bet365 boonuskood

No Account Bet

25 jaanuar 2022
par casper

Ainult uued kliendid | Reklaamsisu | 18+

No Account Bet on 2020. aastal alguse saanud Eesti online kasiino, mis pakub täielikku õnnemängukogemust. Nimelt, portaalis on saadaval klassikalised mängud nagu slotid, kuid samas saab teha ka spordipanuseid. Uudsusest hoolimata on tegemist tuntud Paf kasiinoga seotud mängulehega, millelt võib seega oodata esmaklassilist mängukogemust.

Spordiboonus: 100%-ne tervitusboonus esimesele sissemaksele kuni 100€ ulatuses. Boonus tuleb spordipanustel läbi mängida 6x min. 1.5 koefitsiendi juures.. Täielikud boonuse tingimused on leitavad portaali veebilehelt. 18+ Rakenduvad kasutustingimused.

No Account Bet

No Account Bet bonus

Iga kasiino puhul on boonustel väga oluline roll. Ehkki mänguleht ei ole alustanud ülemäära kampaaniarohkelt, on No Account Bet bonus kui selline täiesti olemas.

No Account Bet bonus on mõeldud üksnes esmakordse sissemakse korral. Teisisõnu, seda saab rakendada ainult mängija, kes teeb oma esimese deposiidi portaalis. Kasiino pakub esimesele sissemaksele omamoodi duubeldamisboonust, andes 100% mängimisraha juurde sissemaksele.

Mõistagi, kampaanial on teatud piirangud. No Account Bet bonus kehtib saja euro ulatuses ehk kasiino annab omalt poolt juurde kuni 100 eurot. Kuna tegemist on 100%-se boonusega, tähendab see, et 100-eurose deposiidi korral on konto saldo lõpuks hoopis 200 eurot.

Tüüpiliselt tuleb rinda pista erinevate tingimustega, mis määravad, kuidas pakkumise kasutamine või raha väljavõtmine toimub. Nagu arvata võib, pole No Account Bet bonus mingi erand. Ka sellel pakkumisel on läbimängimisnõue: boonus tuleb slottidel 25-kordselt läbi mängida.

Kui soovid kasutada saadud raha hoopis spordipanustamiseks, tuleb nõue täita 6-kordselt 1.5-se koefitsiendi juures (minimaalselt).

Kord, kui boonusraha on läbi mängitud, on raha väljavõtmine võimalik. Õnneks ei pea oma peaga nuputama, kuskaugel tingimuse täitmine on. No Account Bet võimaldab mugavalt oma kasutajaliideses jälgida nõude täitmise kulgu edenemismõõdiku näol.

Enne pakkumise aktiveerimist tasub kindlasti tutvuda pakkumise kõikide tingimustega. Nii saab tagada, et hiljem ei tekiks üllatusmomente, võimaldades raha muretult läbi mängida.

Kontota mänguportaal

Sisuliselt võiks öelda, et No Account Bet on täisteenusega portaal. Mängud jagunevad kaheks: ühes kategoorias on tavalisemad kasiinomängud ning teisest leiab spordipanused.

Esimene kategooria on eriti põnev neile, kes janunevad autentse kogemuse järgi. Sealsed mängud jagunevad veel omakorda mitmeks alakategooriaks, kuid laias laastus saab mängida slotikaid ja lauamänge. Mitte eriti üllatuslikult võtavad slotimasinad lehel suurima tähelepanu.

Kokku on kasiino peenelt disainitud veebilehel sadu slotikaid, nende seas nii uuemad kui vanemad.

Ühe meeldiva võimalusena saab portaalis filtreerida mänge vastavalt teenusepakkujale, st mängu tootjale. Paljudel külastajatel on tekkinud teatud lojaalsus mõne konkreetse tootja suhtes, mistõttu on selline võimalus ülimalt teretulnud.

No Account Bet üllatab väga suure valikuga: mängutootjate hulgas on nii Microgaming, NetEnt ja Play’n Go kui ka vähemtuntud nimed nagu näiteks Authentic Gaming.

Kes otsib ehtsat adrenaliini, selle jaoks võib ahvatlev olla jackpotikategooria. Sellest valikust leiab suurte jackpottidega videoslotsid. Vahel võivad taolised mängud sisaldada suisa mitme miljoni suuruseid võidupadasid.

No Account Bet lehel on ühtlasi saadaval maailmakuulsad progressiivsed jackpotislotsid nagu Mega Moolah või Hall of Gods. Viimane on isegi Eestisse toonud ühe miljonäri.

Üllatuslikult, sellega veel No Account Bet valik ei piirdu. Kui maitsele passivad klassikalised mängud, tasub pilk peale visata lauamängude kategooriale. Sinna on koondatud tüüpilisemad kasiinolauad nagu erinevad ruletiversioonid, blackjack, Casino Hold’em ja isegi baccarat.

Ehkki portaali lauamänguvalik pole väga suur, pakub see piisavalt vaheldust slotikate kõrval. Nagu mainitud, siis No Account Bet mängud sisaldavad ka spordiennustamist. Kuigi registreerumisvabast portaalist ei ootaks seda, on No Account Bet leht täislahendusega kihlveokontor.

Veebileht üllatab Euroopa jalgpalli paremikuga, sisaldades kõrgliigasid ja kümneid spordialasid. Tüüpilisele kihlveokontorile kohaselt on suurim rõhk jalgpallil, korvpallil, jäähokil ja tennisel, kuid samal ajal saab teha panuseid kümnetele teistele valdkondadele.

Lisaks, suure tähelepanu osaliseks on saanud ka e-sport. Kirsiks tordil on No Account Bet kihlveokontori live-ennustamise võimalus.

Live-panuseid saab teha ööpäevaringselt kümnetele matšidele, neist suurima fookuse all korvpall, jäähoki ja jalgpall.

Makseviisid

No Account Bet portaali kõige põnevam osa ongi sisse- ja väljamaksete tegemine. Nagu lehe nimest ilmneb, on tegemist kontovaba mängulehega. See tähendab, et kõikide ülalmainitud võimaluste nautimiseks pole vaja sisestada oma andmeid registreerumisankeedile ega täita tüüpilisi konto avamise samme.

Selle asemel kasutab mänguleht hoopiski Trustly teenust, mille kaudu on võimalik mängijaid autentida läbi internetipanga. Kogu süsteem sarnaneb e-poes ostlemisele: ainus samm, mida mängija peab täitma, on panka sisselogimine. Seejärel on “konto” kui selline loodud, kuid nö ametlikku kontot samas avama ei pea.

See võib kõlada teoorias küll pisut keeruliselt, kuid praktikas on selline lahendus Eestis juba väga levinud. Mängija jaoks tähendab see kordades kiiremat kogemust, kuna puudub igasugune vajadus kulutada aega konto avamisele.

Samal ajal tähendab see süsteem, et No Account Bet portaalis saab teha nii sisse- kui ka väljamakseid eranditult pangakonto kaudu. Kasiino ei kasuta ühtegi teist makseviisi, tuginedes üksnes Trustly maksevahendusrakendusele. Eesti mängijad saavad sissemakseid teha Swedbanki, SEB või LHV pangakonto vahendusel.

Minimaalne lubatud sissemakse on 10 eurot, kuid jällegi tasub silmas pidada eelnevalt mainitud sissemakseboonust, mida saab esimese deposiidi ajal nautida.

Väljamaksesoovi korral tuleb üksnes vajutada vastavat nuppu kasutajaliideses, misjärel tehakse momentaalselt väljamakse. Tüüpiliselt saabub väljamakse pangakontole loetud minutite jooksul, kui just panga poolel ei teki viivitusi.

No Account Bet makselahendus muudab jäädavalt seda, kuidas inimesed saavad mängida online hasartmänge või teha spordipanuseid. Enam pole vaja kulutada tunde oma konto kinnitamiseks, kuna pangakonto vahendusel on automaatselt mängija isik kinnitatud.

Õnneks puudub vajadus jagada oma kontaktandmeid ja delikaatseid isikuandmeid, samuti pole vaja jagada oma ID-kaardi või passi koopiat.

Taoline mugavus, kiirus ja lihtsus on selle mänguportaali suurimad võlud, üheskoos mitmekesiste mänguvõimalustega.

  • Muud kihlveokontorid

+18 Mängi vastutustundlikult