18+ | Kaubanduslik sisu | Rakenduvad kasutustingimused | Palun mängige vastutustundlikult

Bet365 arvustus: meie arvamus boonuste, portaali, koefitsientide kohta…

Bet365 on üks kihlveokontoritest, mille tulekut ootasid paljud Eesti mängurid vägagi pingsalt – sealhulgas ka mina. Eestis on küll hea spordipanusekorraldajate valik, kuid olles kuulnud bet365 omadustest teadsin, et see oleks portaal, mida kohe rõõmuga järgi prooviks. Nüüd, kus portaal ongi Eestis olemas, proovisin selle kohe järgi. Alljärgnev bet365 arvustus toob välja asjaolud, mida avastasin seda uudset portaali proovides.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Bet365 arvustus Hinnang
Tervituspakkumine Hulk panustamisühikuid

4/5

Turud 5/5
Koefitsiendid 5/5
Striimimine/live-panustamine 5/5
Mobiilirakendused 5/5
Makseviisid 4/5
Klienditeenindus 5/5
Keskmine hinnang 4.5

bet365 eesti

Tervituspakkumised bet365 arvustus – 4/5

Paljude mäng sõprade jaoks on boonused üks kõige olulisemaid põhjuseid, miks üldse mängkonto avada. Sestap vaatasin ka ise bet365 portaaliga liitumisel esmalt üle tervituspakkumised. Rõõmustuseks leidsin panustamisportaalist mitu boonuspakkumist

Spordipanustamise boonus

Kui see bet365 ülevaade jäi teile silma, sest olete spordiennustuse fänn, siis on mul teile hea uudis: kui ma liitusin portaaliga, avastasin, et bet365 võib pakkuda ka spordi tervitusboonust.

bet365 bonus

Panustamisturud – 5/5

Kui sulle on silma jäänud mõni teinegi bet365 arvustus, siis oled võib-olla juba märganud, kuidas enamus räägivad nagu ühest suust, kuidas bet365 panustamisturgude valik on peaaegu ületamatu. Esialgu arvasin, et see on ehk natuke ülepaisutatud arvamus, kuni avasin ise konto ja nägin oma silmaga, et portaalis on tõesti ääretult lai panustamisturgude valik.

bet365 portaalis panustades ei pidanud tundma puudust ühestki matšist. Valikus on kümneid spordivaldkondi ning konkreetsete panustamisvõimaluste valik on samuti üllatav – panuseid saab teha mitmetele erinevatele kombinatsioonidele, alates täpsest skoorist kuni nurgalöökideni.

Mõned minu lemmikvaldkonnad, millele panustamist bet365 portaalis nautisin, olid näiteks:

  • jalgpall, sealhulgas Ameerika jalgpall;
  • jäähoki
  • korvpall
  • Gaeli sport
  • võiduajamised
  • piljard
  • motosport
  • tennis
  • virtuaalsport
  • ja mitmed teised valdkonnad.

Bet365 koefitsiendid – 5/5

Boonused pole ainsad, mis aitavad vähendada riski ja parandavad üldist mängukogemust. Teine oluline osa on koefitsientidel – igal kihlveokorraldajal on pisut erinevad koefitsiendid, kuna maja eelis on erinev.

Minu kogemuse kohaselt on aga bet365 koefitsiendid isegi peajagu üle mõndadest teistest Eesti panustamiskohtadest. Võtkem näiteks Tallinna Kalevi ja FC Flora vahelise matši – viik koefitsiendiga 4.5 pole ju sugugi paha. 

Tavakoefitsiendid ei ole aga ainsad, millele tähelepanu pöörata. Suureks rõõmuks avastasin, et platvormil on ka erinevaid lisavõimalusi – näiteks on võimalik vahel pakkumise raames saada “igavalt võidult” raha tagasi. Kõik sellised lisavõimalused annavad lõpuks parema üldtulemuse ja suurema tulu oma eelarve kohta.

Milline on aga minu bet365 arvustus või õigemini hinnang üleüldiselt koefitsientide osas? Absoluutselt positiivne. Platvormil on enamgi kui lihtne leida koefitsiente, mis ületavad teised portaalid. Kombineerides selle suure panustamisturgude valikuga on minu silmis tegemist igati adekvaatse lehega, mis peaks hästi istuma ka professionaalsematele mängijatele.

ülevaade bet365

Striimimine ja live-panustamine bet365 lehel – 5/5

Ülalmainitule lisaks on portaalis veel üks põnev võimalus – spordimängude striimimine ja live-panustamine ehk panuste tegemine samal ajal kui mäng juba käib.

Lähemal uurimisel selgus, et bet365 otseedastus on igati võimekas panustamisvõimaluste osas. Valikus on enam kui kümmekond valdkonda ning terve hulk matše, seda terve ööpäeva vältel, seega ei tohiks igavuse pärast muret tunda. Otseedastuse kasutamine pole ka sugugi raketiteadus – piisab portaali sisselogimisest ja keskpärase internetiühenduse olemasolust.

Hoolimata sissemaksenõudest on minu silmis bet365 live-panustamise funktsioon kiiduväärt oma suure panustamisvaliku tõttu.

Sündmuste saadavus bet365 otseülekandes sõltub riigist, kus te elate. Bet365 otseülekande vaatamiseks peab teil olema raha ka teie bet365 kontol või peate olema mänginud viimase 24 tunni jooksul.

Bet365 arvustus mobiilirakendus – 5 / 5

Tänapäeval liiguvad ka spordimatšid nii kiiresti, et kui mobiili kaudu panuseid jälgida ei saa, võid jääda pooltest võimalustest ilma. Mina seda ei naudi, mispärast valin ka panustamiseks üksnes sellised ennustuslehed, kus on adekvaatne mobiilne võimekus. Bet365 puhul ka leidsin selle kõik ja enamgi.

Nagu ilmnes lähemal katsetamisel, on isegi bet365 spordi otseülekanded saadaval mobiili kaudu ning seda nii iPhone’i, iPadi kui Androidi vahendusel. Katsetasin striimingut nii WiFi levialas kui ka tavainternetiga ja mõlemal juhul sain positiivse üllatuse osaliseks, kuna videostriim töötas sama hästi nagu arvutis.

Lisaks otseülekannete vaatamisele sain oma mobiilile ka tõuketeateid, seda nii uute kampaaniate kui spordisündmuste kohta, seega ei pidanud kunagi olema teadmatuses ega millestki ilma jääma.

Olgu siinkohal mainitud, et kõike seda sain nautida mobiilse veebibrauseri vahendusel. Mulle ei meeldi laadida alla uusi rakendusi iga asja tarbeks, seega oli meeldiv näha, et portaal töötab sama funktsionaalselt ka veebilehitseja kaudu.

bet365 app

Bet365 makseviisid – 4 / 5

Selleks, et nautida kõike ülalmainitut, tuleks mõistagi teha ka sissemakse oma mängukontole. Just seda ma ka tegin, testides samal ajal bet365 võimekust maksete töötlemisel.

Siinkohal rõhutan, et tegemist pole eestimaise mängulehega, seega ei tasu väga imestada, et makseviisid pole päris võrreldavad mõne Eesti mängulehega. Siiski aga leidsin makseviiside hulgast teiste seas, mida sai teha Trustly vahendusel. Ka minimaalne sissemakse polnud midagi ebareaalset, varieerudes vastavalt valitud makseviisile viie ja viieteistkümne euro vahemikus.

Millest on aga tingitud pisut madalam hinnang? Eelkõige asjaolust, et portaalis pole integreeritud otseseid pangalinke. Väljamakse sain näiteks teha küll pangakontole, kuid seda märksa kõrgema limiidi juures. Minu tagasihoidlik arvamus on järgmine: eelistan e-rahakotte, kuna nii liiguvad maksed kiiremini ja igati sujuvalt.

Õnneks aga polnud ei sisse- ega väljamaksel mingeid lisatasusid. Kui kasutad peamiselt e-rahakotte, siis on maksed ka selles portaalis väga sujuvad.

Klienditeenindus – 5/5

Välismaise mängulehe puhul ei ole tavaliselt minu ootused klienditeeninduse osas kõige suuremad, kuid see leht tõestas mulle vastupidist. Suure üllatusena avastasin, et portaalis on väga sisukas abikeskuse leht, kus on kategooriate kaupa toodud välja vastuseid erinevatele küsimustele. Tänu sellisele funktsioonile ei olegi mul platvormil mängides tekkinud olulisi küsimusi.

Muideks, bet365 pakub isegi eestikeelset klienditeenindust live-chati vahendusel, mis on ühtlasi tõenäoliselt kõige kiirem viis, kuidas ühendust saada. Alternatiivina saab aga alati saata portaalile ka kirja.

Meie hinnang – 4/5

Paljudel mängukohtadel on tekkinud rahvusvaheliselt teatud maine, kuid minu kogemuse kohaselt on vähe neid, kes ka reaalselt suudavad sellele mainele vastata. Nagu see bet365 arvustus avaldas, siis on minu kokkupuude selle portaaliga olnud igati meeldiv. Alates väga suurest panustamisturgude valikust ja lõpetades live-panustamise ning funktsionaalse mobiilse võimekusega on selle portaali näol tegemist kvaliteetse lehega, kus võivad mõnusalt aega veeta nii algajad kui kogenud spordipanustajad.

Kui otsustad samuti järgi proovida bet365 võimekuse, siis kasuta kindlasti ka võimalikke boonuseid – uuri lähemalt enne kasutustingimusi, veendumaks, et vastad kõikidele tingimustele ning saad muretult boonust nautida.

Mis meile meeldis Mis meile ei meeldinud
 Väga põhjalik abikeskuse leht  Makseviise võiks olla rohkem
 Mitmekesine panustamisturgude valik  Boonuseid võiks olla rohkem
 Täiesti funktsionaalne ka mobiilseadmel