bet365 boonuskood

Kingswin kasiino ülevaade: boonused, mänguvalik ja muu

21 jaanuar 2022
par admin

Ainult uued kliendid | Reklaamsisu | 18+

Kingswin kasiino pakub uutele mängijatele ahvatlevat võimalust: kui avad konto, võid osa saada kuni 555 euro suurusest tervitusboonsuest, mida võib kasutada ka Bitcoinide vääringus.

kingswin kasiino logo-slogan

Samm-sammuline registreerumise juhend

Kingswini tervitusboonuse kasutamiseks ei tule teha sugugi midagi keerulist. Järgi lihtsalt neid samme:

 1. Klõpsa siin lehel olevatele viidetele, et avada Kingswin kasiino veebileht.
 2. Klõpsa Kingswini lehel üleval paremas nurgas olevale rohelisele nupule „Liitu“.
 3. Ava konto, kasutades e-posti aadressit ja valides sobiva parooli.
 4. Kinnita oma konto, et teha sissemakseid – nüüd ongi konto aktiveeritud!

Kingswin boonuse detailid

Kingswin tervitusboonus on üllatava suurusega: suisa 555 eurot. Alternatiivina saab boonuse aga vabastada ka Bitcoinides, sel juhul on boonuse suurus 1BTC, lisaks saab sel juhul ka 155 tasuta keerutust.

Boonus on mõeldud tegelikult aga esimesele viiele sissemaksele, iga sissemakse korral saab kasutada osa suurest boonusest. Täpsemalt vabaneb boonus järgnevalt:

 • esimesel sissemaksel on võimalik saada 100% boonust 100 euro ulatuses või 300mBTC-d + 55 tasuta keerutust;
 • järgmisel sissemaksel võib saada 50% boonust 50 euro ulatuses või 100 mBTC-d;
 • kolmandal sissemaksel saab kasutada 25% boonust 250 euro ulatuses või 200 mBTC-d;
 • neljandal sissemaksel antakse 200% boonust kuni 55 euro ulatuses või 100 mBTC-d;
 • viimasel ehk viiendal sissemaksel võib saada jälle 100% boonust 100 euro ulatuses või 300 mBTC-d + 100 tasuta keerutust.

Boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 20-eurone sissemakse ning arvestada tuleb ka läbimängimisnõudega: see on 40x.

Meie hinnang

Kingswin

plussid:

online-kasiino plussid

Kingswin

miinused:

online-kasiinode miinused

Boonust saab kasutada ka bitcoinides

Boonus on üpris suur

Saadaval ka tasuta keerutused

Läbimängimisnõue on väga kõrge

Pole sissemakseta boonuseid

Boonus vabaneb mitmes järgus, mitte ühe korraga

Boonuse kasutustingimused

Lisaks ülalmainitud sissemaksetingimustele on boonuse kasutamisega seotud ka mõned üldisemad reeglid. Nendest olulisemad on alljärgnevad:

 • boonus on mõeldud Eesti mängijatele. Kingswini reeglite kohaselt pole osades riikides üldse võimalik boonust saada;
 • ühe majapidamise kohta (sealhulgas ka ühe IP-aadressi kohta) saab kasutada boonust vaid ühe korra;
 • korraga saab olla aktiivne vaid üks boonus;
 • enne järgmise tervitusboonuse astme kasutamist peab olema eelmine kasutatud;
 • paljud slotimängud ei lähe läbimängimisnõude täitmise suunas arvesse – täispikka nimistut saab näha Kingswini lehel;
 • tasuta keerutuste saamiseks tuleb sissemaksesumma läbi mängida vähemalt ühekordselt 24 tunni jooksul;
 • kui boonuseid ära ei kasutata ega läbi mängita te
  atud aja möödudes, kaotavad need oma kehtivuse täies ulatuses.

Kingswin kasiino ülevaade

Kingswin teised pakkumised

Kingswin on igas mõttes klassikaline kasiino, pakkudes üksnes erinevaid kasiinomänge. Sestap on ka kõik boonused seotud erinevate slotikate ja muu taolisega. Lisaks tervitusboonusele saab kasiinos nautida mitmeid teisi pakkumisi, millest mõned on püsikampaaniad, st saadaval igal ajal.

Kolmapäevased tasuta keerutused

Kingswinil on kombeks pakkuda kasutajatele erilisi pakkumisi teatud nädalapäevadel. Üks taolistest pakkumistest on igal kolmapäeval saadav „Cash of Kingdoms“ slotika tasuta spinnide pakkumine. Selleks, et saada tasuta keerutusi, tuleb kasutada boonuskoodi ning teha teatud suuruses sissemakse – olenevalt sissemaksest saab ka vastavalt tasuta keerutusi. Kokku võib saada 125 tasuta spinni ning kõige rohkem võib korraga saada 50 tasuta spinni, kui teha 50-eurone sissemakse.

Kingswin lojaalsusprogramm

Vaieldamatult kõige erilisem boonus on Kingswini VIP-programm, mis on sisuliselt lojaalsusprogramm, mõeldud mängijatele, kes tegutsevad kasiinos aktiivsemalt ning pikaajalisemalt.

Kasiino temaatikale vastavalt on lojaalsusprogrammi astmeteks kuningriigi erinevad ametikohad: kõige madalam lojaalsusprogrammi aste on „Sepp“, kõrgeim „Kuningas“. Igal astmel saab kasutada teatud boonuseid, mis kasvavad järjest suuremaks, mida kõrgemale tõusta. Viimasel astmel saab nautida kuni 10% suurust Cashbacki ja erilise auhinnana võib endale saada Macbooki, reisi Los Angelesi ja tuttuue Mercedes-Benz sõiduauto!

Lojaalsusprogrammi astmetel tõusmiseks tuleb lihtsalt mängida – mida rohkem mängida, seda kõrgemale on võimalik jõuda.

Makseviisid

Kingswin kasiino üks tugevusi on Bitcoinide vastuvõtmine makseviisina. Bitcoine saab kasutada nii sissemakseteks kui ka väljamakseteks ning minimaalne makselimiit on 5 mBTC-d.

Sellele lisaks saab teha sissemakseid järgnevate makseviisidega:

 • SEB internetipank;
 • VISA, MasterCard ja Maestro krediitkaardid;
 • Skrill e-rahakott;
 • Neteller e-rahakott;
 • Paysafecard.

Kõikide nende makseviiside puhul on makselimiit 10 eurot, maksimaalne sissemakse võib olla 4000 eurot. Väljamakseid saab teha samade makseviisidega (v.a. Paysafecard), kuid minimaalne võimalik väljamakse on 20 eurot. Mis puudutab väljamakse kiirust, siis enamasti võtab makse 1 päeva, kuid pangakannete ja krediitkaardi korral võib aega minna ka kuni 5 päeva.

Kingswin Makseviisid

Mänguvalik

Kasiino tugevus seisneb mänguvalikus ning Kingswini puhul võib mänguvalikut igati kiita. Ühena vähestest Eesti kasiinodest pakub Kingswin mitmete erinevate mängutootjate mänge: valikus on mängud, mis on loodud Booming Games, Betsoft Gaming, Endorphina, Ezugi, Habanero, MrSlotty, Pragmatic Play ja teiste poolt. Sellise valiku tõttu on ka Kingswini mänguvalik väga mitmekesine ning unikaalne.

Kingswin keskendub eelkõige klassikalistele kasiinomängudele, mistõttu ei leia sellest veebikasiinost spordipanuseid. Küll aga leiab sadu slotimänge, kaardimänge ja lauamänge. Kõige tugevamalt on esindatud slotimängud: neid on kokku sadu, midagi leiab igale maitsele. Kasiinost leiab ka rohkelt klassikalisemaid slotimänge, mitte üksnes uuemaid videoslotte, seega võivad rahul olla ka need mängijad, kes otsivad traditsioonilist kasiinokogemust.

Eraldi kategooria alla on sätitud jackpotimängud: nende hulgas on mitmed kõrgete auhindadega progressiivsed slotid.

Kingswini mänguvalik on ühest küljest väga tugev, kuna kasiino vahendab mitmete Eestis vähemtuntud tootjate mänge ning seega on valik omapärane. Teisest küljest aga on mänguvalik pisut nõrgem lauamängude ja muude mängude osas, rääkimata sellest, et moodsamad panustamisvõimalused puuduvad. Kasiino näib pigem keskenduvat klassikalistele mängudele, sobides seega taoliste mängude pooldajatele.

Kingswin lojaalsusprogramm

Kingswin live-kasiino mängud

Kuna Kingswin teeb koostööd Ezugiga, leiab kasiinoportaalist ka hulga live-kasiino mänge, mis toovad autentse kasiinokogemuse pisut lähemale.

Live-mängude kategooriast leiab ruleti, baccarat, blackjacki, keno, Casino Hold’emi ning isegi numbritele panustamise võimaluse, mis seega kompenseerib pisut muude mängude puudujääki. Kõige rikkalikumalt on esindatud rulett, mis on olemas mitme erineva mängulauaga, samas blackjack on pisut nõrgema valikuga. Ruleti puhul saab aga nautida nii ehtsat live-ruletti kui ka automaatset ruletti, mis muudab panustamise pisut mitmekülgsemaks.

Kingswin live-kasiino mängud

Klienditeenindus

Kui sul tekib küsimusi millegi osas, olgu mure konto avamise või boonuste kasutamisega, saab abi Kingswini sõbralikust klienditoest. Peamine viis küsimuste lahendamiseks on live-klienditoe kasutamine: selle jaoks tuleb klõpsata vastaval nupul ekraani allääres, misjärel tuleb lihtsalt sisestada oma küsimus ning jääda ootama vastust. Enamasti vastatakse aga peaaegu kohe.

Alternatiivina saab otsida vastuseid oma küsimustele ka portaali KKK-sektsioonist, kus on toodud välja vastused paljudele olulistele küsimustele. Tihtipeale leiabki sealt juba vastuse oma murele!

Korduma kippuvad küsimused

 • Kas hetkel on saadaval Kingswin boonuskoode? Kingswin võib vahel jagada boonuseid koodidega, sel juhul on võimalik, et leiad koode meie lehelt või saad rohkem infot Kingswini kodulehelt.
 • Kes saab kasutada boonuseid? Tervitusboonused on mõeldud ainult uutele tulijatele, kuid muid boonuseid saavad kasutada kõik.
 • Kas Kingswinis on mobiilseid boonuseid? Kingswin on küll mobiilseadmetele kohandatud, kuid spetsiifiliselt mobiiliboonuseid kasiinol ei ole.
 • Kas boonust saab kasutada üheskoos teiste pakkumistega? Paraku ei ole Kingswini tervitusboonused saadaval üheskoos teiste pakkumistega.
 • Näib, et ma ei saa boonust kasutada, kellega peaksin ühendust võtma? Kui boonuse kasutamisel tekib muresid, võta kindlasti ühendust Kingswini klienditeenindusega!
 • kingswin kasiino
 • Muud kihlveokontorid

+18 Mängi vastutustundlikult