18+ | Kaubanduslik sisu | Rakenduvad kasutustingimused | Palun mängige vastutustundlikult

Parimad liigad, millele panustada bet365 ennustuslehel

bet365 ennustusportaalis ei pruugi olla ühtegi halba spordiliigat, millele panustada pärast oma bet365 boonuskoodi kasutamist, kuna kõikide funktsioonide ja live-panustamise võimalusega üheskoos ei tundu ükski spordiliiga tundmatu või halb.

Kui räägime aga parimatest liigadest, millele panustada bet365 lehel, on nendel liigadel lihtsalt pakkuda midagi erakordset, mistõttu on see tunduvalt lõbusam. Alljärgnevalt leiad ülevaate parimatest liigadest, millele panustada bet365 lehel.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Premier: panusta bet365 lehel jalgpalli tippliigale

Mis mulle meeldis bet365 lehel, oli võimalus panustada mitmekülgselt Premier League mängudele. Kui mängunädal oli lähenemas, võis märgata hulgaliselt erinevaid valikuid, alates lihtsatest panustest nagu sellest, milline tiim võidab kuni keerukamate panusteni nagu näiteks millised mängijad skoorivad millisel määral ning valikus oli muidki spetsiifilisi valikuid, mis puudutasid konkreetseid mängijaid.

bet365 pakub ka tulevikupanuseid jalgpalliliigadele nagu Premier, mistõttu on jalgpallile panustamine bet365 lehel eriti lõbus. Näiteks saab panustada sellele, milline tiim võidab UEFA, samuti võivad olla saadaval muud põnevad funktsioonid ning mitmekesised panustamisvõimalused, mis võimaldavad panustada kas või kõikidele Premier liiga tiimidele enne suurvõistluste algamist.

Tundsin end tõeliselt hellitatuna, kui vaatasin bet365 valikus olevaid Premier League mänge, kuid pean siinkohal mainima, et panustamisvõimalused võivad igal ajal muutuda.

[CCTA cta_id=180360 design=button Bet365-Estonia-Versus_TableCasino-Article Versus-Sports Betting activity=”Sports Betting”]

NBA: tipptasemel korvpallimängudele panustamine

Suure NBA fännina olen märganud, et igal panustamislehel on saadaval NBA panused, seega küsimus on selles, kuidas ennustusleht muudab oma koefitsiendid ahvatlevateks.

bet365 teeb seda väga edukalt, tänu oma võimele võtta üsna tavapärased panustamistüübid ning võimendada neid tohutult, muutes tavapanused suuremateks ja põnevamateks kui need on mujal.

Näiteks, vaata NBA võidupanuste hulka iga mängu kohta bet365 lehel. Tegemist on väga tavalise panustamisturuga, kuna mängijad on alati suutnud ennustada, kui paljude punktidega tiim võidab või kaotab.

Mis muudab selle turu bet365 lehel aga eriti lõbusaks, on väga paljude valikute hulk, võimaldades panustajatel teha mitmeid erinevaid panuseid, ennustades mängu lõpptulemust bet365 lehe kaudu.

Portaal pakub erinevaid võidumäärade valikuid, andes pisut kitsamad nö panustamisaknad. Näiteks, kui saadaval on viie valikumääraga võiduturg, võivad määrad varieeruda vaid mõne punktiga, mistõttu on teoreetiliselt lihtsam jääda mingisse vahemikku ja seega ka võita oma panusega.

Kui turul on mitmeid erinevaid valikuvõimalusi, on vahemikud väiksemad, et teha ruumi veel mõne panustamisvõimaluse jaoks. Nii võib panusega võitmine olla raskem, kuid see-eest on väljamakse iga valiku kohta kõrgem, mistõttu ei ole taoliste panustega kaotamine niivõrd suur probleem.

NHL: kuidas panustada maailma parima jäähokiliiga mängudele

Jäähokile panustamine on väga põnev, kuna vaid üks vale liigutus võib muuta kogu mängu kulgu. Just taoline detailsus muudab NHL-i mängudele panustamise äärmiselt lõbusaks ning seetõttu on see liiga ka üks parimatest liigadest, millele panustada bet365 kaudu.

Veel üks põhjus, miks NHL on parimate panustamisturgude tipus, on ägedate panustamisvõimaluste olemasolu, mis on saadaval tavapärase NHL-i hooaja jooksul.

Mulle meeldib võimalus panustada erinevate skooride koefitsientidele. Kui sa oled mingit tiimi jälginud väga lähedalt, on taoline võimalus suurepärane, kuna sa saad kasutada oma teadmisi ning ennustada üsna täpselt, leides endale seega parimad koefitsiendid.

Ütleme, näiteks, et tiim on ründe poolest tugevam ning teatud mängijad tiimis on ründe poolest paremad – selliseid teadmiseid saad kasutada siis, kui ennustad, milline võib olla mängu lõpptulemus.

Sarnasel moel saad kasutada teadmist sellest, milline on tiimi ülesehitus ning kes on parimad skooritegijad – see on põhjus, miks mulle meeldib panustada ennekõike NHL-i mängudele.

Võib-olla on tiimil raskusi külgkaitsega. Selliste teadmistega saad sa toetada mängijaid ja teha täpsemaid panuseid, teades täpselt, millised on mängijate tugevused ja nõrkused.

Samuti on kasulik see, kui tead, millised mängijad on hetkel oma tippvormis, sest taolised mängijad teevad suurima tõenäosusega skoori ning seega võivad olla ka koefitsiendid selle mängija poolel.

UFC: parim valik võitluskunstide panustamise fännidele

Võitluskunstid ei saa eriti tähelepanu panustamismaailmas, kuna mõningatele inimestele ei meeldi taoliste spordialade jõhker loomus. Ma olen aga suur MMA panustamise fänn, eriti UFC mängude puhul.

bet365 pakub mitmeid erinevaid võimalusi UFC mängudele panustamiseks, alates tavapärastest võitluse võidupanustest kuni kombopanusteni, kus sa pead ennustama seda, millise tulemusega raund lõppeb ning millises raundis lõppeb kogu võitlus.

Kuigi võib olla raske ennustada, kas võitlus lõppeb näiteks just teises raundis, on selliste panuste puhul väljamaksed tunduvalt kõrgemad kui siis, kui sa ennustad üksnes seda, kes täpsemalt kogu võitluse võidab.

Need neli liigat on minu isiklikud lemmikud, kellele panustada bet365 lehel panustades, kuid muidugi võivad sinu lemmikud olla erinevad. Hoolimata sinu eelistustest, leiad kindlasti midagi oma maitsele bet365 lehelt.