bet365 boonuskood

OlyBet boonuskood 2022: saa kuni 1100€ boonust

24 jaanuar 2022
par Better Collective

Ainult uued kliendid | Reklaamsisu | 18+

OlyBet kasiino uued kliendid saavad nautida esimese 4 sissemakse jooksul suisa kuni 1100-eurost kasiinoboonust. Kasiino jagab heldelt boonuseid ka pokkerimängijatele ja spordipanustajatele: pokkeri tarbeks võib saada suisa $2000 boonust. Kasiinoboonuste nautimiseks võta kindlasti registreerumisel kasutusele OlyBet boonuskood.

Kasiinoboonus: 4 esimesel sissemaksel kuni 1100€ kasiinoboonust. 21+. Kasiinoboonus on mõeldud uutele mängijatele. Boonuse iga aste kehtib 14 päeva. Täielikud boonuse tingimused on leitavad kasiino veebilehelt. Rakenduvad kasutustingimused.

Mida annab mulle OlyBet boonuskood?

OlyBet boonuskood Pakkumise sisu
Kasiinoboonus Kuni 1100€
Spordiboonus 100€ tervitusboonus
Pokkeriboonus $2000 tervitusboonus

Olybet logo

Samm-sammuline juhend

Selleks, et nautida ülalmainitud boonuseid, tuleks järgida neid samme:

 1. Klõpsa selle nimekirja all olevale nupule, et näha boonust lähemalt.
 2. Registreeru OlyBet Eesti lehel uus kasutajakonto ning läbi isikutuvastus.
 3. Vaata boonuse tingimusi ning täida need – näiteks on mõne boonuse puhul vaja teha sissemakse. Veendu, et kasutad ka boonuskoodi, sest muidu ei saa pakkumist lunastada.
 4. Pärast boonuse tingimuste täitmist on sinu boonus või riskivaba panus saadaval ning saad seda julgelt nautida.

OlyBet tervitusboonus

OlyBet boonuse tingimused

OlyBet kasiino boonuse kasutamiseks tuleb täita mõned nõuded. Enne, kui OlyBet boonuskood kasutusele võtta, pea silmas järgnevaid tingimusi:

 • Boonust rakendatakse esimesele neljale sissemaksele;
 • Boonust rakendatakse astmeliselt: kuni 200€ esimesel sissemaksel, kuni 300€ teisel sissemaksel, kuni 200€ kolmandal sissemaksel ning kuni 400€ neljandal sissemaksel;
 • Boonusraha tuleb läbi mängida hiljemalt 14 päeva jooksul;
 • Boonust ei saa kasutada lauamängudel, videopokkeril ega live-mängudel. Välistatud on ka mitmed slotimängud, mille täpset loendit näed OlyBet Casino lehel;
 • Nii boonusraha kui ka sissemaksesumma tuleb läbi mängida 25-kordselt.

OlyBeti teised pakkumised

Kasiinomängude tervitusboonus pole ainus, mis OlyBetil mängijatele varuks on. Kuna OlyBet paneb oluliselt rõhku spordiennustustele ja pokkerile, on eraldi tervituspakkumised mõlemale sektsioonile. Alljärgnevalt leiad mõned OlyBeti lehel olevad boonused, mida saad uue kliendina nautida.

Spordipanustamine: esimene sissemakse duubeldatakse

Kui registreerud OlyBetis ja teed oma esimese sissemakse OlyBeti boonuskoodi kasutades, annab OlyBet omalt poolt juurde kuni 100€ boonust, duubeldades sinu sissemakse.

Kui teed näiteks 25-eurose sissemakse, annab OlyBeti boonus juurde 25 eurot ning sul on mängimiseks kokku 50 eurot. Boonus tuleb läbi mängida 14 päeva jooksul 10-kordselt. Tasub meeles pidada, et boonuse saab lunastada ainult siis, kui sissemakse on tehtud pangakonto- või kaardi kaudu, kuna e-rahakottide kaudu tehtud sissemaksed ei lähe arvesse.

Pokker: kuni $2000 tervitusboonus

OlyBet pokkeri allalaadimine tähendab, et sind ootab pärast sisselogimist magus boonus: $2000 tervitusboonus. Boonuse saab lunastada järk-järgult, kui mängid pärisrahamänge. Raha kantakse pokkerikontole vastavalt sinu mängutegevusele.

OlyBet pokker on niigi põnev, ent antud tervitusboonus annab adrenaliini märksa rohkem juurde. Boonusraha vabastatakse iga 25-dollarilise rake kohta (5 dollarit boonusraha 25 rake kohta) ning boonusraha on kohe kasutatav, ilma igasuguste läbimängunõueteta.

OlyBet pokker boonus

OlyBet panustamisvõimalused

Spordipanustamine on OlyBeti leivanumber, olles üks Eesti kõige parema valikuga panustamislehti. Olgu pakkumisel OlyBet promokood või mitte, see kihlveokontor üllatab spordipanustajaid igal sammul.

Portaali kaudu saab panustada kümnetele erinevatele valdkondadele, neist kõige olulisemad jalgpall, korvpall, tennis ja jäähoki. Lisaks on võimalik panuseid teha pisut vähemtuntud valdkondadele nagu kriket, snuuker ja isegi futsal, mida naljalt mujalt ei leia.

Neli eelmainitud suuremat valdkonda on vaikimisi välja toodud vasakpoolses menüüs, kuid klõpsates nende all olevale nupule on võimalik näha kõikide valdkondade nimistut.

olybet sport

OlyBet.ee lehel on eriti magusate panuste jaoks eraldi sektsioon nimega „Gurmee“. Sellest sektsioonist leiab parema koefitsiendiga spordipanuseid – enamasti on valikus vähemalt kümmekond võimalikku panust, mis on hoolikalt välja valitud.

Mis puudutab liigasid, siis OlyBet spordipanuste nimistus on esindatud põhimõtteliselt kõik spordiliigad, mida võiksid üldse ihaldada: Real Madrid, FC Barcelona, Premier League jpt. Liigade nimistust leiab otseses mõttes sadu meeskondi, mistõttu on OlyBet julgelt üks kõige mitmekülgsemaid spordipanustamiskohti Eestis.

OlyBetil on varuks ka külluslikult panustamisliike:

 • händikäp-kihlveod, sealhulgas Aasia händikäp;
 • kogusummade panused;
 • värava löömise meetod;
 • paaris/paaritu;
 • saavutatud/saavutamata jäänud tulemus.

Mõistagi saab teha kõiki traditsioonilisi panuseid ja mitmikpanuseid. Seda kõike saab nautida vaid mõne hiireklõpsu abil, tehes panuseid kas või Brasiilia liigadele või snuukerile.

Portaali kõige suurem eelis on spetsiifilised mängud ja kõrgema koefitsiendiga „Gurmeepakkumised“, mis panevad ka kogenud panustajad OlyBeti võimalusi krabama.

OlyBet livebet

Kui avada OlyBeti lehe peamenüüs „Livebet“ leht, avaneb täiesti uus spordipanustamisvõimalus, mille vahendusel saab teha spordipanuseid reaalajas. Reaalajas saab teha panuseid üle 100 mängule, neist enam-vähem pooled on seotud jalgpalliga.

Erinevalt paljudest teistest kihlveokorraldajatest on OlyBetis võimalik reaalajas panuseid teha isegi kriketile, saalijalgpallile, lauatennisele ning üllatus-üllatus: isegi League of Legends mängule!

Rohkeid live-panustamise võimalusi saadavad veel mitmed lisafunktsioonid nagu statistikaleht, mis võib aidata panuseid paremini teha. Samuti on võimalik portaalis luua endale personaliseeritud live-mitmikvaade, et pöörata tähelepanu ainult nendele mängudele, mis sulle konkreetselt huvi pakuvad.

OlyBet live spordipanustamislehe multifunktsionaalsuse kõrval on suurim miinus Cashouti puudumine. Sellest kõrvale vaadates on aga reaalajas panustamine tehtud nii lihtsaks kui võimalik ning panustamisvõimalusi saab näha isegi sissemakset tegemata.

OlyBet mobiilis

Kui soovid teha spordipanuseid hoopis telefoni kaudu, on selle jaoks OlyBetil olemas täielikult mobiilseadmetele kohandatud veebileht. Mängulehel ei ole spetsiifilist mobiilirakendust, seega pole mängimiseks vaja alla laadida äppi. Panustada saab oma mobiilse seadme veebibrauseri kaudu, avades lihtsalt brauseri ning trükkides aadressiribale OlyBeti aadressi.

Kuigi OlyBet Android äppi pole saadaval, on ka veebibrauseri versioon kasutajasõbralik. OlyBeti mobiiliversioon on laias laastus samasugune nagu täissuuruses veebileht, ent kohati on mobiilivariant isegi mugavam parema nupu- ja menüüasetuse pärast.

Kuna OlyBet pole spetsiifilist mobiilirakendust ühe mängusektsiooni jaoks, on võimalik vahetada erinevate mängusektsioonide vahel hõlpsalt vaid paari nupuvajutusega. Niiviisi sobib mängukoht väga hästi neile, kes soovivad korraga teha nii spordipanuseid kui ka mängida kasiinomänge.

Samas võib veebileht olla pisut aeglasem kui seda oleks mobiilirakendus, seega osaliselt on mobiilirakenduse puudumine halb uudis neile, kes eelistavad spordipanustamise jaoks kasutada spetsiaalset äppi.

OlyBet mobiilirakendus

Makseviisid

OlyBeti makseviiside puhul tuleb silmas pidada kahte asja. Esiteks, OlyBeti väljamaksed tehakse üksnes samale makseviisile, mille kaudu tehti sissemakse. Teiseks, makseviisi omaniku nimi ja kasiinokonto nimi peavad klappima, st makset ei saa teha teise inimese kontolt.

OlyBeti lehel saab teha makseid 3 viisil:

 • VISA või MasterCard krediitkaardi kaudu;
 • Skrill e-rahakoti vahendusel;
 • Paysera kaudu;
 • kasutades Swedbank, SEB, LHV, Luminor või Coop panga pangalingi kaudu.

Kui väljamakseid saab teha alates 10 eurost, siis sissemakseid saab teha juba 2 eurost alates. Maksimaalne lubatud summa on 10 000 eurot.

OlyBet pakub veel ühte unikaalset võimalust: nimelt saab nii sisse- kui väljamakseid teha sularahas OlyBet spordibaaride kaudu. Selle jaoks tuleb minna oma lähimasse spordibaari, kus on võimalik teha nii sisse- kui väljamakseid juba alates 2 eurost.

Maksete kiirus sõltub valitud makseviisist, kuid pea meeles, et OlyBet töötleb makseid vaid tööpäeviti vahemikus 9-15:30, seega võivad nädalavahetusel tehtud maksed võtta pisut kauem aega.

OlyBet ei võta maksetelt mitte mingisugust teenustasu, kuid pea silmas, et teenustasu võib rakenduda makseviisi pakkuja poolt, seega uuri kindlasti lähemalt oma makseviisiga seonduvaid teenustasusid.

Klienditeenindus

Sul on kasutamiseks olemas OlyBet boonuskood, aga ei tea täpselt, mida sellega pihta hakata? Või tekkis muid küsimusi? Ole mureta – OlyBet klienditeenindus on olemas absoluutselt iga päev.

Kõige kiirem ja mugavam võimalus oma küsimuste lahendamiseks on live-chat, mis on saadaval hommikul kella kaheksast kuni öösel kella kaheni, seega on võimalik saada ühendust peaaegu kogu aeg. Klienditeenindus on mõistagi eestikeelne, kuid lisavõimalusena on olemas isegi inglisekeelne tugi.

Lisaks vestlusaknale võib saata OlyBetile kirja e-posti teel ning alati on võimalik pöörduda ka spordibaaridesse, mis asuvad üle kogu Eesti.

OlyBet boonuskood – KKK

1. Kas hetkel on OlyBet boonuskoodid saadaval?

Jah, enamus OlyBeti boonuseid on seotud spetsiaalse koodiga. Uusimad OlyBet boonuskoodid on saadaval siinsamas lehel.

2. Kes saab boonuskoodi kasutada?

Kõikidel kampaaniatel on erinevad tingimused, kuid üldiselt on boonuskoodid mõeldud uutele kasutajatele, kes avavad konto ja kasutavad koodi konto avamisel.

3. Kas boonuseid saab kasutada ka mobiili kaudu?  

Jah, boonused on samamoodi saadaval ka OlyBeti mobiilse versiooni kaudu, kuid iga boonust saab kasutada vaid ühe korra.

4. Kas boonust saab kasutada lisaks teistele pakkumistele?

Enamasti tohib korraga olla aktiivne vaid üks boonus, kuid täpsemate tingimuste jaoks võta ühendust OlyBetiga.

5. Mul tekkis boonuse kasutamisel probleeme, mida teha?

Kui sul tekkis boonuskoodi kasutamisel probleeme, siis võta julgelt ühendust OlyBeti klienditeenindusega, et oma mure lahendada ning boonus kenasti kätte saada.

Ülevaade

OlyBet on üks nimesid, mida ei ole vaja pikalt tutvustada – on vähe eestlaseid, kes ei teaks seda kihlveokorraldajat. Olles üks Eesti kihlveomaailma eestvedajaid ja uuendajaid, on OlyBet suuresti teerajaja, kes on pannud paika Eesti kihlveokorraldamise standardid.

Tegemist on ühe kõige mitmekesisema ja professionaalsema mängulehega, kus saab nautida sadu mänge, häid boonuseid ning kümneid panustamisvõimalusi. Usaldusväärsuse ja mitmekesisuse pärast julgeme kahtlemata OlyBeti soovitada.

Mis meile meeldib Mis meile ei meeldi
Üks sisukamaid spordipanustamislehti Algajale spordipanustajale võib portaal olla pisut keeruline
Klienditeenindus saadaval iga päev Boonuseid võiks olla rohkem
Paindlikud makseviisid Pole mobiilirakendust

 

 • Muud kihlveokontorid

+18 Mängi vastutustundlikult