bet365 boonuskood

Slots.ee kasiino arvustus – mängud, makseviisid ja palju muud

22 jaanuar 2022
par admin

Ainult uued kliendid | Reklaamsisu | 18+

Slots.ee on värske Eesti internetikasiino, mis sai hiljuti ametliku tegevusloa ning on nüüd juba võlumas mängijaid oma suure slotivalikuga. Nagu kasiino nimest võib oletada on mängukoht keskendunud üksnes slotimängudele, pakkudes märkimisväärset mänguvalikut, seejuures erilise tähelepanuga keskendudes jackpotimängudele.

Samm-sammuline registreerumise juhend

 1. Suundu Slots.ee veebilehele.
 2. Klõpsa üleval paremas nurgas olevale oranžile „Registreerumise“ nupule.
 3. Loo konto mobiil-ID abil, sisestades oma telefoninumbri.
 4. Aktiveeri konto ja tee esimene sissemakse – saadki nüüd alustada slotikate mängimist!

Registreerumise slots.ee

 

Meie hinnang

 

Plussid:

 • rikkalik mänguvalik
 • palju jackpotislotte
 • lihtne veebidisain

Miinused:

 • puuduvad lisaboonused
 • vähe makseviise
 • vähe lauamänge

Slots.ee jackpotid

Paljud kasiinosõbrad unistavad sellest, kuidas slotika keerutamisel tabatakse boonusratta kõrgeimat taset või saadakse endale parim võimalik sümbolite kombinatsioon, mille tagajärjeks on suurvõit. Slots.ee on üks kasiinodest, mis keskendub just sellise unistuse täitmisele, tuues oma portaalis eriti erksalt välja jackpotimängud ning jackpottide suurused.

Portaali avalehel saab näha seda, kui suured jackpotid on parasjagu kasiinolehel saadaval. Mängijate innustamiseks on isegi kirjas viimased suurimad võidud, mille järgi saab iga mängija hinnata, kas ka temal tasuks jackpotte jahtida.

Otse peamenüü kaudu saab avada jackpotislotid, mis peidavadki endas esilehel nähtavaid jackpotivõite. Valikus on mitmeid progressiivsete jackpottidega slotikaid, nende hulgas maailmakuulus Mega Moolah, mis on minevikus toonud maailma juurde mitmeid kasiinomiljonäre. Mängida saab ka pisut väiksema kaliibriga jackpotislotte nagu Fruit Fiesta või Cash Splash.

Makseviisid

Sarnaselt mitmetele teistele Eesti kasiinodele toetub ka Slots.ee maksete haldamisel Trustly süsteemile, mille vahendusel saab teha pangamakseid. Trustly on Baltimaades levinud internetimaksete vahendusplatvorm, mis aitab kasiinodel pisut hõlpsamalt makseid vastu võtta – Trustly nimelt võimaldab logida internetipanka ilma, et kasiino peaks reaalselt lisama pangalingid oma lehele. Trustly aitab sisuliselt teha seega koheseid ja kiireid pangamakseid.

Slots.ee kasiinos saab hetkel teha makseid Swedbank, SEB ja LHV panga kaudu, mis tähendab, et mõne panga kliendid ei saa paraku hetkel sissemakseid teha. Lohutus on aga see, et need kolm panka hõlmavad suurema osa Eesti pangaruumist, seega saavad enamus mängijaid siiski julgelt makseid teha. Kõik pangakanded toimuvad turvaliselt internetipanga kaudu ning kasiino ei näe mitte kunagi sinu pangaandmeid.

Kasiino on paika pannud ka teatud minimaalsed ja maksimaalsed makselimiidid. Sissemakseid saab teha alates 10 eurost, maksimaalsele sissemaksele pole aga piiranguid kehtestatud, ehkki Slots.ee paneb mängijatele südamele, et sissemaksed peaksid jääma mõistuse piiresse.

Väljamakseid saab teha 20 eurost alates ning väljamaksetel pole samuti erilisi piiranguid, kuid tasub meeles pidada, et kui väljamakse on suurem kui 2000 eurot, võib see kaasa tuua väikese täiendava kontrolli – lihtsalt tagamaks, et väljamakse on legitiimne. Sellest kontrollist ei tasu sugugi ehmuda, kuna tegemist on lihtsalt turvakontrolliga, mis tagab, et portaal on kõikide mängijate jaoks ohutu.

Makseviisid slots.ee

Mänguvalik

Iga kasiino nurgakivi on mänguvalik. Slots.ee on keskendunud eelkõige võimsa slotivaliku loomisele ning see eesmärk on neil ka kenasti saavutatud. Otse avalehel saab näha erinevaid mängukategooriaid nagu näiteks populaarseid või soovitatud mänge. Lisaks saab mänge filtreerida ka populaarsuse, nime või tootja järgi, et oleks lihtne üles leida soovitud mänge.

Slots.ee veebileht näib koostööd tegevat eelkõige Quickfire’ga, kes on oma kvaliteetsete mängude poolest laialdaselt tuntud. Portaalist leiab kõik Quickfire’i menukamad slotikad nagu näiteks Immortal Romance, Jungle Jim, Thunderstruck II, Jurassic Park ja paljud teised. Valikus on slotikaid igale maitsele – on nii moodsaid 3D videoslotikaid kui ka pisut klassikalisemaid mänguautomaate, samuti on küllaga erinevaid temaatikaid, alustades Hollywoodi filmidest ja lõpetades võlukunstiteemaliste slotikatega.

Eraldi kategooria alt võib leida ka mõningad lauamängud, mis toovad vaheldust juhuks, kui soovid vahepeal slotikate mängimisse pausi teha. Slots.ee lauamänguvalik pole küll väga suur – kokku on mänge pisut üle kümne. Nende hulgas on aga mitmed aegumatud klassikad nagu Euroopa blackjack, Double Exposure Gold Series ja mitmed muud mängud.

Veel ühe põneva lisandina saab Slots.ee platvormil mängida videopokkerit. Neid on valikus juba ligi paarkümmend – iga pokkerisõber leiab seega endale piisavalt mänguvõimalusi.

Mänguvalik Slots.ee

Kasutajasõbralikkus

Slots.ee üks tugevusi on väga lihtne veebidisain, mis muudab lehel navigeerimise väga hõlpsaks isegi neile, kes pole väga palju kasiinodega kursis. Mänguvalik on välja toodud otse avalehel, kus mänge saab muuhulgas ka otsida nime järgi, kasutades otsinguvälja. Avalehe kaudu saab ka filtreerida mänge, lehitsedes näiteks populaarseid mänge või otsides mänge erineva kategooria kaudu. Veel ühe põneva disaininüansina saab otse Slots.ee avalehel näha viimaseid võitjaid ja suurimaid jackpotte.

Kogu lehe tuum on ehitatud avalehele, seega ei pea mänge ega infot otsima kaugelt. Lehe valge-lillakirju disain on ka silmale mõnus – pole plinkivaid tulukesi ega bännereid, mis kuidagi pilku eksitaksid. Värvilahenduse ja lihtsa disaini kombinatsiooni tulemuseks on võluva välimusega portaal, mida on mõnus kasutada iga seadme vahendusel, olgu kasutusel arvuti või nutitelefon.

Turvalisus

Isegi, kui oled aktiivne kasiinomängur, siis on täiesti võimalik, et Slots.ee nimi on sinu jaoks veel uus. Tegemist on väga uue internetikasiinoga, mis sai hiljuti Maksu- ja Tolliametilt ametliku tegevusloa. Ühtlasi on tegemist Eestis registreeritud ettevõtte Kopikas Entertainment OÜ juhitud kasiinoga, seega ei pea kartma, et portaali haldab välismaine ettevõte.

Kõige olulisem osa Slots.ee turvalisusest on aga fakt, et ettevõttel on litsents, mis tagab, et ettevõte järgib hasartmänguseadust. See garanteerib Eesti mängijate jaoks turvatunde, kuna on selge, et Maksu- ja Tolliamet jälgib kasiino tegevust.

Oluline on tähele panna ka asjaolu, et portaal suhtub vastutustundlikku mängimisse tõsiselt – portaali kodulehel on põhjalik info vastutustundliku mängimise kohta üheskoos viidetega nõustamislehtedele. Need asjaolud tõestavad, et Slots.ee portaali usaldusväärsuses pole põhjust kahelda. Tegemist on litsentseeritud kasiinoga, kus võib julgelt mängida iga eestlane.

Klienditeenindus

Slots.ee on klienditeeninduse osas üsna uuenduslik mängukoht. Küsimuste korral võib kasiinoga ühendust võtta 24/7, kasutades live-vestluse funktsiooni või saates kasiinole kirja. Abikeskuse avamiseks piisab vaid sellest, kui klõpsata üleval nurgas olevale „Abi“ nupule, misjärel suunataksegi sind kontaktilehele, mis sisaldab muuhulgas ka väikest küsimustesektsiooni.

Kui sul on mõttes mõni kiireloomulisem küsimus, siis võibki see küsimustesektsioon abiks olla. Slots.ee on välja toonud küsimused-vastused, mis on kõige levinumad, seega tasub pilk peale visata ka sellele sektsioonile – teinekord ei olegi vaja ühendust võtta kasiino klienditeenindusega.

Korduma kippuvad küsimused

Kas kasiino on mobiili kaudu kasutatav?

Slots.ee näeb kena välja igal seadmel ning sisuliselt saabki mängida kas või algusest lõpuni telefoni kaudu, kuna ka registreerumine töötab mobiil-ID vahendusel.

Kas kasiino on turvaline?

Tegemist võib küll olla uue mängukohaga, kuid kuna portaali juhib Eestis registreeritud ettevõte, kellel on ka ametlik tegevusluba, pole põhjust kahelda kasiino usaldusväärsuses.

Kaua väljamaksed aega võtavad?

Väljamaksete tegemiseks kasutatakse pangaülekandeid, kuid need peaksid aega võtma võrdlemisi vähe. Täpsema info jaoks tasub pöörduda kasiino poole.

Mida teha küsimuste tekkimisel?

Slots.ee kodulehel on hulgaliselt infot erinevate küsimuste kohta, kuid kui miski pole päris selge, tasub uurida täpsemat infot portaali klienditeenindusest.

 • Muud kihlveokontorid

+18 Mängi vastutustundlikult