18+ | Kaubanduslik sisu | Rakenduvad kasutustingimused | Palun mängige vastutustundlikult

Unibet boonuskood 2024

Unibet võib pakkuda uutele kasutajatele võimalust saada osa mitmest boonusest. Kasutage ühte meie linkidest, et minna Unibetile ja tutvuda nende pakkumistega.

Mida annab mulle Unibet boonuskood

Ühe suurima mängulehena Eestis pakub Unibet mitmeid boonuseid pea iga mänguliigi jaoks. Teiste boonuste hulgas võid nautida näiteks järgnevaid pakkumisi. Pea silmas, et boonuskoodi kasutamine pole pakkumiste kasutamiseks vajalik – saad neid lunastada kohe pärast sissemakse tegemist.

Samm-sammuline juhend

Kui sul on Unibet boonuskood, on selle kasutamine ülimalt lihtne. Laias laastus tuleb järgida lihtsalt neid samme:

 1. Vajuta sellel lehel olevale nupule, et võtta oma Unibet boonuskood.
 2. Ava lehel registreerumisankeet – see on neljasammuline ning selle täitmine võtab aega paar minutit.
 3. Vali pakkumine, mida soovid kasutada ning tutvu tingimustega, veendumaks, et oled kõigele vastanud.
 4. Kui oled täitnud boonuse tingimused, ongi boonuspakkumine sinu oma!
unibet-sportbonus

Unibet boonuse tingimused

Unibet võib pakkuda uutele kasutajatele võimalust saada osa mitmest boonusest. Kasutage ühte meie linkidest, et minna Unibetile ja tutvuda nende pakkumistega.

Unibeti teised pakkumised

Täisteenusportaal pakutakse ka palju muud peale spordipanustamise. Sestap on võimalik, et sinu Unibet boonuskood võib olla mõeldud hoopis bingo, või pokkeri jaoks. Hetkel saab aga kõiki Unibeti boonuseid kasutada boonuskoodita, täites lihtsalt tingimusi.

Unibet panustamisvõimalused

Unibet on vaieldamatult üks Euroopa kõige mõjukamaid kihlveokontoreid, kes on aja jooksul muutunud ka paljude Eesti panustajate lemmikpaigaks. Portaalis on saadaval otseses mõttes tuhanded matšid kümnetest spordialadest.

Kõige laialdasemalt on kaetud jalgpall: saadaval on nii kõrgliiga, Bundesliga, Liga 1 kui ka La Liga. Selle kõrval on tugevalt kaetud e-sport, male, rägbi, nooleviskamine ja isegi trotting.Juba ainuüksi sellise valdkondade valikuga on Unibet üks turuliidreid.

Unibeti panustamisvõimalused trumpavad suuresti üle teised Eesti spordiennustuslehed. Ühena vähestest saab Unibetis kasutada kolmekordset händikäppi ja Aasia liine. Kui soovid teha spetsiifilisemaid panuseid, leiab kategooriast “matši sündmused” veel hulga põnevaid panuseid nagu:

 • X võidab nulli vastu;
 • X võidab vähemalt ühe poolaja;
 • X lööb esimese värava ja võidab matši;
 • väravate arv – paaris/paaritu.

Neile lisaks saab muidugi teha standardpanuseid. Unibetis on mõnevõrra vähem valikuid kui mujal, ent panuste spetsiifilisusega ei anna teistel konkureerida. Unibeti kihlveokontoris saad teha ääretult spetsiifilisi professionaalseid panuseid, mida mujalt ei pruugi leida.

unibet-spordi-kodu

Unibet live-panustamine ja striimimine

Lisaks tavalistele spordipanustele on Unibeti lehel saadaval kaks võimalust: live-panustamine ja Unibet TV striimimine.

Live-panustamise kategooriast leiab 8 valdkonda: jalgpall, tennis, e-sport, korvpall, golf, jäähoki, käsipall ja võrkpall. Ootuspäraselt on jalgpall kõige rikkalikuma valikuga – panustada saab kümnete liigade võistlustele. Näiteks saab live-panustamise kaudu pöialt hoida Hispaania, Islandi, Saksamaa, Inglismaa, Kreeka, Itaalia ja Maroko tiimidele.

Üllatuspärane on aga panustamisturgude hulk. Valik on tõeliselt rikkalik ning panustada saab sisuliselt kõigele, mis võiks pähe tulla. Turgude hulgas on näiteks händikäp, väravalööjale panustamine, intervallid, sissevisked ja isegi see, millisel viisil skooritakse järgmine punkt. Kõike seda saab teha reaalaajas – siis, kui mäng juba käib.

Unibet pakub ka Cash Out funktsiooni, mis võimaldab oma raha kätte saada enne mängu lõppu, vähendades niiviisi oma kaotuseid.

Eraldi kategooria all on ka Unibet TV, kus on valitud spordisündmuste otseülekanded. Teisisõnu, sa saad otseses mõttes portaali kaudu vaadata televiisorit tasuta!

Kõik see on üldiselt tasuta, kuid selle nautimiseks peab olema kontol raha või pead olema teinud viimase 24 tunni jooksul vähemalt ühe panuse. Seega tuleb funktsiooni nautimiseks registreeruda ning teha sissemakse.

Unibet mobiilirakendus

Unibet on üks vähestest Eesti mängukohtadest, mis on saadaval ka mobiilirakenduse vahendusel. Selle asemel, et peaksid panuseid tegema veebibrauseri vahendusel, saad hoopis laadida alla spetsiaalse mobiilirakenduse spordipanuste tegemiseks.

Spordipanuste mobiiliäpp on saadaval nii iPhone kui ka Android seadmete jaoks ning mõlema puhul saad rakenduse alla laadida Unibeti kodulehe kaudu. Androidi kasutajad saavadki rakenduse alla laadida üksnes portaali vahendusel, sest Google Play poes ei ole paraku panustamisäpid saadaval. Spordipanustamise rakendus peaks töötama nii uuematel kui ka vanematel mobiilsetel seadmetel.

Rakenduse kaudu saab nautida kõiki funktsioone, mis on saadaval täisversioonis: saadaval on kõik spordisündmused, live-striimimine ja otse oma telefonile saab tellida ka teavitusi, et saaksid olla pidevalt kursis kõige toimuvaga.

Kui sa ei soovi laadida alla eraldi rakendust, on võimalik kasutada kõiki Unibet võimalusi veebibrauseri kaudu. Selle jaoks tuleb lihtsalt avada oma mobiilne veebibrauser ja suunduda Unibeti kodulehele, mis on automaatselt seadme jaoks ümber kohandatud.

Unibet Mobile

Makseviisid

Selleks, et oma Unibet boonuskood kasutusele võtta, tuleb teha ka sissemakse pärast konto avamist. Selle jaoks saab kasutada järgnevaid makseviise:

 • Skrill ja Neteller e-rahakotid;
 • Apple Pay;
 • VISA ja MasterCard pangakaardid;
 • Paysafecard ja Ukash ettemakstud krediitkaardid.

Paraku ei ole saadaval Eesti pangalinke, mis tuleneb ilmselt asjaolust, et tegemist ei ole eestimaise ettevõttega. Soovi korral võid aga teha makse otse oma pangakontolt, kasutades pangarekvisiite, mida näed sissemakse tegemise lehel. Pangaülekanne võib võtta küll kauem aega, kuid see sobib neile, kellel pole võimalik kasutada teisi makseviise.

E-rahakottide väljamaksed on kõige kiiremad, toimudes enamasti 12 tunni jooksul. Teiste makseviiside puhul võib aega minna paar päeva, krediitkaartide puhul lausa kuni 5 päeva.

Makseviiside valimisel tasub meeles pidada, et sissemakseks kasutatud makseviisi tuleb kasutada ka väljamakse tegemiseks – seejuures peab nii makseviisi omanik kui ka konto omanik olema sama nimega.

Klienditeenindus

Kui sul tekib küsimus seoses konto avamisega, on Unibeti auhinnatud klienditeenindus olemas lausa 24/7.

Ettevõte on saanud rahvusvaheliselt kiita oma kvaliteetse teeninduse pärast: nimelt on klienditeeninduse keskmine vastamisaeg vestlusakne vahendusel ainult 2 minutit! Isegi e-posti kaudu vastatakse enamasti 8 tunni jooksul.

Kuigi Unibet pole Eesti ettevõte, on live-chat eestikeelne ja olemas absoluutselt iga päev, iga kell. Telefoni teel ei ole võimalik abi saada, seega tuleb kirjutada kas vestlusaknasse või e-postile. Väljaspool tavalisi töötunde võib teenindus olla aga inglisekeelne.

Alternatiivina saab kasutada ka tugikeskust, kus on selgitatud lahti mitmed olulisemad küsimused, sestap pole alati isegi vaja pöörduda klienditeeninduse poole.

Ülevaade

Unibet on rahvusvaheliselt tunnustatud selgetel põhjustel. Portaal on väga mitmekesine, pakkudes hulgaliselt mänguvõimalusi igale maitsele, rääkimata veel rikkalikest boonustest. Lisaks on portaalis suurepärane klienditeenindus, mis on tuntud oma kiiruse poolest.

Seda kõike kokkuvõttes on Unibet usaldusväärne mängukoht, mis pakub naudingut ühtaegu nii spordipanustajatele kui ka sõpradele. Eelkõige sobib Unibet neile, kes võtavad mängimist tõsiselt ja otsivad ka eksklusiivseid boonuspakkumisi.

Mis meile meeldibMis meile ei meeldi
Väga kiire klienditeenindusPuuduvad Eesti pankade pangalingid
Rohkelt panustamisvõimalusiBoonuseid võiks olla rohkem
Lihtne ja kasutajasõbralik veebileht 
Optibeti tähtarvustus

Unibet boonuskood – KKK

Enne mängima asumist võiksid teada veel mõningaid asjaolusid:

1. Kas hetkel on saadaval mõni Unibet boonuskood?

Unibet pakub tihtipeale erinevaid boonuseid. Kui olemas on mõni Unibet boonuskood, leiad selle kindlasti sellelt lehelt! Hetkel on boonused lunastatavad üksnes sissemakse teel – boonuskoodi pole vaja.

2. Kes saab seda Unibet promokoodi kasutada?

Promokoodid on enamasti saadaval ainult uute klientide jaoks.

3. Kas Unibetil on mobiilseid boonuseid?

Unibet tunneb uhkust oma mobiilse versiooni ja rakendust üle, seega on enamasti kõik boonused saadaval ka siis, kui registreerud hoopis mobiiliseadme kaudu.

4. Kas saan boonust kasutada lisaks olemasolevatele pakkumistele?

Mitmeid boonuseid ei saa tavaliselt kombineerida. Kui tahad veenduda, et saadud Unibet boonuskood ei takistaks teiste boonuste saamist, uuri lähemalt Unibetist järgi.

5. Mul tekkis boonuse kasutamisel probleem, mida teha?

Probleemide korral tasub ühendust võtta Unibeti klienditeenindusega, kust saad kiirelt vastused.

Teiste kihlveokontorite kohta saad lugeda siit: