bet365 boonuskood

Optibet promokood 2021: 100€ riskivabasid panuseid

11 september 2021
par Better Collective

Ainult uued kliendid | Reklaamsisu | 18+

Üks Eesti suurimaid ja tuntumaid kasiinosid Optibet tervitab uusi mängijaid põneva tervitusboonusega. Ava konto, tee sissemakse ja saa kuni 100€ ulatuses riskivabasid panuseid. Boonuse kasutamiseks pole Optibet promokood vajalik – boonus on saadaval kõigile sissemaksejärgselt.

Spordi tervitusboonus: Saa kuni 100€ ulatuses riskivabasid panuseid, täites erinevaid nõudeid. Boonusel puuduvad läbimängimisnõuded. Täielikud boonuse tingimused on leitavad kasiino veebilehelt. Rakenduvad kasutustingimused.

Mida annab mulle Optibet promokood?

Optibet promokood Pakkumise info
Spordi tervitusboonus 100€ riskivabasid panuseid
Spordiboonuse läbimängimisnõue Pole läbimängimisnõuet
Kasiino tervitusboonus Kuni 1000€ boonusraha 3 sissemaksel

Samm-sammuline juhend

Nagu mainitud, siis Optibet promokood sellel pakkumisel osalemiseks vajalik ei ole. Selle asemel pead boonuse lunastamiseks järgima neid samme:

 1. Vajuta selle loendi all olevale nupule, mille kaudu saad suunduda Optibeti lehele.
 2. Registreeru portaalis, täites oma isikuandmed.
 3. Tee oma esimene sissemakse vähemalt 10 euro ulatuses.
 4. Vaata, et vastaksid ka teistele boonuse tingimustele – kui vastad kõikidele nõuetele, ongi boonus sinu oma ning saad seda vabalt nautida.

Optibet boonuse tingimused

Iga uus mängija, kes avab Optibetis konto, saab kohe ligipääsu Optibeti boonusele – Optibet promokood pole üldse vajalik. Boonuse lunastamisel tuleb aga järgida mõningaid samme ja tingimusi:

 • kohe pärast vähemalt 10-eurose sissemakse tegemist saad 30 euro vääringus riskivabasid panuseid. Pane aga tähele, et boonuse saad ainult siis, kui oled oma kontole sisse loginud ning vajutanud nupule “Võta boonus”;
 • kui teed vähemalt 100 euro ulatuses üksikpanuseid, saad veel 20 euro ulatuses riskivabasid panuseid;
 • kui teed vähemalt 50 euro ulatuses kahe valikuga mitmikpanuseid, saad veel 20 euro ulatuses riskivabasid panuseid;
 • lõpetuseks, kui teed vähemalt 50 euro eest kolme valikuga mitmikpanuseid, saad 30 euro ulatuses riskivabasid panuseid.

Riskivabade panuste saamiseks peavad sinu panused olema tehtud vähemalt 1.3 koefitsiendiga. Rakenduda võivad ka muud lisatingimused, seega enne boonuse aktiveerimist tutvu kindlasti Optibeti lehel täpsemate tingimustega.

optibet promokood

Optibet kasiino tervitusboonus

Optibet pakub ilma naljata ühte suurimat kasiino tervitusboonust Eestis: 1000 eurot. Boonus on mõeldud esimesele kolmele sissemaksele, rakendudes samm-sammuliselt, näiteks esimesel sissemaksel võib saada 100% boonust 500 euroni. Teisel sissemaksel saab lunastada kuni 300 eurot boonust ning kolmandal sissemaksel kuni 200 eurot boonust.

Kasiino tervitusboonuse kasutamiseks pole Optibet promokood jällegi vajalik – sa pead üksnes boonuse oma kontol aktiveerima, klõpsates nuppu “Võta boonus”.

Pea silmas, et nii saadud boonusele kui ka sissemaksele rakendub 30-kordne läbimängunõue, mis tuleb täita enne, kui saad raha välja maksta. Boonus tuleb ära kasutada 7 päeva jooksul ning summat saab läbi mängida ainult slotikatel (teised mängud ei lähe läbimängimisel arvesse).

optibet kasiino tervitusboonus

Optibet panustamisvõimalused

Optibet on julgelt üks suurima panustamisvõimaluste valikuga portaale Eestis. Avades spordipanustamise lehe tervitab sind kümnetest valdkondadest koosnev nimistu: panuseid saab teha muidugi sadadele jalgpallimatšidele, jäähokile ja korvpallile, kuid nendele lisaks on olemas ka mõned pisut üllatuslikud võimalused. Näiteks saab panustada aladele nagu lauatennis, loterii, noolevise, motosport, rattasport, saalihoki, snuuker ja palju muud.

Kõige paremini on kaetud jalgpall. Sellest valdkonnast leiab sadu erinevaid matše ning olemas on pea kõikide maailma riikide liigad, alates Eestist kuni Paraguay liigani. Portaal vahendab ka kõiki suuremaid võistluseid. Mugavamaks navigeerimiseks on Euroopa 5 tippliigat – Inglismaa Premier League, Hispaania Primera Division, Saksamaa Bundesliga, Itaalia Serie A ja Prantsusmaa Ligue 1 – toodud välja eraldi kogu nimekirja tipus.

Optibeti panustamisturud on mõnevõrra kitsamad kui teiste kihlveokorraldajate juures. Näiteks jalgpallipanuste jaoks saad peamiselt kasutada järgnevaid võimalusi:

 • Üle/alla
 • Panus ilma viigita
 • Topeltvõimalus
 • Händikäp
 • Mängu võitja + üle/alla

Need on aga üldiselt kõige ihaldusväärsemad panustamisturud, seega ei tohiks Optibeti valik pettumust valmistada.

Optibet koefitsiendid

Optibeti tugevus peitub ülimalt kasutajasõbralikus portaalis, mille selge välimus on hõlbus isegi algajate jaoks. Küll aga on üks asi, mille puhul ei pruugi Optibet alati särada: koefitsiendid.

Võrreldes Optibeti koefitsiente konkurentidega on kohati näha, et mõne spordimatši koefitsiendid võivad Optibetis olla pisut madalamad: kui tiimi võidu koefitsient on Optibetis 4.30, siis võib see mujal olla näiteks 4,33.

See ei ole aga sugugi rusikareegel, kuna mõne spordimängu koefitsiendid on Optibetis just kõrgemad. Seepärast ei tasu ka hakata kümnendkohtade numbreid lõhki ajama: Optibeti koefitsiendid on siiski vägagi konkurentsivõimelised ning tavaliselt üsna lähedal teistele kihlveokontoritele.

Optibet live-panustamine

Lisaks tavalistele panustele on võimalik portaalis teha ka live-panuseid. See tähendab, et on võimalik panustada matšidele, mis parasjagu juba käivad. Tänu sellisele võimalusele on panused tihtipeale ka palju täpsemad, kuna ei tule ennustada ette tulevase matši tulemusi, vaid tulemusi mängule, mis juba käib.

Live-panustamise sektsioonis on saadaval 7 valdkonda: jalgpall, jäähoki, käsipall, tennis, e-sport, lauatennis ja saalijalgpall. Jalgpall ja tennis on kõige paremini kaetud – nendes valdkondades on enamasti üle kümne matši saadaval. Mänge pole küll valikus kõige rohkem, kuid see peaks olema piisav, et igaühe live-panustamise vajadused rahuldada.

Erinevalt paljudest teistest spordipanuste korraldajatest on Optibeti lehel võimalik näha nii live-striimi kui ka kõiki panustamisvõimalusi enne konto loomist. Enamikes kohtades on võimalik näha kõike alles siis, kui logid sisse ja teed sissemakse, seega on Optibet selle poolest värskendav erand. Päris reaalse Optibet TV otseülekande nägemiseks pead aga siiski sisse logima.

optibet spordiennustus

Optibet mobiilne versioon

Optibet on üks portaalidest, mis ei ole saadaval eraldi mobiilirakenduse vahendusel – seda ei kasiinomängude ega spordiennustuste sektsioonis. Kui soovid mängida kasiinomänge või teha panuseid oma nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu, tuleb hoopis avada veebibrauser ja suunduda Optibeti kodulehele, just nagu arvutipõhises versioonis.

See tähendab, et kõik panused ja mängud on sinu jaoks saadaval igal ajal, seni, kuni sul on internetiühendus. Ühtlasi eemaldab see vajaduse laadida oma seadmesse eraldi rakendus, hoides kokku seadme mälumahtu.

Kuigi puudub spetsiifiline mobiilirakendus, on Optibeti mobiilne versioon igati võimekas ning võrdväärne täisversioonile. Tegelikult on kohati mobiilne variant isegi kasutajasõbralikum: kõik valikud on väga lihtsalt nähtavad ning piisab vaid paarist sõrmevajutusest, et teha panuseid või leida sobivaid mänge.

Makseviisid

Maksete tegemiseks on Optibetis mitmeid võimalusi, mis sobivad suurepäraselt igale Eesti mängijale. Makseviiside hulgast võid leida järgnevad võimalused:

 • SEB, Swedbank, LHV ja Coop panga pangalingid;
 • VISA või MasterCard krediitkaardid või Visa Electron ja Maestro deebetkaardid;
 • Skrill ja Neteller e-rahakotid.

Sissemakse tegemisel tuleb meeles pidada, et makseviis peab olema sinu nimele registreeritud ning hiljem saab ka väljamakset teha ainult samale makseviisile.

Minimaalne võimalik sissemakse on 5 eurot, välja arvatud e-rahakottide puhul, mis võimaldavad ka 10-eurost sissemakset.

Rääkides maksete kiirusest, siis sissemaksed jõuavad enamasti mängukontole koheselt. Väljamaksed võivad võtta aega kuni 3 päeva, ehkki portaal kinnitab, et enamasti teostatakse need siiski märksa kiiremini. Makse kiirus sõltub ka valitud makseviisist – e-rahakottide puhul toimuvad väljamaksed vaid päeva jooksul, kuid krediitkaartide puhul või kanne võtta aega lausa mitu päeva.

Klienditeenindus

Optibeti portaali haldab Eestis registreeritud ettevõte, seega võid oodata täies ulatuses eestikeelset teenindust. Ettevõttel on lausa klienditoeks Eesti telefoninumber, mille kaudu võid julgelt abi küsida, kui ei soovi saata e-posti teel kirja.

Klienditugi töötab iga päev kella üheksast hommikul kuni üheksani õhtul. Mugavamaks kontakteerumiseks saab saata oma teate ka kontaktivormi kaudu, kuid põhimõtteliselt võib saata oma küsimused ka lihtsalt e-posti teel.

Optibet särab ka oma abikeskuse lehe poolest, mis on üks sisukamaid Eesti mängulehtede hulgas. Portaali tugikeskuses on reastatud kümned küsimused-vastused, mis aitavad väiksemate murede korral. Sestap tasub esmalt uurida tugikeskuse lehte, kuna seal võib vastus juba olemas olla.

Ülevaade

Optibet on üks mitmekesisemaid Eesti mängulehti, mille suur mänguvalik ainuüksi on juba piisav põhjust portaalis registreerumiseks. Üks selle mängukorraldaja suurimaid plusse on aga suurejoonelised boonused – Optibeti kasiino tervitusboonus on julgelt üks Eesti suurimaid.

Suurtele tervitusboonustele lisaks on portaalis ka mitmeid erinevaid kampaaniaid igal kuul, seega on eripakkumisi alati mitmeid. Üheskoos meeldiva veebidisaini ja tõhusa klienditeenindusega on Optibet üks usaldusväärsemaid ning professionaalsemaid mängukorraldajaid.

Mis meile meeldib Mis meile ei meeldi
Väga suured tervitusboonused Live-panustamine võiks olla mitmekesisem
Lihtne veebidisain Pole mobiilirakendust
Paindlikud makseviisid Koefitsiendid pisut madalad

 

KKK

Enne Optibetis konto avamist pööra tähelepanu ka järgnevatele asjaoludele:

Kas hetkel on saadaval ka Optibet promokood?

– Ei, hetkel pole Optibet promokood saadaval. Boonuse lunastamiseks pead tegema üksnes sissemakse ja järgima Optibeti rakendatud kasutustingimusi.

Kes saab promokoode kasutada?

– Promokoodid on mõeldud uutele klientidele, kellel pole varasemalt Optibetis kontot olnud.

Kas boonuseid saab kasutada ka mobiili kaudu?

– Jah, boonused on samamoodi saadaval iga seadme kaudu. Peamine tingimus on see, et boonust poleks varasemalt kasutatud. Igaüks saab boonust kasutada vaid ühe korra.

Kas boonust saab kasutada lisaks teistele pakkumistele?

– Enamasti ei saa kasutada mitut boonust korraga. Näiteks ei ole võimalik kasutada riskivabasid panuseid, kui on juba kasutatud spordipanustamise tervitusboonust.

Mul tekkis boonuse kasutamisel probleeme, mida teha?

– Probleemide korral tasub ühendust võtta Optibeti klienditeenindusega, kus sõbralik klienditeenindaja aitab mure kiirelt lahendada.

 • Muud kihlveokontorid

+18 Mängi vastutustundlikult