bet365 boonuskood

Chanz kasiino ülevaade: boonused ja tingimused

24 jaanuar 2022
par admin

Ainult uued kliendid | Reklaamsisu | 18+

Eesti esimene sotsiaalne online kasiino Chanz on juba mitu aastat võlunud mängijaid põnevate mängimisvõimaluste ja pea iga kuu toimuvate omapäraste boonustega. Iga uus Chanzi liituja saab nautida kuni 100 euro suurust boonust ning lisaks kuni 300 tasuta spinni oma esimese nelja sissemakse jooksul.

Samm-sammuline registreerumise juhend

Chanzi boonuse kasutamiseks tuleb esmalt avada konto. Selle tegemine on õnneks aga väga lihtne, eriti, kui järgid neid samme:

 1. Vajuta selle ülevaate juures olevale nupule, et suunduda Chanzi veebilehele.
 2. Vajuta Chanzi avalehel olevale nupule „Avan konto“.
 3. Registreeru, valides endale parool või kasutades ID-kaarti, Facebooki või Google’i kontot.
 4. Kinnita oma konto, läbides isikusamasuse tuvastamise protsessi. Konto on nüüd avatud!

Alternatiivina võid ka mängida ilma kontot üldse avamata, logides lihtsalt oma internetipanka.

avan konto chanz

Chanz boonuse detailid

Chanz pakub uutele liitujatele erilist tervitusboonust, mida kasiino ise kutsub „Teretulemast paketiks“. Pakett sisaldab kuni 100 eurost tervitusboonust, millele lisaks antakse ka kuni 300 tasuta spinni.

Boonus on aga neljaastmeline, aktiveerudes neljal esimesel sissemaksel. Täpsemalt saab boonust kasutada järgnevalt:

 • Esimesel sissemaksel on võimalik saada kuni 100 eurot boonusraha ja 50 tasuta spinni Aloha slotile;
 • Teisel sissemaksel võib saada 50 tasuta spinni Esqueleto Explosivo slotile;
 • Kolmandal sissemaksel antakse 50 tasuta spinni The Rift mängule;
 • Neljandal sissemaksel saab 150 spinni Starburst slotikale.

Kõigi nelja boonuse saamiseks tuleb teha korraga vähemalt 10-eurone sissemakse, neljas sissemakse peab olema aga vähemalt 20-eurone.

Nii boonusrahal kui ka tasuta spinnidega saadud võitudele rakendub läbimängimisnõue. Nimelt tuleb boonused 30 päeva jooksul läbi mängida vähemalt 35-kordselt, enne seda ei saa boonusraha kasiinost välja kanda.

Meie hinnang

Chanzi plussid: Chanzi miinused:
Mitmekülgne tervitusboonus

Rohkelt tasuta keerutusi

Madal sissemaksenõue

Puudub sissemakseta boonus

Boonusraha summa on üsna väike teiste kasiinodega võrreldes

Kõrge läbimängimisnõue

 

Boonuse kasutustingimused

Teadupärast on igal boonusega seotud ka mitmed tingimused ja reeglid, mille järgimine on boonuse eduka kasutamise alus. Siin on mõned olulisemad tingimused, mida peaksid silmas pidama Chanzi tervitusboonuse puhul:

 • boonust võib saada vaid ühe korra IP-aadressi kohta;
 • selleks, et tasuta spinne kasutada, tuleb esmalt sissemakstud summa läbi mängida vähemalt ühekordselt;
 • läbimängimisnõude täitmisel lähevad arvesse vaid slotimängudel tehtud panused.

Nende reeglite järgimisel ei tohiks Chanzi tervitusboonuse aktiveerimisega tekkida mingeid muresid.

Chanzi teised pakkumised

Chanz on mitmekülgne kasiino, kust võib leida sadu erinevaid mänguvõimalusi. Sellega seoses pakutakse ka erinevaid boonuseid, mis täiendavad kasiino peamist tervitusboonust. Chanzi boonuste näol on tegemist pigem jooksvate kampaaniatega, mis on kasiinos permanentselt leitavad, kuid nendele boonustele lisaks korraldab kasiino ka pea iga kuu suurejoonelisi kampaaniaid, mille raames saab tihtipeale võita luksusliku reisi.

 

Spordipanustamine: võida iga nädal jackpot

Chanz on küll keskendunud eelkõige klassikalistele kasiinomängudele, kuid ka spordipanustajad saavad nautida põnevaid panustamisvõimalusi. Selle jaoks on loodud kasiinos eriline „Chanzpool“ funktsioon, mille käigus saab panustada oma sõpradega üheskoos.

Iga nädal on kasiinos aga erinev Chanzpooli jackpot, mis võib ulatuda tuhandete eurodeni. Niiviisi on ka spordipanustamine tulusam, eriti, kuna jackpotist saab osa võtta iga nädal.

Kasiino: keeruta ja võida tasuta spinne võidujooksul

Chanzi üks kõige unikaalsemaid boonussüsteeme kannab nime „Võidujooks“. See huvitav boonus ühendab omavahel kasiinoslottide keerutamise ja sotsiaalse poole, andes võimaluse mängida teiste mängijate vastu.

Võidujooks töötab niimoodi: sa pead tegema 50 keerutust mõnes slotimängus ning mida rohkem võidad, seda kiiremini ja kaugemale sa jooksed. Võidujooks on üles ehitatud täpselt nagu jooksurada ning iga võit aitab jooksus kaugemale edeneda. See mängija, kes lõpetab võidujooksu esimesena, saab auhinnaks 50 tasuta keerutust!

Vahel toimuvad ka nö megajooksud, mille võiduks on rahalised auhinnad – võita võib isegi mitukümmend eurot. Võidujooksud toimuvad absoluutselt kogu aeg, piiramatult.

Makseviisid

Moodsa kasiinona pakub Chanz mitmeid maksevõimalusi nii sisse- kui väljamaksete jaoks. Sissemaksete jaoks on saadaval näiteks järgnevad makseviisid:

 • SEB, Swedbank ja LHV pangalingid;chanz eesti kasiinod
 • Pangaülekanne Trustly vahendusel;
 • VISA krediitkaart;
 • Skrill e-rahakott.

Väljamakseid saab teha kas otse pangakontole, Skrilli e-rahakotti või Trustly kaudu. Kui valida väljamaksete tegemiseks pangakonto, võib summa olla ka vaid 10 eurot, teiste meetodite puhul tuleb arvesse võtta fakti, et väljamakse saab olla minimaalselt 20 eurot.

Chanz on üks vähestest kasiinodest Eestis, kus saab tegelikult teha sisse- ja väljamakseid ka ilma kasiinokontot omamata. Sellisel juhul saab vajutada otse avalehel mängima asumise nuppu, misjärel tuleb end ühendada internetipangaga. Niiviisi käivad maksed ühtlasi ka märksa kiiremini.

Mänguvalik

Chanzi mänguvaliku saab sisuliselt jagada kolmeks sektoriks: kasiino, Chanzpool ja kaardimängud. Kõige põnevam neist on Chanzpool, mis tähendab sisuliselt spordipanustamist, kuid väikese nõksuga.

Chanzpooli funktsioonis saab luua omaenda panusesedeli, kuhu saavad kõik panustada. Chanzpoole saab luua jalgpallile, korvpallile ja hokile, seega pole panustamisvõimalusi just kõige rohkem. Jalgpall on aga esindatud üsna tugevalt – panuseid saab teha maailma tippkoondistele nagu Premier League, Serie A ja Ligue 1 teiste hulgas.

Ka kaardimängude sektsioon on pisut teistsugune. Sellest kategooriast leiab kaks erilist kaardimängu: Trick13 ja Mexis, mille peamine eesmärk on mängida sotsiaalselt, st mängida sõprade vastu.

Kasiinokategooria on kõige rikkalikuma valikuga ning kasiino peamine tõmbenumber. Chanz pakub sadu slotimänge erinevatelt tootjatelt, nende hulgas NetEnt, Microgaming, Pragmatic ja Yggdrasil. Kasiino näib tugevalt rõhutavat mängude temaatikat, jagades slotikaid teemade kaupa ning esitledes portaalis üksnes moodsama välimusega kasiinoslotikaid. Elamused on Chanzis esikohal.

Slotikate kõrvalt võib leida ka terve hulga virtuaalspordimänge, kus saab teha nö spordipanuseid, kuid seda arvuti abil loodud mängudele. Virtuaalspordi hulgas on isegi motosport ja koerte võidujooks.

Chanzi mänguvalik on eriti kirev slotimängude osas – iga slotisõber võib leida Chanzist sadu mänge oma maitsele ning eriti kiiduväärt on see, kuidas kasiino on mänge liigitanud. Samas aga ei pruugi kasiino rahuldada neid, kes soovivad teha spordipanuseid, kuna Chanzpooli funktsioon on pigem mõeldud ikkagi lõbusaks panustamiseks sõprade vahel, mitte tõsiseks spordipanustamiseks.

Chanzi teised pakkumised

Chanz live-kasiino

Ülalmainitud mängudele lisaks saab Chanzis nautida ka ehtsat kasiinoelamust, mängides valikus olevaid live-kasiino mänge. Chanzist leiab tunnustatud mängutootja NetEnti live-lauad: olemas on rulett ja blackjack, mõlemast mitu erinevat versiooni.

Võrreldes teiste kasiinodega ei pruugi need live-lauad rahuldada päris iga mänguri soove, kuna laudu on siiski kokku vaid 5. See-eest on aga blackjack esindatud kolme erineva lauaga ning nende hulgas on ka nö VIP-blackjack, mis võib hästi passida high-roller mänguritele. Igal juhul on hea näha, et Chanz, mis on üldiselt keskendunud slotikatele, pakub muude mängude kõrval ka live-kasiinos mängimise võimalust.

Klienditeenindus

Üks omadusi, mis võib Chanzis üllatada, on klienditeeninduse mugav kättesaadavus.

Kuna portaal on üles ehitatud nagu sotsiaalmeediaplatvorm, on võimalik ka tugikeskusega ühendust saada siis, kui saata sõnum oma konto kaudu. Selle jaoks on sisse logides alumises vasakul nurgas väike „SOS“ mehikese ikoon tekstiga „Hei, kas saan sind aidata“. Vajutades ühele nupukesele selle teksti juures saabki võtta ühendust klienditeenindusega. Kontakteerumiseks on kaks võimalust: kasutada e-posti või live-chati. Mõlemal juhul ei tohiks vastuse saamisega aega minna kuigivõrd kaua.

Korduma kippuvad küsimused

Kas hetkel on saadaval Chanz boonuskoode?

Chanz kasiino võib tõepoolest siduda oma boonuseid boonuskoodidega. Sellisel juhul võid leida boonuskoodide info meie lehelt või alternatiivina saad kontrollida koodide olemasolu Chanzi lehel.

Kes saab kasutada boonuseid?

Tervitusboonused on mõeldud neile, kes avavad Chanzi lehel uue konto.

Kas Chanzis on mobiilseid boonuseid?

Mobiilseadmetele optimeeritud kasiinona saab Chanzi pakkumisi mugavalt kasutada iga seadme vahendusel.

Kas boonust saab kasutada üheskoos teiste pakkumistega?

Tervitusboonus ei pruugi töötada üheskoos teiste boonustega, kuid täpsemat infot saab küsida Chanzi klienditeeninduse käest.

Näib, et ma ei saa boonust kasutada, kellega peaksin ühendust võtma?

Kui boonuse kasutamisel tekib probleeme, siis tasub võtta ühendust Chanziga – kasiino sõbralik klienditeenindus abistab kindlasti.

 • Muud kihlveokontorid

+18 Mängi vastutustundlikult