bet365 boonuskood

Optibet promokood 2021: saa 100 eurot boonuseid

3 juuni 2021
par Better Collective

Ainult uued kliendid | Reklaamsisu | 18+

Kõik uued mängijad saavad ühes Eesti tuntuimas kasiinos Optibetis kasutada põnevat tervitusboonust lausa 100 euro ulatuses. Võta Optibet promokood ja saa ühe parima boonusevaliku osaks nii spordipanuste kui ka kasiinomängude sektsioonis.

Mida annab mulle Optibet promokood?

Optibet promokood Pakkumise info
Spordi tervitusboonus 100% boonus 100 euroni
Kasiino 1000 eurot boonust
Spordipanustamine 30 eurot riskivabu panuseid

Samm-sammuline juhend

Selleks, et saada Optibet promokood ning kasutada koodiga saadavat boonust, pead järgima neid samme:

 1. Vajuta selle nimekirja all olevale nupule, mille kaudu saad endale võtta promokoodi ning suunduda Optibeti lehele.
 2. Registreeru portaalis, täites oma isikuandmed. Ära unusta ka sisestada boonuskoodi!
 3. Tee oma esimene sissemakse. Vahel tuleb Optibet promokood sisestada hoopis sissemakse tegemisel – kui nii, siis sisesta kood vastavale väljale.
 4. Vaata, et vastaksid ka teistele boonuse tingimustele – kui vastad kõikidele nõuetele, ongi boonus sinu oma ning saad seda vabalt nautida.

Optibet boonuse tingimused

Kui registreerud Optibet lehel ning sul on ka Optibet promokood, võid saada magusa 100-eurose spordiboonuse osaliseks. Selle jaoks tuleb aga järgida ka mõningaid tingimusi:
pakkumine on mõeldud üksnes uutele klientidele või neile, kes ei ole varem saanud spordipanustamise boonust oma esimese sissemaksega;

 • boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 10-eurone sissemakse, võttes kasutusele ka Optibet promokood;
 • boonus saab olla maksimaalselt 100-eurone ning tegemist on ühekordse boonusega, mis on mõeldud üksnes esimesele sissemaksele;
 • enne, kui saad boonuse summa ja sellega saadud võidud endale välja kanda, tuleb summad läbi mängida vähemalt kolmekordselt minimaalselt 1.5 koefitsiendiga 30 päeva jooksul;
 • läbimängimisnõue on seotud üksnes boonuse ulatusega, seega kui teed sissemakse, mis ületab 100 euro piiri, ei rakendu läbimängimisnõue ülejäänud summale;
 • boonus on mõeldud üksnes Eesti mängijatele.

Optibet boonuse tingimused

Optibet teised pakkumised

Ehkki selle mängukorraldaja nimest võiks arvata, et tegeldakse üksnes spordipanustega, on lisaks spordivaldkonna tervitusboonusele spetsiaalne tervitusboonus ka kasiinomängudele. Alljärgnevalt toome välja mõned olulisemad lisapakkumised, mida saab Optibetis nautida.

Kasiino tervitusboonus

Optibet pakub ilma naljata ühte suurimat kasiino tervitusboonust Eestis: 1000 eurot. Boonus on mõeldud esimesele kolmele sissemaksele, rakendudes samm-sammuliselt, näiteks esimesel sissemaksel võib saada 100% boonust 500 euroni.

Kõikide tervitusboonuse tasandite jaoks on vaja kasutusele võtta ka Optibet promokood, kasutades seda oma sissemakse tegemisel. Tervitusboonuse läbimängimisnõue on 30-kordne.

optibet Kasiino tervitusboonus

Riskivabad panused

Panustamisboonused ei lõppe tervitusboonusega. Lisaks sellele pakub Optibet uutele mängijatele võimalust panustada riskivabalt, saades 30 euro eest riskivabasid panuseid ilma igasuguse läbimängimisnõudeta. Boonuse saamiseks peab sul olema Optibet promokood ning pead tegema vähemalt 15-eurose sissemakse, misjärel antaksegi sulle ilma igasuguste lisanõueteta 30 euro eest riskivabu panuseid. Tänu sellisele pakkumisele sobib portaal hästi algajatele, kes pole veel spordipanustamises nii osavad – kaotuse puhul saad oma raha kenasti tagasi. Pane aga tähele, et see pakkumine on saadaval ainult siis, kui sa ei ole kasutanud spordipanustamise tervitusboonust.

Optibet panustamisvõimalused

Optibet on julgelt üks suurima panustamisvõimaluste valikuga portaale Eestis. Avades spordipanustamise lehe tervitab sind kümnetest valdkondadest koosneb nimistu: panuseid saab teha muidugi sadadele jalgpallimatšidele, jäähokile ja korvpallile, kuid nendele lisaks on olemas ka mõned pisut üllatuslikud võimalused. Näiteks saab panustada aladele nagu lauatennis, loterii, noolevise, motosport, rattasport, saalihoki, snuuker ja palju muud.

Kõige paremini on kaetud jalgpall. Sellest valdkonnast leiab sadu erinevaid matše ning olemas on pea kõikide maailma riikide liigad, alates Eestist kuni Paraguay liigani. Portaal vahendab ka kõiki suuremaid võistluseid. Mugavamaks navigeerimiseks on Euroopa 5 tippliigat – Inglismaa Premier League, Hispaania Primera Division, Saksamaa Bundesliga, Itaalia Serie A ja Prantsusmaa Ligue 1 – toodud välja eraldi kogu nimekirja tipus.

Lisaks suurtele panustamisalade valikule on Optibetil pakkuda ka rohkelt panustamisturgusid. Soovid teha händikäp-panuseid, üle/alla panuseid, tahad panustada täpsele skoorile, võitjale, topeltvõimalusele või millelegi muule? Seda kõike saad Optibetis teha.

Kui mõelda miinustele, siis on Optibeti panustamisturgude valik võib-olla pisut lihtsakoelisem kui mõne teise kihlveokorraldaja juures, kuid suur panustamisalade valdkond ja suuremad panustamisturud kompenseerivad seda igati.

Optibet live-panustamine

Lisaks tavalistele panustele on võimalik portaalis teha ka live-panuseid. See tähendab, et on võimalik panustada matšidele, mis parasjagu juba käivad. Tänu sellisele võimalusele on panused tihtipeale ka palju täpsemad, kuna ei tule ennustada ette tulevase matši tulemusi, vaid tulemusi mängule, mis juba käib.

Live-panustamise sektsioonis on saadaval 6 valdkonda: jalgpall, jäähoki, korvpall, tennis, e-sport ja võrkpall. Jalgpall, korvpall ja tennis on kõige paremini kaetud – nendes valdkondades on enamasti üle kümne matši saadaval. Mänge pole küll valikus kõige rohkem, kuid see peaks olema piisav, et igaühe live-panustamise vajadused rahuldada.

Mis puudutab panustamisturgusid, siis ka neid on valikus mitmeid, kuid enamasti on valik piiratud levinud turgudega. Turgude hulgas on näiteks üle/alla, händikäp, paaritu/paaris, väravate löömise aeg ja muu taoline.

Erinevalt paljudest teistest spordipanuste korraldajatest on Optibeti lehel võimalik näha nii live-striimi kui ka kõiki panustamisvõimalusi enne konto loomist. Enamikes kohtades on võimalik näha kõike alles siis, kui logid sisse ja teed sissemakse, seega on Optibet selle poolest värskendav erand.

optibet live panused

Optibet mobiilne versioon

Optibet on üks portaalidest, mis ei ole saadaval eraldi mobiilirakenduse vahendusel – seda ei kasiinomängude ega spordiennustuste sektsioonis. Kui soovid mängida kasiinomänge või teha panuseid oma nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu, tuleb hoopis avada veebibrauser ja suunduda Optibeti kodulehele, just nagu arvutipõhises versioonis. See tähendab, et kõik panused ja mängud on sinu jaoks saadaval igal ajal, seni, kuni sul on internetiühendus. Ühtlasi eemaldab see vajaduse laadida oma seadmesse eraldi rakendus, hoides kokku seadme mälumahtu.

Kuigi puudub spetsiifiline mobiilirakendus, on Optibeti mobiilne versioon igati võimekas ning võrdväärne täisversioonile. Tegelikult on kohati mobiilne variant isegi kasutajasõbralikum: kõik valikud on väga lihtsalt nähtavad ning piisab vaid paarist sõrmevajutusest, et teha panuseid või leida sobivaid mänge. Rakenduse puudumine pole seega sugugi probleem, isegi professionaalsete panustajate jaoks, kuna kõik funktsioonid on samamoodi olemas.

Makseviisid

Maksete tegemiseks on Optibetis mitmeid võimalusi, mis sobivad suurepäraselt igale Eesti mängijale. Makseviiside hulgast võid leida järgnevad võimalused:

 • SEB, Swedbank, LHV ja Coop panga pangalingid;
 • VISA või MasterCard krediitkaardid või Visa Electron ja Maestro deebetkaardid;
 • Skrill ja Neteller e-rahakotid;
 • Paysafecard ettemakstud krediitkaart.

Sissemakse tegemisel tuleb meeles pidada, et makseviis peab olema sinu nimele registreeritud ning hiljem saab ka väljamakset teha ainult samale makseviisile.

Minimaalne võimalik sissemakse summa on 10 eurot, välja arvatud krediitkaartide puhul – nende kaudu saab teha ka 7-euroseid sissemakseid. Sissemaksetele ei rakendu mingit sissemaksetasu Optibeti poolt, ehkki panga teenustasu võib siiski rakenduda ülekannete tegemisel.

Rääkides maksete kiirusest, siis sissemaksed jõuavad enamasti mängukontole koheselt. Väljamaksed võivad võtta aega kuni 5 päeva, ehkki portaal kinnitab, et enamasti teostatakse need siiski märksa kiiremini. Makse kiirus sõltub ka valitud makseviisist – e-rahakottide puhul toimuvad väljamaksed vaid päeva jooksul, kuid krediitkaartide puhul või kanne võtta aega lausa mitu päeva kuni nädalake.

Kui oled mänginud mõnda aega, kuid väljamakset ei saa ikkagi teha, siis võib põhjus olla selles, et boonus, mille andis sulle Optibet promokood, ei ole veel täies ulatuses läbi mängitud. Sel juhul tasub üle vaadata boonuse tingimused ning need täita, et oma väljamakse teostada.

Makseviisid optibet

Klienditeenindus

Optibeti portaali haldab Eestis registreeritud ettevõte, seega võid oodata täies ulatuses eestikeelset teenindust. Ettevõttel on lausa klienditoeks Eesti telefoninumber, mille kaudu võid julgelt abi küsida, kui ei soovi saata e-posti teel kirja. Klienditugi töötab iga päev kella üheksast hommikul kuni üheksani õhtul. Mugavamaks kontakteerumiseks saab saata oma teate ka kontaktivormi kaudu, kuid põhimõtteliselt võib saata oma küsimused ka lihtsalt e-posti teel.

Optibet särab ka oma abikeskuse lehe poolest, mis on üks sisukamaid Eesti mängulehtede hulgas. Portaali tugikeskuses on reastatud kümned küsimused-vastused, mis aitavad väiksemate murede korral. Sestap tasub esmalt uurida tugikeskuse lehte, kuna seal võib vastus juba olemas olla.

Ülevaade

Optibet on üks mitmekesisemaid Eesti mängulehti, mille suur mänguvalik ainuüksi on juba piisav põhjust portaalis registreerumiseks. Üks selle mängukorraldaja suurimaid plusse on aga suurejoonelised boonused – Optibeti kasiino tervitusboonus on julgelt üks Eesti suurimaid. Suurtele tervitusboonustele lisaks on portaalis ka mitmeid erinevaid kampaaniaid igal kuul, seega on eripakkumisi alati mitmeid. Üheskoos meeldiva veebidisaini ja tõhusa klienditeenindusega on Optibet üks usaldusväärsemaid ning professionaalsemaid mängukorraldajaid.

Mis meile meeldib Mis meile ei meeldi
Väga suured tervitusboonused Live-panustamine võiks olla mitmekesisem
Lihtne veebidisain Pole mobiilirakendust
Paindlikud makseviisid

 

KKK

Enne Optibetis konto avamist pööra tähelepanu ka järgnevatele asjaoludele:

Kas hetkel on saadaval ka Optibet promokood?

– Jah, siinsamas meie lehel saad informatsiooni kõige uuemate pakkumiste ja promokoodide kohta. Vajuta mõnele nupule sellel lehel, et kasutada promokoodi.

Kes saab promokoode kasutada?

– Promokoodid on mõeldud uutele klientidele, kellel pole varasemalt Optibetis kontot olnud.

Kas boonuseid saab kasutada ka mobiili kaudu?

– Jah, boonused on samamoodi saadaval iga seadme kaudu. Peamine tingimus on see, et boonust poleks varasemalt kasutatud. Igaüks saab boonust kasutada vaid ühe korra.

Kas boonust saab kasutada lisaks teistele pakkumistele?

– Enamasti ei saa kasutada mitut boonust korraga. Näiteks ei ole võimalik kasutada riskivabasid panuseid, kui on juba kasutatud spordipanustamise tervitusboonust.

Mul tekkis boonuse kasutamisel probleeme, mida teha?

– Probleemide korral tasub ühendust võtta Optibeti klienditeenindusega, kus sõbralik klienditeenindaja aitab mure kiirelt lahendada.

No account bet

 • Muud kihlveokontorid

+18 Mängi vastutustundlikult