18+ | Kaubanduslik sisu | Rakenduvad kasutustingimused | Palun mängige vastutustundlikult

Meist

Bet-boonuskood.ee on loodud selleks, et tuua lugejateni objektiivset ja läbipaistvat informatsiooni hasartmängutööstuse kohta. Lisaks informatiivsete artiklite kirjutamisele anname aga alljärgnevalt ülevaate oma tegevusest, et mõistaksid paremini, kuidas meie tiim töötab.

Bet-boonuskood.ee tahab oma artiklitega aidata lugejatel nautida meeldivat kasiinokogemust ning just seepärast loome kvaliteetseid artikleid, mille taga peituvad andekad sisuloojad.

Bet-boonuskood.ee veebilehte haldab:

BETTER COLLECTIVE

Toldbodgade 12

1253 Copenhagen K

Taani

Kuidas me raha teenime

Teadupärast küsivad paljud veebilehed raha selle eest, et nende artiklitele üldse ligi pääseda. Bet-boonuskood.ee seisab aga selle eest, et võimalikult paljud kasiinosõbrad leiaksid vajaliku info ning seepärast ei küsi me oma artiklite lugemise eest tasu.

Selleks, et oma lehte arendada ja edasi viia, teenime me raha aga teisel viisil: partnerturunduse kaudu.

Bet-boonuskood.ee teenib raha selle eest, et lugejad avavad endale konto meie lehel esitletud hasartmängulehtedel. Selle jaoks kasutab Bet-boonuskood.ee lingiviiteid ja küpsiseid, mis võimaldavad välja selgitada, kui mõni lugeja on otsustanud avada kasiinokonto ning asuda mängima.

Selle kõige raames teenime me komisjonitasu peamiselt kahel meetodil:

  1. Hasartmängukorraldajad võivad maksta meile protsendi sellest käibest, mis nad on saanud mängijalt, kes on avanud oma kasiinokonto meie kaudu.
  2. Hasartmängukorraldajad võivad maksta meile kindlaks määratud summa selle eest, et lugeja avas endale kasiinokonto.

Vahel võime me saada komisjonitasu ülalmainitud kahe variandi seguna, aga igal juhul on põhimõte sama: me saame raha siis, kui keegi otsustab meie kaudu registreeruda ja mängima asuda.

Selline süsteem on kasutusel tegelikult enamikes veebiportaalides, paljudes tuntud blogides jne.

Meie portaali ausus

Ehkki me teenime raha siis, kui keegi avab endale kasiinokonto, ei tähenda see, et meie sisu oleks sellest kuidagi mõjutatud. Me ei jaga ülemääraseid komplimente ega ilusta portaale – me räägime asjadest nii nagu need on. Veelgi enam, me teeme koostööd ainult selliste hasartmängukorraldajatega, kelle teenus on meie arvates tõesti hea ning seega tahame me siiralt sellist lehte soovitada.

Meie arvates pole see eriti jätkusuutlik ilustada kasiinosid, mis seda ei vääri, sest niimoodi ei naase lugejad meie juurde tagasi. Seetõttu on meile oluline alati jääda ausaks, läbipaistvaks ja siiraks, andes sulle edasi kogu informatsiooni.

Meie eesmärgid

Bet-boonuskood.ee pole loodud üksnes selleks, et lihtsalt eksisteerida – meie eesmärk on luua pikaajaliselt edukas bränd. Kuna meie jaoks on ausus oluline, on see ka minevikus meie jaoks tähendanud seda, et osad hasartmängukorraldajad pole rahul arvustustega, mis me oleme nende kohta kirjutanud, kuid fakt on see, et me ei hakka mitte kunagi ühtegi kasiinot pedestaalile tõstma, kui portaal pole seda väärt. Meie praegused partnerid hindavad ausust, isegi, kui see tähendab nende jaoks seda, et arvustus pole päris lust ja lillepidu ning me toome välja ka mõned miinuskohad.

Igas asjas on alati häid ja halbu asju ning just seda anname me oma sisus edasi. Kui mõni kasiino ei vasta meie standardile, siis pole meie jaoks mingi probleem koostöö lõpetamine.

Vastutustundlikkus

Kõige ülaltoodu kõrval on Bet-boonuskood.ee lehe jaoks oluline vastutustundlik mängimine. See pole niisama sõnakõlks – hasartmängud on loodud ainult meelelahutuse otstarbeks ning neid ei tohiks kunagi võtta mitte millegi enamana. Kui hasartmängud on hakkanud sinu elus valitsema ning tekitama ebameeldivusi, võta kindlasti ühendust Eestis tegutseva Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusega, mille vahendusel saab tasuta abi hasartmängusõltuvusega tegelemiseks.