18+ | Kaubanduslik sisu | Rakenduvad kasutustingimused | Palun mängige vastutustundlikult

Paf boonus 2024

Tuntud Eesti Paf pakub hulgaliselt boonuseid kõikidele mängijatele regulaarselt. Paf boonuskood pole pakkumise aktiveerimiseks vajalik.

Mida annab mulle Paf boonus?

Tere tulemast pakkumine
Veenduge kindlasti registreerida Paf kontole kohe, et saaksite teha panuseid esmaklassilises internetipõhises kihlveokontoris ning pääsete ligi suurele valikule turgudele. Full T&Cs

Samm-sammuline juhend

Paf pakub boonuseid regulaarselt – lausa iga nädal on midagi uut saadaval. Selleks, et Paf boonus lunastada, ei ole Paf kood vajalik, kuid järgida tuleks igal juhul järgnevaid samme:

 1. Klõpsa siin lehel olevatele nuppudele, et suunduda Paf Eesti veebilehele.
 2. Klõpsa Pafi lehel nupule “Loo konto”, et alustada kasutajakonto loomise protsessi.
 3. Vali, kas soovid registreeruda otse Smart-ID või mobiil-ID vahendusel või registreerud käsitsi.
 4. Sisesta ankeedile oma isikuadmed, just nagu igas portaalis registreerudes.
 5. Kui konto on avatud, tee esimene sissemakse ja mängi mänge vastavalt sellele, millist boonust soovid aktiveerida.
paf registreerimine

Paf boonuse tingimused

Paf ei paku tegelikult konkreetselt tervitusboonuseid hetkel – selle asemel saad nautida mitmeid erinevaid boonuspakkumisi, mida Paf jooksvalt korraldab. Pafis on rohkelt kampaaniaid ja turniire käimas iga päev, seda nii mängudele, pokkerile kui ka spordiennustuste jaoks. Seega ei tasu lasta end heidutada tervitusboonuse puudumisest – selle asemel on Pafs kogu aeg pakkumisi saadaval.

Mis puudutab teisi boonuseid, siis igal Pafi boonusel on oma tingimused, seega tuleks kindlasti alati tutvuda tingimustega enne boonuse kasutamist.

Paf spordiennustused

Paf spordiennustused on tunduvalt sisukamad kui võiksid arvata. Ehkki paljud teavad Paf just tavamängude poolest, siis Pafil on täisfunktsionaalne spordiportaal, kus saab teha tuhandeid spordipanuseid.

Pafi vahendusel on saadaval kümned spordialad, nende hulgas muidugi jalgpall, jäähoki, tennis, talisport, e-sport, korvpall, golf, nooleviskamine, UFC ja paljud teised valdkonnad. Ühena vähestest portaalidest Eestis sisaldab Paf spordiennustusleht ka KHL ja NHL panuseid ning isegi NBA ja NFL panuseid lisaks kõikidele Euroopa olulistele spordiliigadele.

Ka Pafi panustamisvõimalused on mitmekülgsed, täiesti võrdväärsed teiste Eesti kihlveokontoritega. Näiteks saad keskmisel jalgpallimatšil teha järgnevaid panuseid:

 • Väravaid kokku
 • Kolmekordne händikäp
 • Aasia liinid
 • Viik ei loe
 • X skoorib X poolajal
 • Võidumarginaal
 • Õige tulemus
 • Topeltšanss

Paf spordiennustusleht sisaldab ka Bet Builder funktsiooni, mis muudab panuste kokkupanemise tunduvalt lihtsamaks. Samuti on saadaval live-panused – matše saab jälgida otse Pafi lehel ning teha panuseid vastavalt sellele, mis parasjagu mängus toimub.

paf spordiennustus

Paf koefitsiendid

Pafi spordiennustusleht on küll sisukas ja pakatab panustamisvõimalustest, kuid portaalil on ka üks nõrgem külg: koefitsiendid. Kui võrrelda Pafi koefitsiente teiste portaalidega, siis võib juhtuda, et Pafi spordiennustused on natuke madalama koefitsiendiga võrreldes teiste suurte Eesti kihlveokontoritega.

Koefitsientide erinevus ei pruugi olla küll suur – vahel võib erinevus olla vaid paar kümnendkohta. Näiteks kui Pafis on koefitsient 1.82, võib see mujal olla 1.90. Need mängijad, kes soovivad aga maksimeerida oma võite, ei pruugi Pafi koefitsientidega olla nii rahul.

Selliseid boonuseid arvestades ei pruugi madalamad koefitsiendid isegi olla suur probleem.

Paf mobiilne versioon

Paf veebilehe üks võlusid on kasutajasõbralik disain: kõik valikud on hõlpsalt leitavad, mängud on sätitud intuitiivselt ning kogu kogemus on nii sujuv, et sa ei pea isegi mõtlema sellele, kus miski asub.

Täpselt sama sõbralik kogemus ootab ees ka Pafi mobiiliäppis. Kogu Pafi veebileht on optimeeritud mobiilsetele seadmetele, mis tähendab, et mängude mängimiseks ja kogu lehe nautimiseks pole üldse vaja eraldi äppi. Paf töötab otse veebibrauseris, mistahes telefon ka kasutusel pole. Muidugi on kogemus kõige mugavam suurema ekraaniga seadmes, aga sisuliselt sobib Pafi mobiilne kasutamiseks kõigil seadmetel.

Makseviisid

Olles eksisteerinud Eesti mänguturul juba selle algusajast saati, on Paf ka rafineerinud oma maksesüsteemi selliseks, et kõik töötaks tõrgeteta. Maksete tegemiseks on kolm võimalust:

 • VISA / Mastercard;
 • Skrill;
 • Trustly.

See võib olla küll vähe, kuid need kolm makseviisi peaksid katma kõikide Eesti mängurite soovid. Trustly võimaldab makseid teha Eesti pankade kaudu, samas saab alternatiivina ka kasutada lihtsalt pangakaarti. Need mängijad, kes ei soovi kasutada oma kodupanka, võivad alternatiivina kasutada Skrilli e-rahakotti.

Maksete miinimumsumma on 10 eurot ning ülemisel piiril olulisi piiranguid ei ole. Veel üks positiivne osa Pafi maksete juures: väljamaksed laekuvad peaaegu koheselt (kui oled isikutuvastuse läbinud).

Klienditeenindus

Küsimuste tekkimisel on kõige lihtsam Pafiga ühendust võtta live-chati vahendusel – see on saadaval otse Pafi lehel ühe hiireklõpsuga. Klienditugi töötab iga päev: esmaspäevast reedeni saab ühendust kell 9 – 24, nädalavahetusel 10 – 18. Nendel kellaaegadel saab live-chati vahendusel abi sisuliselt kohe.

Kui küsimusega pole väga kiiret, võib saata ka Pafile kirja aadressile support.ee@paf.com. Niiviisi saab üldiselt vastuse mõne tunni jooksul. Veel ühe alternatiivina võib ka kasutada Pafi KKK-lehte, kuid see pole just kõige sisukam, seega on kõige julgem kasutada live-chati funktsiooni.

Ülevaade

Paf on ilma igasuguse kahtluseta üks kõige tunnustatumaid mängulehti Eestis, eriti tänu oma pikale ajaloole. Pole just palju kihlveokontorid, mis saaksid öelda, et nad on tegutsenud juba 60-ndatest alates. Nagu meie Paf arvustus ka on välja toonud, on selles Pafs rohkelt eeliseid: alates hiiglaslikust mänguvalikust kuni profitasemel panustamisvõimaluste ja sujuva teeninduseni.

Kui otsid kihlveokontorid, mis suudaks ühtaegu pakkuda nii slotikaid kui ka spordiennustusi ning oleks turvaline ja usaldusväärne, siis võib Paf olla hea valik.

Mis meile meeldibMis meile ei meeldi
Hiiglaslik mänguvalikPole suuri tervitusboonuseid
Eksklusiivsed Paf Studio mängudVähe makseviise
Suurepärane veebidisainKKK leht võiks olla sisukam

KKK

Kas hetkel on saadaval ka Paf boonuskood?

– Ei, üldiselt Pafi boonused on saadaval ilma koodita, kuid täita tuleb mõningaid nõudeid. Täpsemaid tingimusi saad lugeda Paf lehelt.

Kes saab boonuseid kasutada?

– Paf boonused on saadaval registreeritud mängijatele, kes on teinud sissemakse ning mänginud teatud mänge. Iga Paf boonus on natuke erinev, seega tasub kindlasti tutvuda tingimustega veebilehel.

Kas boonuseid saab kasutada ka mobiili kaudu?

– Jah, saab küll! Nii Paf tasuta spinnid kui ka muud boonused on alati saadaval telefoni vahendusel.

Kas boonust saab kasutada lisaks teistele pakkumistele?

– Mõned boonused on saadaval üheskoos teiste pakkumistega, kuid mitte garanteeritult – vahel ei saa pakkumisi samal ajal kasutada. Seetõttu tuleb kindlasti alati lugeda tingimusi hoolikalt.

Mul tekkis boonuse kasutamisel probleeme, mida teha?

– Kui sul tekib Pafi boonuste kasutamisel probleeme, on kõige parem küsida otse abi Pafi klienditoelt, kasutades lehel olevat mugavat live-chati funktsiooni.

Teiste kihlveokontorite kohta saad lugeda siit: