikid;
 • boonuse läbimängimisel ei pruugita kõiki mänge arvesse võtta, nt ei arvestata osasid lauamänge.

GrandX teised pakkumised

GrandX, just nagu ka füüsilised Grand Prix kasiinod, pakub üksnes klassikalisi kasiinomänge, seega on ka boonused seotud sellega. Tervitusboonusele ja hooajalistele boonustele lisaks võib leida kasiinost veel paar põnevat pakkumist, mida saab kasutada iga uus tulija.

Esmaspäeva pakkumine: kuni 200 eurot boonust

Pakkumine, mis kannab nime „Õnnelik esmaspäev“, on sisuliselt tervitusboonus, mis on mõeldud neile, kes liituvad GrandX kasiinoga ja teevad oma esimese sissemakse esmaspäevasel päeval. Sel juhul on võimalik saada vähemalt 10-eurose sissemakse korral kuni 80% boonust, mis võib ulatuda 200 euroni.

Sisuliselt on tegemist sama tervitusboonusega, mida kirjeldasime ülalpool, kuid ainuke vahe seisneb selles, et boonus on mõeldud üksnes neile, kes teevad esimese sissemakse esmaspäeval.

Reede pakkumine: kuni 200 eurot boonust

Esmaspäev pole ainus eriline päev, mil GrandX kasiino pakub eriboonuseid. Sarnaselt ülalmainitud pakkumisele annab kasiino kuni 200 euro ulatuses boonust neile, kes teevad oma esimese sissemakse reedesel päeval.

Reedene boonus on aga 60%-ne, mis tähendab, et näiteks 100-eurose sissemakse korral võib saada 60 eurot boonust. Nagu teiste selle kasiino tervitusboonuste puhul tuleb ka selle boonuse saamiseks teha vähemalt 10-eurone sissemakse ning boonuse summale rakendub 40-kordne läbimängimisnõue.

Grand x mänguautomaat

Makseviisid

GrandX kasiinos kasutusel olevad makseviisid saab laias laastus jagada neljaks:

 • Krediitkaardid: aktsepteeritud on MasterCard ja VISA;
 • Pangalingid: Swedbank, SEB ja Coop Pank;
 • E-rahakotid: Skrill ja Neteller;
 • Ettemakstud kaart: Paysafecard.

Kõikide kaudu saab teha sissemakseid alates 5 eurost, välja arvatud e-rahakottide kaudu – nende puhul on limiit 10 eurot. Mis puudutab väljamakseid, siis kõikidele makseviisidele välja arvatud Paysafecard saab teha ka väljamakseid. Siinkohal on limiidid pisut teistsugused: üldiselt saab teha väljamakseid alates 10 eurost, kuid pangaülekannete korral on limiit 5 eurot.

Väljamaksed võtavad üldiselt paar päeva, kuigi e-rahakottide korral võib makse jõuda kohale ka varem. Kõige kauem võtavad aega krediitkaardimaksed, mille korral võib väljamakse laekuda ka alles 7 päeva pärast.

Mänguvalik

GrandX on väga unikaalne internetikasiino, kus on esindatud hoopis teistsugused kasiinomängud kui teistes online kasiinodes. Kui enamikes Eesti kasiinodes on valikus prominentselt NetEnt ja Microgaming mängud, siis GrandX kasiino valikus on Amaticu mängud, just nagu ka Grand Prix kasiinodes. Sisuliselt meenutabki GrandX kasiino oma füüsiliste kasiinokettide mängusaale, ainus erinevus on lihtsalt see, et kõik mängud on saadaval virtuaalselt.

Kasiino mänguvalik on väga klassikaline: ühena vähestest kasiinodest pakub GrandX traditsioonilisi puuviljaslotte, mis meenutavad vanu häid füüsiliste kasiinode mänguautomaate. Need mängud leiab eraldi kategooria alt nimega „Fruit slots“.

Lisaks puuviljaslottidele saab mängida ka peenema graafikaga videoslotte, mida on kokku ligi 50. Amaticu stiilile kohaselt on ka need slotikad üsna klassikaliste teemadega: mängude põhilised temaatikad puudutavad luksust, rikkust, mütoloogiat ja muid taoliseid teemasid. Omapärase võimalusena on mängude hulgas ka unikaalne GrandX slotikas ehk kasiinoga samanimeline slotimäng.

Slotikad pole aga ainus, mida GrandX kasiinos mängida saab. Nagu ka füüsilistes Grand Prix kasiinodes saab online kasiinos mängida erinevaid lauamänge, lisaks on olemas ka videopokkeri võimalus. Lauamänge on kaks: rulett ja blackjack, videopokkereid on kokku 6.

GrandX mänguvaliku peamine tugevus on selle unikaalsus, arvestades, et üheski teises Eesti internetikasiinos ei saa mängida Amaticu mänge. Ühendades selle unikaalsuse mängude omapärase välimuse ja olemusega on tulemuseks vinge kombinatsioon. Paraku on aga GrandX lauamängude valik väga nõrk: esindatud on vaid kaks lauamängu. Kui enamikes kasiinodes on ka vähemalt ruleti ja blackjacki versioone mitu, siis GrandX kasiinos on neid üks.

Sestap ei pruugi kasiino rahuldada kõige rohkem neid, kes otsivad rikkalikku lauamänguvalikut, kuid see-eest ei tule unikaalsetest slotimängudest puudust tunda.

Mänguvalik GrandX kasiino

Klienditeenindus

Küsimuste tekkimisel saab GrandX klienditeenindusega ühendust üsna hõlpsasti. Hea uudis on ka see, et kuna tegemist on eestimaise kasiinoga, siis on klienditeenindus eestikeelne ning seega pole keelebarjääri pärast vaja muretseda.

Klienditeenindusega saab ühendust võtta kahel viisil: saates e-kirja või kasutades live-chati, mis asub kasiino veebilehe paremas alumises nurgas. Enne kontakteerumist tasub aga pilk peale visata ka KKK-sektsioonile, kuna seal on juba välja toodud vastused paljudele levinud küsimustele erinevatel teemadel, alustades registreerumisest kuni boonuste kasutamise ja maksete tegemiseni.

Korduma kippuvad küsimused

Kas hetkel on saadaval GrandX boonuskoode?

Grand Prix online kasiino ei näi kasutavat boonuskoode eriti tihti, kuid veendumaks, et boonuse saamiseks pole kood vajalik tasub lähemalt uurida kasiinoboonuse tingimusi GrandX veebilehel.

Kes saab kasutada boonuseid?

Tervitusboonused on mõeldud neile, kellel pole juba GrandX kasiinos kasutajat.

Kas GrandX kasiinos on mobiilseid boonuseid?

Kasiino pole just spetsiifiliselt mobiilseadmetele keskendunud, kuid näib, et boonuseid saab aktiveerida ka mobiilseadmete vahendusel.

Kas boonust saab kasutada üheskoos teiste pakkumistega?

Kui tahad olla kindel, et kahte boonust saab korraga kasutada, on mõistlik küsida täpsustust kasiinolt – kõik boonused ei pruugi alati olla üheskoos kasutatavad.

Näib, et ma ei saa boonust kasutada, kellega peaksin ühendust võtma?

Boonuse kasutamisega seonduvate probleemide korral on kõige parem võtta ühendust GrandX klienditeenindusega.

 • Muud kihlveokontorid

+18 Mängi vastutustundlikult