bet365 boonuskood

OlyBet promokood 2021: saa kuni 600 tasuta keerutust

8 aprill 2021
par Better Collective

Ainult uued kliendid | Reklaamsisu | 18+

OlyBet kasiinoga liitujad saavad nautida lausa kuni 600 tasuta keerutust, avades uue konto ning tehes esimesed sissemaksed. Lisaks on võimalik kasutada pokkeriboonust, mis ulatub 500 euroni ning spordipanustamise boonust, mis annab lahkelt riskivabu panuseid. Võta kasutusele ka OlyBet promokood, et nautida kasiinoboonuseid.

Mida annab mulle OlyBet promokood?

OlyBet promokood Pakkumise sisu
Kasiinoboonus Kuni 600 tasuta keerutust
Spordiboonus 50€ riskivaba boonus
Pokkeriboonus 500€ tervitusboonus

Olybet logo

Samm-sammuline juhend

Selleks, et nautida ülalmainitud boonuseid, tuleks järgida neid samme:

 1. Klõpsa selle nimekirja all olevale nupule, et näha boonust lähemalt.
 2. Registreeru OlyBet lehel uus kasutajakonto ning läbi isikutuvastus.
 3. Vaata boonuse tingimusi ning täida need – näiteks on mõne boonuse puhul vaja teha sissemakse.
 4. Pärast boonuse tingimuste täitmist on sinu boonus või riskivaba panus saadaval ning saad seda julgelt nautida.

olybet promokood

OlyBet boonuse tingimused

OlyBet boonuse kasutamiseks tuleb vastata ka mõningatele nõuetele. Ilma vastavate nõuete täitmiseta ei saa paraku boonust üldse kasutada, seega on äärmiselt oluline pidada silmas järgnevaid tingimusi enne, kui OlyBet promokood kasutusele võtta:

 • Tasuta keerutused on saadaval vaid esimesele kolmele sissemaksele;
 • Sissemakse suurus peab olema täpselt 10, 50 või 100 eurot;
 • Pakkumine on saadaval üksnes esimese 30 päeva jooksul pärast konto loomist;
 • Tasuta keerutuste saamiseks tuleb sissemakse summa ka vähemalt ühekordselt läbi mängida;
 • Tasuta spinnid on mõeldud ühele slotikale – Berry Burst;
 • Kõik tasuta keerutustest saadud võidud on läbimängimisnõudest vabad, seega saab võidusummad pärisrahas kohe kätte.

OlyBeti teised pakkumised

Lisaks kasiino tervitusboonusele on võimalik mängukorraldaja lehel nautida mitmeid teisi pakkumisi, mis on sobivad neile, kes soovivad tutvuda mõne teise mängusektsiooniga peale kasiino. Alljärgnevalt selgitame, milliseid pakkumisi võid OlyBeti lehelt leida lisaks roteeruvatele boonustele, mida võib kasiinos olenevalt ajast olla lausa kümmekond.

Spordipanustamine: saa 25 euro eest riskivabu panuseid

Peamine OlyBet promokood võib küll olla seotud kasiinosektsiooniga, kuid eriline tervituspakkumine on saadaval ka spordisõpradele.

Nimelt lubab OlyBet tagastada 25 euro ulatuses raha kaotuste eest: näiteks kui panustada 25 euro eest ning panus kaotab, annab portaal 25 eurot kohe tagasi. See raha ei ole seotud läbimängimisnõudega ning seda saab kas või kohe uuesti panustamiseks kasutada. Pakkumise saamiseks tuleb lihtsalt teha sissemakse ning teha spordipanuseid.

Pokker: kuni 500€ boonus ilma sissemakseta

Kui registreerid kasiinos uue konto ning asud pokkerit mängima, on võimalik nautida kuni 500-eurost boonust ilma sissemakset tegemata. See boonus vabastatakse järk-järgult ning muudetakse pärisrahaks siis, kui mängid pärisrahamänge ning kogud järjest kasiinos lojaalsuspunkte.

Lisaks saavad uued mängijad osa 10 000-eurosest Freeroll võimalusest ja saavad oma pokkerioskuseid proovile panna erinevates turniirides, mis on loodud spetsiaalselt uutele mängijatele.

poker bonus olybet

OlyBet panustamisvõimalused

OlyBet pakub küll mitmeid mänguvõimalusi, kuid spordipanustamine on nende leivanumber, olles kõige märkimisväärsema valikuga ning suuresti üks Eesti kõige mitmekesisemaid panustamiskohti.

Vahel võib spordipanustamise sektsiooni jaoks olla pakkumisel ka OlyBet promokood, mille raames võib saada alljärgnevaid võimalusi nautida pisut riskivabamalt.

Portaali kaudu saab panustada kümnetele erinevatele valdkondadele, neist kõige olulisemad muidugi jalgpall, korvpall, tennis ja jäähoki. Lisaks on võimalik panuseid teha aga ka pisut vähemtuntud valdkondadele nagu kriket, snuuker ja isegi futsal, mida naljalt mujalt ei leia. Neli eelmainitud suuremat valdkonda on vaikimisi välja toodud vasakpoolses menüüs, kuid klõpsates nende all olevale nupule on võimalik näha kõikide valdkondade nimistut.

olybet sport

OlyBeti lehel on eriti magusate panuste jaoks eraldi sektsioon nimega „Gurmee“. Sellest sektsioonist leiab parema koefitsiendiga spordipanuseid – enamasti on valikus vähemalt kümmekond võimalikku panust, mis on hoolikalt välja valitud.

Mis puudutab liigasid, siis OlyBet spordipanuste nimistus on esindatud põhimõtteliselt kõik spordiliigad, mida võiksid üldse ihaldada. Liigade nimistust leiab otseses mõttes sadu meeskondi, mistõttu on OlyBet julgelt üks kõige mitmekülgsemaid spordipanustamiskohti Eestis.

Ka panuste variandid on väga mitmekülgsed. OlyBeti kaudu saab teha teiste hulgas näiteks järgnevat tüüpi panuseid:

 • händikäp-kihlveod, sealhulgas Aasia händikäp;
 • kogusummade panused;
 • värava löömise meetod;
 • paaris/paaritu;
 • saavutatud/saavutamata jäänud tulemus.

Mõistagi saab teha kõiki traditsioonilisi panuseid ja mitmikpanuseid. Seda kõike saab nautida vaid mõne hiireklõpsu abil, tehes panuseid kas või Brasiilia liigadele või snuukerile. Portaali kõige suurem eelis on spetsiifilised mängud ja kõrgema koefitsiendiga „Gurmeepakkumised“, mis panevad ka kogenud panustajad OlyBeti võimalusi krabama.

OlyBet live panustamine

Kui avada OlyBet lehe peamenüüs „Livebet“ leht, avaneb täiesti uus spordipanustamise võimalus, mille vahendusel saab teha spordipanuseid reaalajas. Reaalajas saab teha panuseid enam kui 100 mängule, neist enam-vähem pooled on seotud jalgpalliga.

Erinevalt paljudest teistest kihlveokorraldajatest on OlyBetis võimalik reaalajas panuseid teha isegi kriketile, saalijalgpallile, lauatennisele ning üllatus-üllatus: isegi League of Legends mängule!

Rohkeid live-panustamise võimalusi saadavad veel mitmed lisafunktsioonid nagu näiteks sisukas statistikaleht, mis võib aidata panuseid paremini teha. Samuti on võimalik portaalis luua endale personaliseeritud live-mitmikvaade, et pöörata tähelepanu ainult nendele mängudele, mis sulle konkreetselt huvi pakuvad.

Kui OlyBet live-panustamine on tõeliselt mitmekülgsete võimalustega ning on selle poolest ka tuntud, on peamine miinus Cashout-funktsiooni puudumine. See-eest ei ole aga vaja reaalajas panustamise nautimiseks teha muud, kui üksnes avada konto ja teha sissemakse. Panustamisvõimalusi näeb aga isegi ilma sissemakse tegemiseta, seega on võimalik planeerida oma panustamistegevust väga hästi.

OlyBet mobiilirakendus

Kui soovid teha spordipanuseid hoopis oma telefoni kaudu, on selle jaoks OlyBetil olemas täielikult mobiilseadmetele kohandatud veebileht. Mängulehel ei ole spetsiifilist mobiilirakendust, seega pole mängimiseks vaja alla laadida äppi. Panustada saab oma mobiilse seadme veebibrauseri kaudu, avades lihtsalt brauseri ning trükkides aadressiribale OlyBeti aadressi.

Kuigi mängulehel ei ole spetsiifilist rakendust, on ka veebibrauseripõhine mobiilne leht mugav ja kasutajasõbralik. Laias laastus näeb leht välja samasugune, kuid kohati on võimalik panuseid teha isegi mugavamalt kui täisversioonis. Ka kõik panustamisvõimalused on saadaval, seega ei pea jääma ilma ühestki sündmusest.

Kuna OlyBetil pole spetsiifilist mobiilirakendust, on võimalik vahetada erinevate mängusektsioonide vahel väga hõlpsalt vaid paari nupuvajutusega. Niiviisi sobib mängukoht väga hästi neile, kes soovivad korraga teha nii spordipanuseid kui ka mängida kasiinomänge.

Samas võib veebileht olla pisut aeglasem kui seda oleks mobiilirakendus, seega osaliselt on mobiilirakenduse puudumine halb uudis neile, kes eelistavad spordipanustamise jaoks kasutada spetsiaalset mobiilirakendust.

OlyBet mobiilirakendus

Makseviisid

Kui sul on OlyBet promokood, mida soovid kasutada sissemakse tegemisel, pead enne valima endale sobiva makseviisi. Pane tähele, et valitud makseviisi kaudu tuleb teha hiljem ka väljamakse – väljamakset ei saa teha erinevale makseviisile. Samuti peab olema makseviisi omaniku nimi ning sinu konto nimi sama, st makseid ei saa teha teise inimese konto kaudu.

OlyBeti lehel saab teha makseid 3 viisil:

 • VISA või MasterCard krediitkaardi kaudu;
 • Skrill e-rahakoti vahendusel;
 • Paysera kaudu;
 • kasutades Swedbank, SEB, LHV, Luminor või Coop panga pangalingi kaudu.

Kui väljamakseid saab teha alates 10 eurost, siis sissemakseid saab teha juba 2 eurost alates. Maksimaalne lubatud summa on 10 000 eurot.

OlyBet pakub veel ühte unikaalset võimalust: nimelt saab nii sisse- kui väljamakseid teha sularahas OlyBet spordibaaride kaudu. Selle jaoks tuleb minna oma lähimasse spordibaari, kus on võimalik teha nii sisse- kui väljamakseid juba alates 2 eurost.

Maksete kiirus sõltub valitud makseviisist, kuid pea meeles, et OlyBet töötleb makseid vaid tööpäeviti vahemikus 9-15:30, seega võivad nädalavahetusel tehtud maksed võtta pisut kauem aega.

OlyBet ei võta maksetelt mitte mingisugust teenustasu, kuid pea silmas, et teenustasu võib rakenduda makseviisi pakkuja poolt, seega uuri kindlasti lähemalt oma makseviisiga seonduvaid teenustasusid.

Klienditeenindus

Sul on kasutamiseks olemas OlyBet promokood, aga ei tea täpselt, mida sellega pihta hakata? Või tekkis muid küsimusi? Ole mureta – OlyBet klienditeenindus on olemas absoluutselt iga päev.

Kõige kiirem ja mugavam võimalus oma küsimuste lahendamiseks on live-chat, mis on saadaval hommikul kella kaheksast kuni öösel kella kaheni, seega on võimalik saada ühendust peaaegu kogu aeg. Klienditeenindus on mõistagi eestikeelne, kuid lisavõimalusena on olemas isegi inglisekeelne tugi.

Lisaks vestlusaknale võib saata OlyBetile kirja e-posti teel ning muidugi on alati võimalik pöörduda ka spordibaaridesse, mis asuvad üle kogu Eesti.

OlyBet promokood – KKK

1. Kas hetkel on saadaval ka OlyBet promokood?

Jah, OlyBet annab tõepoolest vahel erilisi koode, mida võid kasutada. Uusim OlyBet promokood on esitletud sellel samal lehel.

2. Kes saab promokoode kasutada?

Kõikidel kampaaniatel on erinevad tingimused, kuid üldiselt on promokoodid mõeldud uutele kasutajatele, kes avavad konto ja kasutavad koodi konto avamisel.

3. Kas boonuseid saab kasutada ka mobiili kaudu?  

Jah, boonused on samamoodi saadaval ka mobiilse seadme kaudu, kuid iga boonust saab kasutada vaid ühe korra.

4. Kas boonust saab kasutada lisaks teistele pakkumistele?

Enamasti tohib korraga olla aktiivne vaid üks boonus, kuid täpsemate tingimuste jaoks võta ühendust OlyBetiga.

5. Mul tekkis boonuse kasutamisel probleeme, mida teha?

Kui sul tekkis promokoodi kasutamisel probleeme, siis võta julgelt ühendust OlyBeti klienditeenindusega, et oma mure lahendada ning boonus kenasti kätte saada.

Ülevaade

OlyBet on üks nimesid, mida ei ole vaja pikalt tutvustada – on vähe eestlaseid, kes ei teaks seda kihlveokorraldajat. Olles üks Eesti kihlveomaailma eestvedajaid ja uuendajaid, on OlyBet suuresti teerajaja, kes on pannud paika Eesti kihlveokorraldamise standardid.

Tegemist on ühe kõige mitmekesisema ja professionaalsema mängulehega, kus saab nautida sadu mänge, häid boonuseid ning kümneid panustamisvõimalusi. Usaldusväärsuse ja mitmekesisuse pärast julgeme kahtlemata OlyBeti soovitada.

Mis meile meeldib Mis meile ei meeldi
Väga mitmekesised panustamisvõimalused Algajale spordipanustajale võib portaal olla pisut keeruline
Klienditeenindus saadaval iga päev Boonuseid võiks olla rohkem
Paindlikud makseviisid Pole mobiilirakendust

 

 • Muud kihlveokontorid

+18 Mängi vastutustundlikult