bet365 boonuskood

Unibet boonuskood 2021: Saa kuni 100€ boonuseid

17 juuni 2021
par Better Collective

Ainult uued kliendid | Reklaamsisu | 18+

Unibet kasiino pakub uutele kasutajatele võimalust saada osa mitmetest boonustest. Kasuta tervitusboonuseid ning kraba endale Unibet boonuskood, et saada konto registreerumisega üheskoos ka magusaid boonuseid spordipanustele, kasiinomängudele, pokkerile või bingole.

Mida annab mulle Unibet boonuskood

Ühe suurima mängulehena Eestis pakub Unibet mitmeid boonuseid pea iga mänguliigi jaoks. Teiste boonuste hulgas võid nautida näiteks järgnevaid pakkumisi:

Unibet boonuskood 2021 Pakkumise info
Spordipanustamine 100% sissemakseboonust kuni 50€ + 5 tasuta spinni
Kasiino Kuni 100 eurot boonust + 5 tasuta Starbursti keerutust
Bingo 14 päeva tasuta bingot
Pokker Igapäevased freerollid
Mobiili

10 € riskivabalt

Valige siin oma boonus

Samm-sammuline juhend

Kui sul on Unibet boonuskood, mida soovid rakendada, on selle kasutamine ülimalt lihtne. Laias laastus tuleb järgida lihtsalt neid samme:

 1. Vajuta selle nimekirja all olevale nupule, et võtta oma Unibet boonuskood.
 2. Ava lehel registreerumisankeet – see on neljasammuline ning selle täitmine võtab aega paar minutit.
 3. Vali pakkumine, mida soovid kasutada ning tutvu tingimustega, veendumaks, et oled kõigele vastanud.
 4. Kui oled täitnud boonuse tingimused, ongi boonuspakkumine sinu oma!

unibet boonuskood

Unibet boonuse tingimused

Unibeti lehel on saadaval tihtipeale erinevaid boonuseid, seda kõikide mänguvaldkondade jaoks, seega tasub alati tutvuda konkreetse boonuse tingimustega.

Alljärgnevalt toome välja mõned olulisemad tingimused, mis on seotud lehel oleva penaltite tagasimakse boonusega:

 • Minimaalne sissemakse suurus on €10.
 • Maksame 100% sissemakse boonust kuni €50 ulatuses.
 • Pärast boonusesse registreerumist pead ühe päeva jooksul tegema sissemakse ning 30 päeva jooksul selle läbi mängima.

Unibeti teised pakkumised

Täisteenuskasiinona pakutakse ka palju muud peale spordipanustamise. Sestap on võimalik, et sinu Unibet boonuskood võib olla mõeldud hoopis bingo, kasiinomängude või pokkeri jaoks. Alljärgnevalt toome välja mõned boonused, mis on Unibeti lehel esindatud ning mida saab iga uus kasutaja nautida.

Unibeti soovitusprogramm

Portaal pakub ühte täiesti unikaalset võimalust: kui kutsud oma sõpru kasiinosse mängima, on sul võimalik teenida kuni 1500 eurot puhast raha. Iga kutsutud sõbra eest on võimalik saada 50 eurot, seega saad kokku kutsuda kuni 30 sõpra. Ainus, mida pead tegema, on kutsuma e-posti kaudu oma sõpru Unibetti mängima.

Sinu sõber peab kasiinos mängima ja vastama läbimängimisnõuetele, misjärel saadki nautida oma 50-eurost boonust. Ka sinu sõber saab 50 eurot boonust juurde oma esimesele sissemaksele.

14-päevane ligipääs bingotoale

Unibet boonuskood annab täiesti uue tähenduse fraasile „tasuta raha“. Kui soovid bingot mängida, siis tervelt 14 päeva pärast oma bingoprofiili loomist saad ligipääsu algajate bingotoale Centre Court. Tegemist on täiesti tasuta bingotoaga, kus piletid maksavad 0 eurot, kuid auhinnad on reaalsed. See tähendab sisuliselt, et sa saad 14 päeva mängida bingot tasuta, kuid võid võita reaalset raha.

Kuni 100 eurot kasiinoboonust + 5 tasuta Starbusti keerutust

Ka kasiinomängud moodustavad selles portaalis olulise osa. Seepärast pakutakse kõikidele uutele tulijatele kuni 100 euro ulatuses sissemakseboonust ning ka hulk tasuta keerutusi.

Tegemist on 100%-se sissemakseboonusega, mis kehtib vähemalt 10-eurosele sissemaksele. Kohe pärast registreerumist on võimalik saada 5 tasuta keerutust Starburst slotikale ilma sissemakset tegematagi. Boonused tuleb ka 25-kordselt läbi mängida 30 päeva jooksul.

unibet kasiino bonus

Igapäevased freerollid

Unibet on üks pokkerivaldkonna eestvedajaid Eestis ning pakub võimalust kõikidel uutel mängijatel nautida pokkeritubasid täiest hingest. Üks selliseid võimalusi on igapäevased freerollid, mis annavad su kontole pisut lisaraha. Freerollide käigus on võimalik võita ka pileteid turniiridele ja rahamängudele.

Unibet panustamisvõimalused

Unibet on vaieldamatult üks Euroopa kõige mõjukamaid kihlveokontoreid, kes on aja jooksul muutunud ka paljude Eesti panustajate lemmikpaigaks. Portaalis on saadaval otseses mõttes tuhanded matšid kümnetest spordialadest.

Kõige laialdasemalt on kaetud muidugi jalgpall, kuid lisaks sellele populaarsele panustamisalale on esindatud ka vähemlevinud alad nagu male, noolevise, rägbi, surfamine, e-sport, velokross, trotting ja paljud teised valdkonnad. Juba ainuüksi sellise valdkondade valikuga on Unibet üks turuliidreid.

Eraldi kategooriast leiab „Unibeti pakkumised“, mis on sisult esiletõstetud matšid, mille koefitsiendid on enamasti suurepärased – kordades kõrgemad kui tavaliste mängude puhul.

Isegi, kui sul on Unibet boonuskood, mis võib niigi muuta mängimise tulusamaks, on aeg-ajalt valikus ka erinevaid lisapakkumisi, mille raames on ühe või teise ala koefitsiendid kõrgemad. Näiteks on võimalik saada 25%-ne kasumivõimendus siis, kui lisada oma panusesedelile vähemalt üks e-spordi mäng. Samuti on võimalik iga nädal kasutada komboennustuse kasumivõimendust jalgpallis, võimalusega saada kuni 30% rohkem tulu.

Mis puudutab panustamisturgusid, siis ka neid on Unibetis rohkelt. Lisaks traditsioonilistele panustamisvõimalustele on võimalik teha ka händikäpi-panuseid ja mitmeid erinevaid kombinatsioone, mida ei pruugi teistelt lehtedelt leida. Vahel võib leida Unibeti lehelt isegi fantaasiamatše ehk mänge, mida tegelikult ei toimu – seega võib julgelt öelda, et sellel spordipanustamise lehel ei hakka kunagi igav.

unibet spordi kodu

Unibet live-panustamine ja striimimine

Lisaks tavalistele spordipanustele on Unibeti lehel saadaval kaks võimalust: live-panustamine ja Unibet TV striimimine.

Live-panustamise kategooriast leiab 8 valdkonda: jalgpall, tennis, e-sport, korvpall, golf, jäähoki, käsipall ja võrkpall. Ootuspäraselt on jalgpall kõige rikkalikuma valikuga – panustada saab kümnete liigade võistlustele. Näiteks saab live-panustamise kaudu pöialt hoida Hispaania, Islandi, Saksamaa, Inglismaa, Kreeka, Itaalia ja Maroko tiimidele.

Üllatuspärane on aga panustamisturgude hulk. Valik on tõeliselt rikkalik ning panustada saab sisuliselt kõigele, mis võiks pähe tulla. Turgude hulgas on näiteks händikäp, väravalööjale panustamine, intervallid, sissevisked ja isegi see, millisel viisil skooritakse järgmine punkt. Kõike seda saab teha reaalaajas – siis, kui mäng juba käib.

Unibet pakub ka Cash Out funktsiooni, mis võimaldab oma raha kätte saada enne mängu lõppu, vähendades niiviisi oma kaotuseid.

Eraldi kategooria all on ka Unibet TV, kus on valitud spordisündmuste otseülekanded. Teisisõnu, sa saad otseses mõttes portaali kaudu vaadata televiisorit tasuta!

Kõik see on üldiselt tasuta, kuid selle nautimiseks peab olema kontol raha või pead olema teinud viimase 24 tunni jooksul vähemalt ühe panuse. Seega tuleb funktsiooni nautimiseks registreeruda ning teha sissemakse.

Unibet mobiilirakendus

Unibet on üks vähestest Eesti mängukohtadest, mis on saadaval ka mobiilirakenduse vahendusel. Selle asemel, et peaksid panuseid tegema veebibrauseri vahendusel, saad hoopis laadida alla spetsiaalse mobiilirakenduse spordipanuste tegemiseks.

Spordipanuste rakendus on saadaval nii iPhone kui ka Android seadmete jaoks ning mõlema puhul saad rakenduse alla laadida Unibeti kodulehe kaudu. Androidi kasutajad saavadki rakenduse alla laadida üksnes kasiinoportaali vahendusel, sest Google Play poes ei ole paraku panustamisäpid saadaval. Spordipanustamise rakendus peaks töötama nii uuematel kui ka vanematel mobiilsetel seadmetel.

Rakenduse kaudu saab nautida kõiki funktsioone, mis on saadaval täisversioonis: saadaval on kõik spordisündmused, live-striimimine ja otse oma telefonile saab tellida ka teavitusi, et saaksid olla pidevalt kursis kõige toimuvaga.

Kui sa ei soovi laadida alla eraldi rakendust, on võimalik kasutada kõiki Unibet kasiinoi võimalusi ka veebibrauseri kaudu. Selle jaoks tuleb lihtsalt avada oma mobiilne veebibrauser ja suunduda Unibeti kodulehele, mis on automaatselt mobiilse seadme jaoks ümber kohandatud.

Unibet mobiilirakendus

Makseviisid

Selleks, et oma Unibet boonuskood kasutusele võtta, tuleb teha ka sissemakse pärast konto avamist. Selle jaoks saab kasutada järgnevaid makseviise:

 • Skrill ja Neteller e-rahakotid;
 • VISA ja MasterCard pangakaardid;
 • Paysafecard ja Ukash ettemakstud krediitkaardid.

Paraku ei ole saadaval Eesti pangalinke, mis tuleneb ilmselt asjaolust, et tegemist ei ole eestimaise ettevõttega. Soovi korral võid aga teha makse otse oma pangakontolt, kasutades pangarekvisiite, mida näed sissemakse tegemise lehel. Pangaülekanne võib võtta küll kauem aega, kuid see sobib neile, kellel pole võimalik kasutada teisi makseviise.

E-rahakottide väljamaksed on kõige kiiremad, toimudes enamasti 12 tunni jooksul. Teiste makseviiside puhul võib aega minna paar päeva, krediitkaartide puhul lausa kuni 5 päeva.

Makseviiside valimisel tasub meeles pidada, et sissemakseks kasutatud makseviisi tuleb kasutada ka väljamakse tegemiseks – seejuures peab nii makseviisi omanik kui ka kasiinokonto omanik olema sama nimega.

Klienditeenindus

Kui sul tekib küsimus seoses konto avamisega või sa pole kindel, kuidas Unibet boonuskood töötab, on Unibeti auhinnatud klienditeenindus olemas lausa 24/7.

Ettevõte on saanud lausa rahvusvaheliselt kiita oma kvaliteetse teeninduse pärast: nimelt on klienditeeninduse keskmine vastamisaeg vestlusakne vahendusel ainult 2 minutit! Isegi e-posti kaudu vastatakse enamasti 8 tunni jooksul.

Kuigi Unibet pole Eesti ettevõte, on live-chat eestikeelne ja olemas absoluutselt iga päev, iga kell. Telefoni teel ei ole võimalik abi saada, seega tuleb kirjutada kas vestlusaknasse või e-postile.

Alternatiivina saab kasutada ka tugikeskust, kus on selgitatud lahti mitmed olulisemad küsimused, sestap pole alati isegi vaja pöörduda klienditeeninduse poole.

Ülevaade

Unibet kasiino on rahvusvaheliselt tunnustatud selgetel põhjustel. Portaal on väga mitmekesine, pakkudes hulgaliselt mänguvõimalusi igale maitsele, rääkimata veel rikkalikest boonustest. Lisaks on portaalis suurepärane klienditeenindus, mis on tuntud oma kiiruse poolest. Seda kõike kokkuvõttes on Unibet usaldusväärne mängukoht, mis pakub naudingut ühtaegu nii spordipanustajatele kui ka kasiinosõpradele.

Mis meile meeldib Mis meile ei meeldi
Väga kiire klienditeenindus Puuduvad Eesti pankade pangalingid
Rohkelt panustamisvõimalusi Boonuseid võiks olla rohkem
Lihtne ja kasutajasõbralik veebileht

Ülevaade Unibet

Unibet boonuskood – KKK

Enne mängima asumist võiksid teada veel mõningaid asjaolusid:

1. Kas hetkel on saadaval mõni Unibet boonuskood?

Unibet pakub tihtipeale erinevaid boonuseid. Kui olemas on mõni Unibet boonuskood, leiad selle kindlasti sellelt lehelt!

2. Kes saab seda Unibet promokoodi kasutada?

Promokoodid on enamasti saadaval ainult uute klientide jaoks.

3. Kas Unibetil on mobiilseid boonuseid?

Unibet tunneb uhkust oma mobiilse versiooni ja rakendust üle, seega on enamasti kõik boonused saadaval ka siis, kui registreerud hoopis mobiiliseadme kaudu.

4. Kas saan boonust kasutada lisaks olemasolevatele pakkumistele?

Mitmeid boonuseid ei saa tavaliselt kombineerida. Kui tahad veenduda, et saadud Unibet boonuskood ei takistaks teiste boonuste saamist, uuri lähemalt Unibetist järgi.

5. Mul tekkis boonuse kasutamisel probleem, mida teha?

Probleemide korral tasub ühendust võtta Unibeti klienditeenindusega, kust saad kiirelt vastused.

 • Muud kihlveokontorid

+18 Mängi vastutustundlikult