18+ | Kaubanduslik sisu | Rakenduvad kasutustingimused | Palun mängige vastutustundlikult

Kuidas avada konto bet365 lehel 2024?

bet365 on üks uusimaid spordipanuste korraldajaid Eestis, kes tõmbas hiljuti ka minu tähelepanu, kuid kuna teinekord võib erinevates portaalides registreerumine olla keerukas, selgitan alljärgnevalt, kuidas avada konto bet365 lehel. Portaali vaieldamatult suurim võlu on spordipanuste kategooria, kust võib leida mitmeid põnevaid boonuseid ja rohkelt panustamisturgusid, seega võib registreerumine end kindlasti ära tasuda!

bet365 eesti

Samm-sammult: kuidas avada konto bet365 lehel 2024

Bet365 portaaliga liitumiseks pidin läbima mõned lihtsad sammud, mis saab jagada laias laastus järgnevateks:

 1. Suundu bet365 veebilehele ja vajuta üleval paremas nurgas olevale väikesele nupule “Liitu”.
 2. Seejärel tekib uus vaheaken, kus pead täitma mõned andmed.
 3. Sisesta kõik vajalikud kontaktandmed ja isikuandmed.
 4. Sätesta neljakohaline turvakood – see on vajalik klienditeenindusega kontakteerumisel.
 5. Klõpsa akna all olevale nupule ning sinu konto ongi loodud.

Registreerumise käigus võid panna ka tähele, et eraldi on olemas üks väli, millele saaks sisestada Bet365 boonuskood, juhul, kui soovid alustada mängimist ka väikese lisaboonusega. Selleks, et uurida rohkem bet365 pakkumiste kohta ning leida ka erinevaid boonuseid, uuri lähemalt seda lehte.

spordikihlvedud bet365

Kuidas avada konto bet365 lehel mobiili kaudu

Kui mõtisklesid, kuidas avada konto bet365 lehel hoopis mobiilseadme kaudu, siis ole mureta, kuna see on täpselt sama lihtne nagu tavalise veebiversiooni vahendusel.

Kuna olen suur mobiilseadmete kasutaja, katsetasin koheselt järgi kogu funktsionaalsuse mobiili vahendusel ning avastasin, et mis puudutab seda, kuidas avada konto bet365 lehel mobiili kaudu, siis on kogu protsess täpselt samasugune. Asi on eriti lihtne, kuna tehniliselt võttes pole isegi vaja alla laadida eraldi rakendust – kogu leht on funktsionaalne ka veebilehitseja kaudu mängides.

Laias laastus tuleb tegutseda konto avamiseks niiviisi:

 1. Ava bet365 leht oma mobiilseadme veebibrauseri vahendusel, trükkides lihtsalt portaali aadressi oma veebilehitseja aadressiribale.
 2. Klõpsa kõige ülemises servas oleval nupul “Liitu”.
 3. Täida registreerumisankeet, täites kõik väljad ja valides endale ka turvakoodi.
 4. See ongi kõik – sinu konto on nüüd avatud!

avada konto bet365 app

Kasutustingimused

Kui rääkida sellest, kuidas avada konto bet365 lehel, siis ei saa üle ega ümber ka sellest, millistele tingimustele tuleb vastata selleks, et üldse konto avada. Registreerumine võib küll bet365 Eesti lehel olla lihtne, aga just nagu iga spordipanuste korraldaja puhul peab iga liituja vastama ka teatud tingimustele.

Vältimaks, et sa ei pea niisama pead vaevama selle osas, kuidas avada konto bet365 lehel, toon siinkohal välja mõned olulisemad tingimused, mis leidsin portaali tingimuste hulgast:

 • spordipanuste tegemiseks peab olema 18-aastane, aga virtuaalsport ja mängud on saadaval üksnes alates 21. eluaastast;
 • pärast konto registreerimist tuleb läbida ka isikutuvastus, esitades selleks oma isikut tõendava dokumendi koopia portaalile;
 • avada tohib vaid ühe konto ning seda ainult enda nimel. Seejuures peab klappima nii konto kasutaja nimi kui ka valitud makseviisi kasutaja nimi.

Kuidas teha panuseid bet365 lehel

Pärast seda, kui bet365 konto loomine oli ühele poole saadud, proovisin muidugi esimese asjana järgi ka panuste tegemise. See, kuidas avada konto bet365 lehel, on kusjuures täpselt sama lihtne kui panuste tegemine, kuid selgitan siiski kiirelt, kuidas kogu asi portaalis töötab.

Üksikpanuse tegemine bet365 portaalis

Ma ei liialda sugugi, kui ütlen, et üksikpanuse tegemine on otseses mõttes kahe hiireklõpsu küsimus. Ainus, mida pidin tegema panuse esitamiseks, oli sissemakse, misjärel suundusin spordipanuste sektsiooni, valisin soovitud matši ja koefitsiendi ning klõpsasin nupul “Tee panus”, mis asub paremas servas panusesedeli juures. Kõik see võttis aega vaid paar minutit, arvestades seejuures sissemakse tegemise aega.

Kombopanuse tegemine bet365 portaalis

Uuema spordipanustajana on mulle alati tundunud kombopanuste tegemine tõelise raketiteadusena, kuid üllatuseks avastasin, et kogu protsess on põhimõtteliselt sama. Ausalt öeldes, kui võrrelda siinkohal seda protsessi, kuidas avada konto bet365 lehel ning kombopanuse tegemist, siis on viimane lihtsam.

Kogu panustamine käib samamoodi nagu üksikpanuse puhul, ainus vahe on see, et ühe matši asemel lisad panusesedelile mitu.

bet365 spordikihlvedud

Makseviisid: kuidas teha sisse- ja väljamakseid

Kui nüüdseks on sul tõenäoliselt selge, kuidas avada konto bet365 lehel, siis selgitan kiirelt ka seda, kuidas sain sisse- ja väljamaksetega hakkama bet365 lehel.

Kord, kui bet365 konto on avatud ja registreerumine sellega ühele poole saadud, on aeg teha sissemakse. Selle jaoks avastasin bet365 valikust mitmeid võimalusi, sealhulgas e-rahakotid ja pangaülekanded nagu enamikel platvormidel. Makseid saab teha hõlpsalt oma bet365 konto kaudu ja minu kogemuse kohaselt sujub kõik täpselt nii ladusalt nagu võiksid tahta.

Sisse- ja väljamaksete tegemiseks pead lihtsalt leidma oma konto seadetest vastava koha ja sealt edasi tuleb jälgida bet365 juhiseid. Kõik käib nagu üks-kaks-kolm!

Klienditeenindus

Ehkki bet365 konto registreerimine on lihtne, on alati hea teada, et klienditeenindus on lähedal. Mulle meeldis portaalis väga fakt, et bet365 Eesti lehel on ääretult sisukas abikeskus, kus on kümneid küsimusi-vastuseid. Kui mul tekkiski mõni küsimus, kiikasin sellele lehele ning saingi kõik teada, mis vaja! Lisaks on aga alati võimalik ühendust saada ka vestlusakna kaudu või saates lihtsalt e-kirja.