bet365 boonuskood

Optibet live kasiino: boonuste ja mängude arvustus

21 jaanuar 2022
par Better Collective

Ainult uued kliendid | Reklaamsisu | 18+

Kui oled tüdinenud tavalistest kasiinomängudest, tuleb sulle appi Optibet live kasiino. See unikaalne mängusektor kombineerib endas online kasiino rõõmud ja autentse füüsilise kasiino melu, võimaldades mängida parimaid lauamänge ehtsa krupjeega koos. Üks Eesti tuntumaid kasiinosid võlub mängijaid oma live kasiino sektsiooniga, kuid mida täpsemalt sellest oodata võib, saad lugeda alljärgnevas arvustuses.

Optibet Logo

Optibet live kasiino – 4/5

Optibet kasiino on juba mõnda aega olnud tuntud meeletu mänguvaliku poolest – kasiino on oma ridadesse lisanud mängutootjaid, keda pole kunagi varem Eestis olnud, rääkimata faktist, et Optibet pakub kõiki olulisi mängukategooriaid.

Üks peamiseid Optibet live kasiino eeliseid on tarkvarapakkujate valik. Optibet live kasiino teeb koostööd tuntud tootjatega nagu Evolution, Authentic, Ezugi ja Real Dealer. Evolution on tootjatest kõige olulisem, pakkudes Optibet kasiino mängijatele kümneid live kasiino laudu.

Lisaks klassikalistele mängukategooriatele on valikus ka mitmed unikaalsed mängud nagu näiteks Monopoly Live, Gonzo’s Treasure Hunt või Deal or No Deal.

Samas aga võib tähele panna, et kasiino on pigem panustanud mängude mitmekesisusele, pakkudes mitmeid erinevaid mänguliike, kuid mõnevõrra vähem valikut ühe mänguliigi siseselt, võrreldes kasiino konkurentidega. Seepärast ka hindame Optibet live kasiinot natuke madalamalt – kahtlemata on veel ruumi mängulaudade valiku edasiarendamiseks.

optibet live kasiino

Live rulett

Nagu mainitud, siis Optibet live kasiino sektsioon ei sisalda just sadu mänge, kuid rulett on esindatud mitme erineva versiooniga. Olemas on täiesti klassikaline live-rulett, automaatne rulett ja isegi topeltpalliga rulett.

Kõige põnevam on aga Evolution Gamingu loodud Lightning Roulette, mis paneb kahtlemata südame pumpama isegi kogenud mängijal. Nimelt, Lightning Roulette’i puhul lööb välgunool ruletilauale ja kuni 5 suvalist numbrit saavad löögiga pihta.

Kui sa olid juhuslikult panustanud löögi saanud numbrile, korrutatakse sinu võit kuni 500-ga! Rulett on niigi ettearvamatu ja võidurohke, kuid see põnev versioon kümnekordistab seda adrenaliinitulva.

Live blackjack

Blackjack on mõnevõrra nõrgemini kaetud kategooria, kuid valikut jätkub ka seal. Lisaks tavalisele blackjackile on Optibet kasiinos saadaval Infinite Blackjack, mis muudab Optibet live kasiino kontseptsiooni veelgi avaramaks.

Infinite Blackjack on sisuliselt tavaline Evolution Gamingu blackjackilaud, kuid ühe erinevusega: selle lauaga saab liituda piiramatu hulk mängijaid! Tänu mängijate piirangu puudumisele on laual madalamad panuselimiidid ning tohutult palju viise oma käe mängimiseks, mistõttu on see eriti hea variant uutele mängijatele.

Evolutioni laudadele lisaks on kasiinol eraldi eksklusiivne Optibet blackjack, mis on saadaval vaid Optibetis.

Live pokker

Pokker on vaieldamatult kõige paremini esindatud live kasiino mäng. Optibet live kasiino sektsioonist võib leida mitmeid pokkeriversioone, nende seas näiteks Three Card Poker, Ultimate Texas Hold’em, Caribbean Stud Poker, Casino Hold’em, Side Bet City ja mitmed muud mängud, mis sobivad nii uutele kui kogenud pokkerimängijatele.

Kõiki pokkerilaudu striimitakse HD-s, seega on live pokker üks ütlemata põnev mängukategooria.

optibet live pokker

Optibet boonused – 5/5

Optibet on tasa ja targu sõudnud Eesti mängijate südamesse, seda mitte ainult oma mänguvaliku, vaid ka rikkaliku boonusevaliku poolest.

Üks parim Optibet boonus on uutele mängijatele mõeldud tervitusboonus, mis on juhtumisi üks Eesti suurimaid, ulatudes neljakohalise numbrini! Kuna kasiino on suuresti keskendunud ka spordipanustele, on eraldi Optibet boonus olemas ka spordipanustamise kategooriale.

Tervituseks mõeldud Optibet boonus pole aga sugugi ainus, mida saad endale krabada. Kasiino on eelkõige esile tõusnud oma tihedate kampaaniate ja turniiride poolest. Portaalist leiab pea iga nädal uusi kampaaniaid, mis on tihtipeale üles ehitatud edetabeliformaadis: mahlaste rahaauhindade võitmiseks tuleb mängida teatud mänge, koguda punkte ning tõusta edetabelis kõrgemale.

Kuna Optibet teeb koostööd kümnete mängutootjatega, kes omakorda korraldavad võrgustikuüleseid kampaaniaid, saad Optibet kasiinos ligipääsu suurejoonelistele rahvusvahelistele kasiinoturniiridele ja -võistlustele.

Optibet kasiino kasutajasõbralikkus – 5/5

Optibet kasiino on klassikaline online kasiino, millele pääsed ligi üksnes oma veebibrauseri vahendusel. Piisab vaid brauseri avamisest ning kõik mängud ongi sinu jaoks saadaval.

Ainus mänguliik, mille jaoks saab alla laadida eraldi rakenduse, on pokker. Mängimiseks saab alla laadida rakenduse nii Windows kui iOS seadmete jaoks ja seda nii nutitelefoni kui ka arvuti jaoks. Võiks isegi öelda, et pokker on tehnilise lahenduse poolest kasiino tugevaim külg.

Kui asi puudutab aga teisi mänguliike, siis tuleb leppida veebibrauseri vahendusel mängimisega. See pole muidugi eriti suur probleem, kuna Optibeti veebileht on väga hõlpsalt kasutatav. Veelgi enam – kasiino mitmesajapealist mänguvalikut saab filtreerida mugavate kategooriate vahendusel, mis võimaldavad mõne hetkega leida enda jaoks parima valiku.

Ka nutiseadme kaudu saab mängida tõhusalt, kasutades oma nutitelefoni brauserit ning positiivse külje pealt on saadaval nutiseadme kaudu põhimõtteliselt kõik mängud, mida saab mängida ka täisversiooni kaudu.

optibet kasiino

Optibet makseviisid – 5/5

Mis puudutab sisse- ja väljamaksete tegemist, siis saab Optibeti selle osas vaid kiita. Sissemaksete tegemiseks on saadaval:

  • VISA ja Mastercard krediitkaardid;
  • Pangalingid (Swedbank, SEB, LHV, Coop Pank);
  • E-rahakotid (Skrill ja Neteller).

Arvestades neid sissemakseviise, ei tohiks ühelgi Eesti mängijal tekkida probleeme, kuna kõigi kasutusel olevate makseviiside puhul on ühtlasi tegemist enim levinud makseteenustega.

Väljamakseid saab üldiselt teha kõikidele makseviisidele, kuid osad Mastercard ja VISA kaardid võivad tõrkuda. Sel juhul antakse sulle sellest kohe teada makselehel ning tehakse ülekanne pangakontole. Optibet kinnitab väljamakseid 9-24 korda tunnis ning kasiino on veel öelnud, et kui kasutad Swedbanki, Skrilli või Netellerit, peaks makse sinuni jõudma mõne minutiga.

Üks suur eelis on seejuures maksete teenustasu puudumine ja üsna madalad sissemakselimiidid: 10 eurot või 5 eurot. Tänu kõigele sellele peaksid maksed kasiinos sujuma väga ladusalt ja kiirelt.

Meie arvamus

Optibet kasiino pole populaarseks saanud ilma asjata: mänguleht ületab mitmeid oma konkurente suure mänguvaliku ja hiiglaslike boonuste poolest. Kombineerides seda kiirete maksete ja sujuva klienditeenindusega on tulemuseks hiilgav kombinatsioon.

Eriti positiivne on näha seda, kuivõrd kiirelt ja aktiivselt kasiino pidevalt edasi areneb. Alates uute mängutootjate lisandumisest kuni uute tehniliste lahendusteni, Optibet näib aktiivselt töötavat iga päev selle nimel, et oma valikut veelgi laiendada. On vähe kasiinosid, kelle puhul selline aktiivsus niivõrd tugevalt silma torkab.

Kui soovid mängukogemuse käima lüüa eriti suure pauguga, võib sulle huvi pakkuda kasiino suur tervitusboonus. 1000-eurone boonus jagatakse kolme esimese sissemakse vahel ära ning selle saamiseks ei tulegi teha muud, kui lihtsalt teha oma esimesed sissemaksed kasiinokontole. Boonused ja sajad mängud ootavad sind!

Mis meile meeldib Mis meile ei meeldi
👍 Väga suur tervitusboonus 👎 Pole kontovaba mängimist
👍 Palju erinevaid mängutootjaid 👎 Live laudade valik võiks olla suurem
👍 Kiired väljamaksed
  • Muud kihlveokontorid

+18 Mängi vastutustundlikult